Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 0

Šonedēļ Alūksnē notiks pasaules čempionāts jauniešiem ūdensmotosportā

Ints Megnis
Ints Megnis

Šonedēļ Alūksnē notiks pasaules čempionāts jauniešiem ūdensmotosportā
GT15 klases laiva. Foto: powerboatracingworld.com

no 12. līdz 14. jūlijam Alūksnes ezerā pie Pilssalas notiks pasaules čempionāts jauniešiem ūdensmotosportā GT15 klasē.

Kā vēsta Latvijas Ūdens motosporta federācija, Alūksnes ezerā pēc rekonstrukcijas izveidota izcila sporta un aktīvās atpūtas vieta. “Pateicoties ilggadējai sadarbībai ar Alūksnes novada pašvaldību un ūdens motosporta klubu “Nord Ost Alūksne”, skatītājus priecēs pasaules čempionāts jauniešiem GT15 klasē, kas noteikti ir uzskatāms par ūdens motosporta nākotni. Aicinu ikvienu interesentu uz Alūksni, lai baudītu tās viesmīlību, dabu un kultūrvēsturiskās vērtības,” saka Latvijas Ūdens motosporta federācijas prezidents Atis Slakteris.

Pasaules čempionāta sacensības sestdien sāksies plkst. 16:30, bet svētdien jaunie sportisti uz ūdens izies 11:00, kad veiks trešo un ceturto braucienu.

Pasaules čempionāta GT15 klasē norisi uzraudzīs UIM komisāre pieredzējusī Lielbritānijas pārstāve Sjūzana Kija un Starptautiskās Ūdens motosporta federācijas (UIM) tehniskais komisārs no Somijas Jari Lehtonens. Latviju pārstāvēs Ingus Kļaviņš, kurš būs sacensību galvenais tiesnesis, un Aivars Lenerts, kurš būs UIM tehniskā komisāra vietnieks.

Vienlaikus norisināsies arī Latvijas Atklātā čempionāta ūdens motosportā 4.posms visās jau ierastajās laivu klasēs, un sacensību galvenais tiesnesis būs Aivars Diķis.