Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Treneris Samoilovs vairāk priecājas par meiteņu piekto vietu, nevis par EČ sudrabu

Treneris Samoilovs vairāk priecājas par meiteņu piekto vietu, nevis par EČ sudrabu

Genādijs Samoilovs un Aleksandrs Samoilovs
Foto: Dmitrijs Suļžics, F64

Latvijas pludmales volejbola treneris Genādijs Samoilovs sarunā ar laikrakstu "Diena" atklāj, ka Eiropas čempionātā lielāks prieks ir par Tīnas Graudiņas un Anastasijas Kravčenokas izcīnīto piekto vietu, nevis par Aleksandra Samoilova un Jāņa Šmēdiņa otro vietu.

Atbildot uz jautājumu, vai Eiropas čempionātā lielāku prieku sagādāja puišu otrā vieta vai meiteņu piektā, treneris atzina, ka noteikti dod priekšroku meitenēm. Pēdējos gados jau pierasts pie Sašas un Jāņa panākumiem. "Meitenēm ir deviņpadsmit un divdesmit gadu. Un viņas pirmajā Eiropas čempionātā bija piektās starp pieaugušajām! Tas ir ļoti labi. Galu galā turnīra gaitā uzvarējām gan čempiones no Vācijas, gan polietes, kuras spēlēja par trešo vietu, bet zaudējām tikai vienā spēlē," saka Genādijs Samoilovs, kurš uzskata, ka pēc gada vai diviem Graudiņa un Kravčenoka jau varēs mērķēt uz cīņu par medaļām.

Treneris norāda, ka šoreiz finālā puišiem bija ļoti stipri pretinieki, turklāt Sašas ceļgala problēma pazemināja mūsu spēles līmeni. Otrā vieta pārsniedza trenera cerības.


Izdevās izmantot to, ka Eiropas čempionāts notika Latvijā. Pēdējās divās dienās ieeja bija par maksu, taču skatītāju bija daudz. Ārvalstīs līdzjutējiem nav jāpērk biļetes, tomēr skatītāju ir mazāk - tātad pie mums mīl šo sporta veidu, atzīst G.Samoilovs, kurš vēlas, lai Latvijas Volejbola federācija palīdzētu spēlētājiem arī finansiāli, citādi jācer tikai uz Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) atbalstu.

Eiropas čempionātā Aleksandrs Samoilovs / Jānis Šmēdiņš izcīnīja sudrabu, kas ļauj pretendēt uz LOV A sastāvu, savukārt Mārtiņš Pļaviņš / Haralds Regža un Tīna Graudiņa / Anastasija Kravčenoka finišēja piektajā vietā (tas ir B sastāvs).

Bez tagadējiem panākumiem būtu grūti noturēties augstā līmenī. Pirms čempionāta Anastasija trenerim esot jautājusi: kā izdzīvot, ja neizdosies iekļūt LOV sastāvā? G.Samoilova audzēkņi ziemā gatavojas Ēģiptē, un tas nav lēti. Treneris atbildējis, ka iedos tur dzīvokli, atradīs arī ko ēdamu, taču bez LOV finansējuma nevar līdz turienei aizlidot. Būtu labi, ka federācija parūpētos arī par pludmales volejbola spēlētājiem, nevis tikai par klasisko volejbolu, norāda pieredzējušais treneris.

Izmantotie resursi:
Laikraksts "Diena", Armands Sametis

  +1 [+] [-]

, 2017-08-21 18:18, pirms 11 mēnešiem
Arī es priecājos par meitenēm!

  +1 [+] [-]

, 2017-08-21 18:36, pirms 11 mēnešiem
Nu nezinu, Sa/Šm tomēr ir dārgmetāls, Gr/Kr tikai LOVa papīrs uz rokām...

  +1 [+] [-]

, 2017-08-21 18:54, pirms 11 mēnešiem
Meitenēm jābūt LOV A sastāvā, tik jaunas un talantīgas, nevajadzētu palaist vējā! Līdz 2020 gadam jādod A sastāvs lai mierīgi gatavojās un cenšas kvalificēties uz OS!

     [+] [-]

, 2017-08-21 21:38, pirms 11 mēnešiem
"kā izdzīvot, ja neizdosies iekļūt LOV sastāvā?" - Nu kur problēma jaunkundzei nocopēt bagātu kungu un dzīvot bez bēdām?

     [+] [-]

, 2017-08-22 13:02, pirms 11 mēnešiem
Rikz rakstīja: ...
pēc savas morālās stājas nevajag spriest par citiem

Tev jābūt autorizētam,