Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:372, Did:0, useCase: 0

Notiks peldētāju tikšanās ar olimpisko spēļu medaļnieci

Ints Megnis
Ints Megnis

Notiks peldētāju tikšanās ar olimpisko spēļu medaļnieci
Kimberlija Vandenberga. Foto: AFP/Scanpix

Latvijas Peldēšanas federācija (LPF) sadarbībā ar Baltijas-Amerikas Brīvības fondu sestdien, 29. septembrī aicina sportistus uz tikšanos ar olimpisko spēļu un pasaules čempionātu medaļnieci Kimberliju Vandenbergu no ASV.

Tikšanās laikā olimpiskā medaļniece ne vien dalīsies ar savu pieredzi, bet arī iepazīstinās ar dažādām prāta treniņu un pašmotiviācijas metodēm, kas sacensību laikā palīdz saglabāt psiholoģisko stabilitāti un sasniegt savus labākos rezultātus. Tāpat semināra laikā tiks pārrunātas citas tēmas.

Seminārs notiks "Bellevue Park hotel" telpās (Slokas ielā 1, Rīgā) no plkst. 11:00 līdz 14:00. Dalībnieku reģistrācija no plkst. 10:30. Dalība seminārā ir bez maksas. Pieteikšanās iespējama elektroniski - info@swimming.lv

Vandenberga ir 2007. gada pasaules čempionāta sudraba medaļas ieguvēja 200 metru tauriņstila peldējumā, savukārt 2008. gada Pekinas olimpiskajās spēlēs sportiste ASV komandas sastāvā izcīnīja bronzas medaļu 4x200 metru brīvā stila stafetē. Šobrīd Vandenberga ir rakstniece, peldēšanas kursu vadītāja un jauno peldētāju mentore. Viņa apceļojusi pasauli, uzstājoties ar motivējošām runām un peldēšanas semināriem.

Baltijas-Amerikas Brīvības Fonds darbojas Baltijas valstīs kopš 2010. gada rudens. Fonda misija ir stiprināt saikni starp ASV un Igauniju, Latviju un Lietuvu, īstenojot izglītības un apmaiņas programmas, kas vērstas uz ekonomisko izaugsmi un demokrātisko procesu attīstību.

Izmantotie resursi:
Aicinām sportistus uz tikšanos ar OS medaļnieci...