Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Noivils un ''Hyundai'' vienojas par jaunu trīs gadu līgumu

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Noivils un ''Hyundai'' vienojas par jaunu trīs gadu līgumu
Tjerī Noivils (pa kreisi)
Publicitātes foto

Īsi pirms pasaules rallija čempionāta (WRC) Turcijas posma, kas notiks šajās brīvdienās, ''Hyundai Motorsport'' komanda paziņoja, ka tā uz trīs sezonām pagarina līgumu ar beļģu pilotu Tjerī Noivilu.

Noivils ''Hyundai'' komandai pievienojās 2014.gadā, pārnākot no M-Sport vienības. Jau ar pirmo gadu ''Hyundai'' komandā Noivils apliecināja, ka ir ātrs un spēj cīnīties par uzvarām. Kopš 2014.gada Noivils kopā ar ''Hyundai'' piedalījies 61 WRC posmā, kuru laikā izcīnījis deviņas uzvaras, 29 reizes kāpis uz goda pjedestāla, kā arī uzvarējis 129 ātrumposmos.

Šogad Noivils ir tuvu tam, lai pirmo reizi karjerā izcīnītu WRC čempiontitulu. Četrus posmu pirms sezonas beigām Noivils WRC kopvērtējumā par 23 punktiem apsteidz savu sīvāko konkurentu Sebastjanu Ožjē.

''Esmu ļoti priecīgs noslēgt jaunu trīs gadu līgumu ar ''Hyundai Motorsport'','' iesāk Tjerī Noivils.''Pēdējās sezonās esam uzlabojuši sniegumu, kas man ir ļoti svarīgi, lai katru gadu mēs varam nepārtraukti attīstīties un iet uz priekšu. Kopš 2014.gada kopā esam piedzīvojuši daudzus spilgtus brīžus. Šogad mūsu mērķis ir noslēgt sezonu un nodrošināt sev čempiontitulus. Ceram uz veiksmīgu karjeru arī nākotnē.''

Šobrīd līgumi uz nākamo sezonu ir trīs pilotiem - Otam Tanakam (''Toyota'') un Andreasam Mikelsenam un Noivilam (abi ''Hyundai Motorsport'').

Izmantotie esursi:
WRC.com® |Official Website FIA World Rally...