Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Pļaviņš/Točs piedzīvo neveiksmi pret Meksikas duetu

Jānis Celmiņš

Pļaviņš/Točs piedzīvo neveiksmi pret Meksikas duetu
Edgars Točs
Foto: FIVB

Zaudējumu Čehijā notiekošā FIVB Pasaules kausa posma pamatturnīra piedzīvojuši Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs. Latvieši četru zvaigžņu turnīru Ostravas smiltīs sākuši ar neveiksmi pret Meksikas duetu Lombardo Ontiveross/Huans Virgens – 1:2.

Bez Latvijas un Meksikas pāriem turnīru ar cīņām D apakšgrupā sāk arī Eiropas čempioni Daniele Lupo un Paolo Nikolai (Itālija), kā arī austrieši Martins Ermakora un Moritss Pristauss.

Pirmo setu Mārtiņš un Edgars aizvadīja vienā elpas vilcienā, triumfējot ar ļoti pārliecinošo 21:13. Mūsējie bija labāki visās spēles komponentēs, neļaujot meksikāņiem pat aizdomāties par panākumu. Sets setam bieži vien nelīdzinās un izņēmums nebija arī šī reize. Ontiveross un Virgens otro cīņas nogriezni aizvadīja krietni vien pārliecinošāk, izvirzoties vadībā jau pašā tā ievadā. Tuvojoties seta beigām, Latvijas duets prata uzlabot savu sniegumu, pietuvojās līdz 15:16 un 17:18, taču tas arī bija viss. Par spīti seta galotnē pašu pieprasītajam medicīniskajam pārtraukuma, meksikāņi atrada spēkus, lai setu noslēgtu par labu sev – 21:18.

Izšķirošajā setā meksikāņi visu pa plauktiņiem salika ātri. Ieguva minimālu vadību jau tā ievadā, triumfējot itin pārliecinoši – 15:9.

Cīņā par izdzīvošanu Pļaviņa un Toča pretinieki būs austrieši Ermakora un Pristauss, kuri pirmajā cīņā prata paņemt vienu setu pret jau pieminētajiem Eiropas čempioniem Lupo un Nikolai. Spēli Latvijas un Austrijas dueti aizvadīs rīt.

     [+] [-]

, 2018-06-21 16:34, pirms 8 mēnešiem
Nu tas ir jāprot!