Tūrisma rallija "Piedzīvojums Vidzemē" rezultāti

Tūrisma rallija "Piedzīvojums Vidzemē" rezultāti

Sestdien, 19. februārī no Siguldas līdz Gulbenei norisinājās Tūrisma rallijs "Piedzīvojums Vidzemē"! Neskatoties uz lielo salu rallijā bija pieteikusies 81 komanda. Rallija dalībniekus sagaidīja pārbaudījumi 23 kontrolpunktos un 8 apskates kontrolpunktos

Dalībniekiem bija jāzāģē malka, jāšļūc ar kamerām, jāatpazīst pirts slotas, jālaižas lejā no kalna ar ragavām, jāapskata brieži un savvaļas zirgi, jāskrien "Lāču krosiņš" u.t.t. visas dienas garumā. Starp dalībniekiem bija gan lieli, gan mazi - jaunākā rallija dalībniece bija tikai 1,1 gadu veca, un jāsaka godam turējās līdz pat pašam vakaram.

Pēc dienas aktivitātēm rallija dalībniekus sagaidīja Vecgulbenes muižā, Tūrisma rallija finišā, tur dalībnieki varēja sasildīties ar ugunskurā gatavotu "Zirga zupu", vizināties ar ziemas kartingiem no Jelgavas(www.rullitis.lv), kā arī izprovēt savu prasmi vadīt auto uz ledus "Muižas driftā" speciāli tam sagatavotā trasē. "Muižas driftā" savu prasmi nodemonstrēja arī piecas daiļā dzimuma pārstāves un jāsaka, ka sanāca tīri labi.

Pēc tam muižas zālē notika tūrisma rallija "Piedzīvojums Vidzemē" noslēguma jampadracis, kur visus izklaidēja aktieri Lauris Dzelzītis un Gundars Silakaktiņš un, protams, arī rallija uzvarētāju sumināšana. Komandas bija gatavojušās godam , jo maksimālo punktu skaitu ieguva 30 komandas, tāpēc 3 uzvarētājus lozējot noteica paši dalībnieki.

Jāatzīst, ka uzdevumi kontrolpunktos nebija pārāk sarežģīti, lai visos kontrolpunktos varētu iebraukt ar vieglajām automašīnām bez problēmām, nevēlējāmies, lai kādam no dalībniekiem būtu jāsēž iestigušam dziļajos sniegos - paldies par sapratni! Tātad tika izlozēti sekojoši rallija uzvarētāji:

1. vieta- "Ledus vāveres", kapteine Kerija Redliha
2. vieta- " Veiksminieki" , kapteinis Juris
3. vieta- " Polārlāči baltās kurpēs", kapteinis Nauris Jansons
Paldies pasākuma atbalstītājiem, bez kuru līdzdalības šāds pasākums nebūtu iespējams:

Vecgulbenes muižai, Siguldas novada domei, Gaujas Nacionālam parkam, Inčukalna novada domei, Sējas novada domei, Krimuldas novada domei, Latvijas Radio 2, Vidzemes TV, radio Star FM, Biļešu servisam, radio Skonto Vidzeme, Latviešu Radio, portālam epadomi.lv, portālam parsportu.lv, portālam ventspilnieki.lv, portālam sportacentrs.com, Sporta un izklaides centram Rullitis.lv, Ravenol, Gandram - viss atpūtai dabā, T/C "Valleta", viesnīcai "Santa", auto aksesuāru veikalam "Autostyle", viesu mājai "Pipari", viesu mājai "Leiči", viesu mājai "Rītupes stārķi", Reiņa trasei, Ozolkalnam, Žagarkalnam, Piebalgas alum, A/S "Valters un Rapa", SIA Halis, Latvijas Nacionālam vēstures muzejam, Gulbenes novada Ziņām, Latvijas Tūrisma informācijas centriem, Kāzu muzejam un Atpūtas parkam "Lācītes"!

Īpašs paldies:

Vecgulbenes muižas pārvaldniecei Ivetai Kovtuņenko
SIA AM Noma Jānim Ezeram
Koncertfirma MSAPRO Mārim Incenbergam
Sporta deju klubam "Evita"

Protams paldies arī rallija dalībniekiem un gaidīsim Jūs jau 21. maijā kārtējā Tūrisma rallijā pa pieRīgu! Sekojiet informācijai Viesu nami,pirtis,viesnīcas,restorāni ::...,http://www.turismarallijs.lv

     [+] [-]

, 2011-02-24 14:05, pirms 7 gadiem
Es šajā ar piedalījos kopā ar draugiem, vienīgi mēs bijām tik "ātri", ka nebijām ne startā, ne finišā, bet 16 kontrolpunktos pabijām.

Tev jābūt autorizētam,