Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Vorobjovs/Pūķis pēc pirmās ''Rally Elektrėnai'' dienas līderi savā klasē

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Vorobjovs/Pūķis pēc pirmās ''Rally Elektrėnai'' dienas līderi savā klasē
Jānis Vorobjovs / Ivo Pūķis
Foto: SG Rally photography

Pēc pirmās ''Rally Elektrėnai'' dienas vadībā izvirzījies poļu pilots Miko Marčiks (''Škoda Fabia R5''), kurš par sekundi apsteidz šī brīža Somijas rallija čempionāta otrās vietas ieguvēju Tēmu Asunmā (''Škoda Fabia R5''). 18.vietu absolūti un pirmo LARČ5 klasē ieņem Vorobjovs (BMW M3).

Šajās brīvdienās Lietuvā norisinās ''Rally Elektrėnai'' rallijs, kas ir ne tikai Lietuvas rallija čempionāta 4.posms, bet arī sestais Polijas rallija čempionāta posms. Uz starta izgāja 57 ekipāžas, no kurām 13 startēja ar R5 tehniku. Tāpat uz starta izgāja viena latviešu ekipāža - Jānis Vorobjovs / Ivo Pūķis (BMW M3), kuri pirms šī rallija ir LARČ5 klases līderi.

Rallijs sākās piektdien ar diviem Superspeciālajiem ātrumposmiem (kopā 2,04 km), bet galvenā cīņa paredzēta sestdien, kur sportistiem būs jāveic 14 ātrumposmi. Kopējais distances garums būs 100 kilometri.

Pirmajos divos posmos ātrākais bija polis Miko Marčiks (''Škoda Fabia R5''), kurš par sekundi apsteidz šī brīža Somijas rallija čempionāta otrās vietas ieguvēju Tēmu Asunmā (''Škoda Fabia R5''). Sesto vietu ieņem Nikolajs Grjazins (''Škoda Fabia R5'') (+3,8 sek), bet astotais ir Vaidotas Žala (''Škoda Fabia R5'') ar stūrmani Andri Mālnieku (+5,0).

18.vietu absolūti un pirmo LARČ5 klasē ieņem Vorobjovs (BMW M3) (+10,1). 23.vietu ieņem ASRT komandas pilots Dmitrijs Feofanovs (''Mitsubishi Lancer Evo X'' ), kurš pagaidām ir trešais LARC2 klasē.

Rallija rezultāti ŠEIT.

Izmantotie resursi:
Sākums - Go4speed