Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

Jaunajā Pasaules rangā ASV sasniedz rekordpozīciju

Juris Miņins
Juris Miņins

Jaunajā Pasaules rangā ASV sasniedz rekordpozīciju
Epizode no ASV - Rumānijas spēles
Foto: usarugby.org

Šodien publicētajā Starptautiskās regbija savienības ("World Rugby") Pasaules reitingā ASV ir ierindota 13. vietā, kas šai izlasei ir visu laiku labākais sasniegums.

Kā jau katru pirmdienu, arī šodien "World Rugby" ir atjaunojusi savu Pasaules rangu tabulu un tajā neiztika arī bez pārsteigumiem, proti, pēc tam kā ASV izlase ar 31:5 izbraukumā pārspēja Rumānijas valstsvienību, viņi no 15. pozīcijas ir pacēlušies uz 13. vietu, kas šai regbija nācijai ir visu laiku labākais sasniegums.

Tāpat ir jāatzīmē, ka uzvara pār rumāņiem bija jau devītais ASV regbistu panākums pēc kārtas mačos pret "World Rugby" rangā iekļautām komandām (šajā laikā tika piedzīvots viens zaudējums pret Jaunzēlandes otro izlasi un izcīnīta uzvara pret Argentīnas dublieru komandu). Savukārt 14 maču nogrieznī, ieskaitot arī spēles pret rezervistu komandām, ASV ir tikuši pie 12 uzvarām.

ASV kāpums par vienu pozīciju ir pasliktinājis Gruzijas un Itālijas izlašu reitingu. Nu gruzīni ir 15. vietā, bet itāļi ieņem 14. pozīciju.

Savukārt Rumāniju reitingā ir apsteigusi Samoa, kas iepriekšējā nedēļā atzina Gruzijas pārākumu, tagad rumāņi ir 17. vietā.

Divu vietu kāpumu piedzīvoja arī Honkongas izlase, kas pašlaik cīnās par iekļūšanu 2019. gada Pasaules kausā. Uzvarot Keniju, viņi no 24. vietas ir pakāpušies uz 22. Tiesa, tā kā pirmajā kvalifikācijas turnīra kārtā viņi piekāpās Vācijai, tad salīdzinot ar pozīciju pirms divām nedēļām, viņi vienalga vienu vietu ir zaudējuši.

Savukārt pirmajā desmitniekā vienīgās izmaiņas skāra Austrāliju un Skotiju. Proti, pēc tam kā austrālieši pieveica Itāliju, bet Skotija savās mājās piekāpās DĀR izlasei, abas šīs komandas ir apmainījušās pozīcijām un nu "Valabiji" ir sestie, bet skoti ieņem septīto vietu.

Tāpat jāatzīmē, ka, lai arī ranga līderi Jaunzēlande pirms divām dienām piekāpās Īrijai, kas ieņem otro vietu, viņi savu pozīciju, pateicoties lielajam pārsvaram, gan nav zaudējuši un atrodas ranga galvgalī.

Latvijas regbija valstsvienība, kurai šajā gadā vairs nav paredzēti mači, Pasaules rangā ieņem 57. pozīciju no 105. reitingā iekļautajām valstīm.

"World Rugby" reitings, 29.11.2018.

#Komanda
1.Jaunzēlande
2.Īrija
3.Velsa
4.Anglija
5.DĀR
6.Austrālija
7.Skotija
8.Francija
9.Argentīna
10.Fidži
11.Japāna
12.Tonga
13.ASV
14.Itālija
15.Gruzija
16.Samoa
17.Rumānija
18.Urugvaja
19.Krievija
20.Spānija
34.Lietuva
57.Latvija
79.Austrija
81.Dānija
94.Norvēģija
97.Somija

Izmantotie resursi:
https://www.world.rugby/

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja