Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 0

Motofrīstailists Mārtiņš Aleksandrovičs izcīna atbalstu savai attīstībai no LabieDarbi.lv

Motofrīstailists Mārtiņš Aleksandrovičs izcīna atbalstu savai attīstībai no LabieDarbi.lv

Motofrīstailists Mārtiņš Aleksandrovičs jeb Alex izcīnījis finansējumu turpmājaia attīstībai, uzvarot LabieDarbi.lv projektu konkursā. Iegūtais finansējums tiks izmantots tehnikas uzlabošanai un pilnveidošanai, lai varētu turpināt attīstību un pilnveidotu triku arsenālu ar daudz sarežģītākiem un skatāmākiem trikiem.

Mārtiņš Aleksandrovičs ir divkārtējs Latvijas Čempions motokrosā un pirmais Baltijas sportists, kas ir izpildījis Backflip - atmugurisku salto ar motociklu. Pēdējos divus gadus viņš ir nopietni un profesionāli pievērsies motofrīstailam un cītīgi trenējas Spānijā pie Dany Torres, kas ir viens no vadošajiem šī sporta veida pilotiem un Gabi Villada.
Pēc uzvaras Mārtiņš Aleksandrovičs vēlējās pateikties saviem atbalstītājiem un visiem, kas ticēja un nepadevās.
Projekts LabieDarbi.lv konkursā ar 5163 balsīm lielu sabiedrības atbalstu ieguva 5.vietu. Tā īstenošanai ir nepieciešams 2000 latu liels finansējums. Februāra projektu konkursa kopējais finansējuma fonds bija 9832 lati. Tas, cik daudz projektu iegūst finansiālu atbalstu, ir atkarīgs no tā, cik liels finansējums nepieciešams, lai realizētu projektus ar augstāko balsu skaitu.

Par projektu LabieDarbi.lv
Labiedarbi.lv ir Draugiem.lv un SMScredit.lv kopīgs labdarības projekts, kā mērķis ir nodrošināt iespēju talantīgiem, apņēmīgiem un uz izaugsmi orientētiem Latvijas iedzīvotājiem saņemt finansiālu atbalstu savu mērķu sasniegšanai.

Ikmēneša atbalsta fonds ir mainīgs, jo to veido projekta LabieDarbi.lv labvēļa SMScredit.lv ikmēneša ziedojums 0.50Ls apmērā no katra uzņēmuma izsniegtā aizdevuma iepriekšējā mēnesī.

Tev jābūt autorizētam,