Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 0

Enduro svētki Zantē jau šonedēļ – aicināts ikviens motocikla īpašnieks

LaMSF
LaMSF

Enduro svētki Zantē jau šonedēļ – aicināts ikviens motocikla īpašnieks
Tiekamies Enduro svētkos Zantē!

Enduro svētku atklāšana Zantē jau šajā nedēļas nogalē – 20.augustā. Dalībniekus sagaidīs namatēvs, tituliem bagātais Kristians Evarsons, turklāt trasē būs iesēja doties kā čempioniem, tā iesācējiem, pateicoties jaunajai Tūristu klasei. Reģistrēšanās sacensībām jau atvērta, tādēļ aicinām sportistus apmeklēt Enduromanager.eu. Nenokavē un tiekamies kārtīgos motosporta svētkos, kas pulcēties aicina ikvienu motocikla īpašnieku.

Ilgi gaidītais brīdis gandrīz jau klāt, notiek vēl pēdējie sagatavošanās darbi, lai trase būtu pilnībā gatava uzņemt gan Latvijas, gan kaimiņvalstu spēcīgākos sportistus. Taču šoreiz vēlamies vērst uzmanību ne vien profesionāliem braucējiem, bet arī iesācējiem – tiem, kam mājās ir motocikls un sirdī mīt sportista gars. Pateicoties jaunajai „apPasaules” Tūristu klasei, interesentiem tiks sniegta iespēja startēt īstā enduro sprinta un enduro trasē, kurā cīņas par tituliem aizvada arī pieredzes bagāti sportisti, tostarp čempioni.

Protams, domājot par dalībnieku drošību, Tūristu klases pārstāvji neveiks speciālos ātruma testus, taču visādā citādā ziņā šiem dalībniekiem būs iespēja baudīt īstu enduro piedzīvojumu. Katrs, kurš būs piekritis šim izaicinājumam, protams, saņems arī diplomu par piedalīšanos un pirmo pieredzi motosportā. Galvenie nosacījumi šīs klases dalībniekiem – tehniskā kārtībā esošs motocikls, atbilstošs ekipējums un vienas dienas apdrošināšana, ko būs iespējams iegādāties uz vietas.

Vairāk informācijas par tūristu klasi šeit: Latvijas Motosporta federācija (LaMSF) - Enduro... Zantes posma nolikumā.
Iespēja startēt enduro sprintā būs kā iesildīšanās jau 3.un 4.septembrī gaidāmajam divu dienu enduro, jo arī tur tūristu klases sportistiem būs iespēja izbaudīt īstu sacīkšu trasi, sajūtot sacensību garšu un adrenalīnu. Septembrī notiekošajā enduro posmā pasaules apceļotājs un dēkainis Mārtiņš Sils būs sagatavojis īpašu pārsteigumu visiem „Lielo enduro motociklu” īpašniekiem, piedāvājot īsta moto-drauga cienīgu izklaidi – orientēšanos, sacīkšu vērošanu, kopīgas vakariņas, ceļotāju stāstus, vakara ballīti un daudz ko citu.

Saucam moto ģimeni kopā, spodrinām spēkratus un tiekamies enduro svētkos Zantē! Gaidāma arī skatītājus un atbalstītājus, kas trases malā uzmundrinās sportistus, kuri pieņēmuši izaicinājumu startēt.