Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

Austrālijas izlasi Eiropā piemeklē vīruss

Juris Miņins
Juris Miņins

Austrālijas izlasi Eiropā piemeklē vīruss
Israels Folau (ar bumbu)
Foto: AFP/Scanpix

Austrālijas regbija izlase, kas nu jau vairākas nedēļas atrodas Eiropā, nu piedzīvo ne tos patīkamākos brīžus, jo vairākus spēlētājus un komandas personālu ir piemeklējis vīruss.

Kā ziņo Austrālijas mediji, šīs valsts regbija izlase, kas jau vairāk kā mēnesi atrodas tūrē pa Āziju un Eiropu, nu ir sasirgusi ar vīrusu, kura dēļ virknei spēlētāju, kā arī treneriem un personālam ir radušās problēmas ar vēderu.

Kā pastāstīja uzbrucējs Izaks Roda, tad spēlētāji un personāls, kurus ir skāris vīruss ir izolēti no pārējās komandas un, kā viņam liekas, nopietnā problēmā tas nepāraugs.

Lai arī Roda neminēja nevienu sasirgušo, mediji jau ir noskaidrojuši, ka no spēlētāju rindām tie ir Bernards Foulijs un Israels Folau. Pagaidām gan vēl pāragri runāt par to vai šie spēlētāji būs gatavi šajā nedēļas nogalē doties laukumā

Jāsaka, ka, lai arī pati pa sevi slimošana pamatīgi ietekmē gatavošanos mačiem, šoreiz tā ir vēl nevēlamāka, jo Austrālijas izlase pašlaik gatavojas savai sezonas noslēguma spēlei, kas 24. novembrī tiks aizvadīta Londonas "Tvikenhemas" stadionā, spēlējot pret Angliju, kuru viņiem nav izdevies pārspēt kopš 2015. gada Pasaules kausa, t.i., piecus mačus pēc kārtas.

Kā arī...

- Ir kļuvis zināms, ka uz spēli pret DĀR Velsas izlasei nebūs gatavs palīdzēt tās viens no līderiem Lī Halfpenijs. Par iemeslu tam kalpo 10. novembra mačā pret Austrāliju piedzīvotais smadzeņu satricinājums.

- Savukārt Anglijas izlasei, visdrīzāk, pēdējā šī gada pārbaudes spēlē būs jāiztiek bez Krisa Eštona, kurš ir iedzīvojies kājas savainojumā.

- Visbeidzot, Īrijas izlase pēc vēsturiskās uzvaras pār Jaunzēlandi no komandas ir atbrīvojusi sešus spēlētājus, Šonu Kroninu, Robu Kērniju, Džordanu Larmūru, Kīranu Marmoinu, Džeku Makgratu un Džeimsu Raienu. Lai arī īriem šogad vēl ir paredzēts mačs pret ASV, viņi ir ļāvušie šiem spēlētājiem atgriezties savu klubu rīcībā.

Izmantotie resursi:
https://www.skysports.com/rugby-union
Rugby Teams, Scores, Stats, News, Fixtures,...