Sportacentrs.com TV šobrīd

Svētdiena, 27. maijs

12:00Virslīga: JPFS/FK Spartaks - Skonto FC
14:30Latvijas kausa izcīņa regbijā: Valmieras Fēnikss - Banku eksperti/Miesnieki
seko mums draugiem.lvseko mums twitter.comseko mums facebook.com

Denijs Hītlijs - vērtīgākais

                 

Denijs Hītlijs saņem vērtīgākā spēlētāja kausu
Foto: AP

Par pasaules hokeja čempionāta vērtīgāko spēlētāju atzīts turnīra rezultatīvākais spēlētājs kanādietis Denijs Hītlijs. Viņš tika iekļauts arī turnīra simboliskajā izlasē.

Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) direktorāts 27 gadus veco Hītliju atzina gan par vērtīgāko spēlētāju, gan atzina par labāko uzbrucēju. Hītlijs ir pirmais spēlētājs, kad divreiz kļuvis par turnīra vērtīgāko spēlētāju. Pirmo reizi viņš šo gadu izpelnījās pasaules čempionātā Prāgā (Čehija) pirms četriem gadiem.

Deviņās spēlēs Otavas "Senators" uzbrucējs guva 12 vārtus, izdarīja astoņas rezultatīvas piespēles, nopelnīja +13 lietderības koeficientu. Hītlijs kļuva ne tikai par rezultatīvāko spēlētāju, bet arī labāko vārtu guvēju. Viņa komandas biedrs Brents Bārns tika atzīts par labāko aizsargu. Bārns deviņās spēlēs guva deviņus rezultativitātes punktus, ieskaitot divus vārtus finālspēlē pret Krieviju.

Krievijas izlases vārtsargs Jevgeņijs Nabokovs tika atzīts par turnīra labāko vārtsargu. Viņs izlasei pievienojās pēc tam, kad Sanhosē "Sharks" izstājās no Nacionālās Hokeja līgas izslēgšanas spēļu turnīra. Nabokovs pasaules čempionātā aizvadīja pieces spēles, vidēji mačā atvairot 92.86% metienu.

Turnīra labākie spēlētāji:

Vārtsargs: Jevgeņijs Nabokovs (Krievija)
Aizsargs: Brents Bārns (Kanāda)
Uzbrucējs: Denijs Hītlijs (Kanāda)
Vērtīgākais spēlētājs: Denijs Hītlijs (Kanāda)

Žurnālistu izvēlētā turnīra simboliskā izlase

Vārtsargs: Jevgeņijs Nabokovs (Krievija)
Aizsargi: Maiks Grīns (Kanāda), Tomašs Kaberle (Čehija)
Uzbrucēji: Denijs Hītlijs (Kanāda), Aleksandrs Ovečkins (Krievija), Riks Nešs (Kanāda).

Izmantotie resursi:
iihf.com

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

 +12 [+] [-]

, 2008-05-19 00:38, pirms 4 gadiem
Manuprāt, pelnīti!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs: sveiks
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -1 [+] [-]

, 2008-05-19 01:01, pirms 4 gadiem
sprukstins rakstīja: no vinna puses skatoties vinnam maz ko tas noziimee ja ccempionu tituls aiziet gar degunu....


domā viņam tadā brīdī gribējās priecāties par tādu balvu?

  +3 [+] [-]

, 2008-05-19 01:25, pirms 4 gadiem
viens nav cīnītājs!!!

  +2 [+] [-]

, 2008-05-19 01:26, pirms 4 gadiem
Hitlijam vajadzeeja Vaacijas izlasee speleet!
vinsh nav patriots!

bet visu cienju tadam speleetaajam kaa Hitliijs! Vinjsh ir mans favoriits jau daudzus gadus, nedomaju ka Crosby & Co paarspees vinju

  +5 [+] [-]

, 2008-05-19 01:44, pirms 4 gadiem
Balva, protams, pelnīta un 9 spēlēs iekrāt 20 punktus (12+8) tomēr reti kuram izdodas

     [+] [-]

, 2008-05-19 02:07, pirms 4 gadiem
reikens
nu ja var graut vaaciju ar 10:1 un norveegiju ar 8:2, tad kaapeec gan ne?

     [+] [-]

, 2008-05-19 03:16, pirms 4 gadiem
tripalka rakstīja: reikens
nu ja var graut vaaciju ar 10:1 un norveegiju ar 8:2, tad kaapeec gan ne?


Un Latviju ar 7:0...

  +1 [+] [-]

, 2008-05-19 04:11, pirms 4 gadiem
RUBEN rakstīja: Un Latviju ar 7:0...

ui, piemirsu

  +1 [+] [-]

, 2008-05-19 07:50, pirms 4 gadiem
Aciiid rakstīja: Hitlijam vajadzeeja Vaacijas izlasee speleet!
vinsh nav patriots!

bet visu cienju tadam speleetaajam kaa Hitliijs! Vinjsh ir mans favoriits jau daudzus gadus, nedomaju ka Crosby & Co paarspees vinju



Un ja visi būtu patrioti ta vinnētu 100% Kanādieši jo Nabokovs tak i kazahs!

  -3 [+] [-]

, 2008-05-19 07:52, pirms 4 gadiem
asaris15 rakstīja: Un ja visi būtu patrioti ta vinnētu 100% Kanādieši jo Nabokovs tak i kazahs!


Kādi patrioti?
Hītlijs ir kanādietis, kurš vienkārši ir dzimis vācijā, jo viņam tur dienēja tēvs.
Nabokovs ir krievs, kurš piedzima Kazahstānā.

  -2 [+] [-]

, 2008-05-19 08:32, pirms 4 gadiem
Juris Miņins rakstīja: Kādi patrioti?
Hītlijs ir kanādietis, kurš vienkārši ir dzimis vācijā, jo viņam tur dienēja tēvs.
Nabokovs ir krievs, kurš piedzima Kazahstānā.

Jā, piekrītu - tik pat labi varētu teikt ka Stīvs Nešam būtu jāspēlē Dienvidāfrikas izlasē....

     [+] [-]

, 2008-05-19 08:37, pirms 4 gadiem
Pelnīti!

  +2 [+] [-]

, 2008-05-19 08:43, pirms 4 gadiem
Juris Miņins rakstīja: Kādi patrioti?
Hītlijs ir kanādietis, kurš vienkārši ir dzimis vācijā, jo viņam tur dienēja tēvs.
Nabokovs ir krievs, kurš piedzima Kazahstānā.


he, ir milzīga atšķirība starp Nabokovu un Hītliju - Hītlijs fiziski piedzima Vācijā, jo uz to brīdi ģimene tur atradās, taču viņi tāpat bija ASV valdības dienestā (un formāli dzīvesvieta atradās ASV jurisdikcijā .
Savukārt, Nabokovs ir dzimis un UZAUDZIS Ustjkamenogorskā un līdz pat 1993/1994.g. spēlēja vietējā klubā un pat 1994.g. Kazahstānas izlases sastāvā piedalījās PČ. Atšķirība ir milzīga. Starpību jūti???

  +2 [+] [-]

, 2008-05-19 09:18, pirms 4 gadiem
Hītlijs, bez šaubām ir lielisks hokejists. Arī rezultatīvs, ko viņš apliecina visos turnīros , spēlēdams ar Kanādas izlasi.Domāju, ka pelnīts MVP.

  -3 [+] [-]

, 2008-05-19 09:32, pirms 4 gadiem
Abrags rakstīja: he, ir milzīga atšķirība starp Nabokovu un Hītliju - Hītlijs fiziski piedzima Vācijā, jo uz to brīdi ģimene tur atradās, taču viņi tāpat bija ASV valdības dienestā (un formāli dzīvesvieta atradās ASV jurisdikcijā .
Savukārt, Nabokovs ir dzimis un UZAUDZIS Ustjkamenogorskā un līdz pat 1993/1994.g. spēlēja vietējā klubā un pat 1994.g. Kazahstānas izlases sastāvā piedalījās PČ. Atšķirība ir milzīga. Starpību jūti???


Nu i?
Viņš ir krievs, kurš spēlēja Kazahstānas izlasē, taču līdzko viņam parādījās iespēja pārstāvēt SAVU valsti, viņš to izmantoja.

  +3 [+] [-]

, 2008-05-19 09:51, pirms 4 gadiem
Juris Miņins rakstīja: Nu i?
Viņš ir krievs, kurš spēlēja Kazahstānas izlasē, taču līdzko viņam parādījās iespēja pārstāvēt SAVU valsti, viņš to izmantoja.


Sekojot Tavai loģikai sanāk, ka Ņiživijs, Jerofejevs, Bļinovs, Pujacs, Širokovs, Naumovs nepārstāv SAVU valsti?????

     [+] [-]

, 2008-05-19 10:28, pirms 4 gadiem
Piekrītu, taču arī citos PČ ir bijuši graujoši rezultāti, taču neatminos, ka kādā no tiem kāds būtu savācis 20 punktus - īsāk sakot, 20 punkti 9 spēlēs tomēr netiek sasniegti katrā PČ
tripalka rakstīja: reikens
nu ja var graut vaaciju ar 10:1 un norveegiju ar 8:2, tad kaapeec gan ne?

  +1 [+] [-]

, 2008-05-19 10:33, pirms 4 gadiem
Leflērs rakstīja: Hītlijs, bez šaubām ir lielisks hokejists. Arī rezultatīvs, ko viņš apliecina visos turnīros , spēlēdams ar Kanādas izlasi.Domāju, ka pelnīts MVP.

Es gan savā ziņā nepiekrītu.Saprotu,ka Hītlijam balva bija jādod kā reveranss vai maza kompensācija CAN par zaudējumu.Arī par sniegumu līdz finālam,taču jebkuram ir skaidrs,ka tā bija savā ziņā vājāko sišana.Bet kas bija CAN līderi,tad kad to vissvairāk vajadzēja?Hītliju bez bobenes es vispār nemanīju,Nešs pat sliktāk-manāms,bet no sliktās puses.Tajā pašā laikā kādu gribasspēku rādīja Kovaļčuks un Ovečkins.Tomēr balvu atdotu Fjodorovam,bez viņa RUS būtu attkal tikai labākā komanda ,bet bez čempionu titula.

  +1 [+] [-]

, 2008-05-19 11:12, pirms 4 gadiem
girts skuja rakstīja: Es gan savā ziņā nepiekrītu.Saprotu,ka Hītlijam balva bija jādod kā reveranss vai maza kompensācija CAN par zaudējumu.Arī par sniegumu līdz finālam,taču jebkuram ir skaidrs,ka tā bija savā ziņā vājāko sišana.Bet kas bija CAN līderi,tad kad to vissvairāk vajadzēja?Hītliju bez bobenes es vispār nemanīju,Nešs pat sliktāk-manāms,bet no sliktās puses.Tajā pašā laikā kādu gribasspēku rādīja Kovaļčuks un Ovečkins.Tomēr balvu atdotu Fjodorovam,bez viņa RUS būtu attkal tikai labākā komanda ,bet bez čempionu titula.

Te nav nekāds reveranss. Visas šī nominācijas, tāpat arī simboliskās izlases un spēlētāji tika nosaukti jau pirms izšķirošās fināla spēles.
Kas ir bobene ?
Kas attiecas uz Kanādas līderiem, tad viņi pēdējo periodu krieviem tīri zaudēja. Nezinu kāpēc, tā ir viņu problēma.
Par cīņassparu un gribasspēku - krieviem cepuri nost !

  -1 [+] [-]

, 2008-05-19 12:06, pirms 4 gadiem
Denijs Hītlijs=Mr. Hockey. Arī pret krieviem savu iespēju viņš garām nepalaida. Žēl,ka ar to bija par maz.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2008-05-19 21:48, pirms 4 gadiem
Noteikti pelniiti, lai gan skaidrs, ka Hiitlijs veeleejaas kopaa ar komandu ieguut zeltu...

     [+] [-]

, 2008-05-20 15:01, pirms 4 gadiem
njaaa Hitlijs nav visa komanda tapeec vinjam shis kauss ipashu prieku nedod

Tev jābūt autorizētam, lai varētu atstāt komentāru. Varbūt vēlies piereģistrēties?

Sportacentrs.com TV programma (Lattelecom Interaktīvā TV 411. kanāls)

Svētdiena, 27. maijs

12:00Virslīga: JPFS/FK Spartaks - Skonto FC
14:30Latvijas kausa izcīņa regbijā: Valmieras Fēnikss - Banku eksperti/Miesnieki
16:55LIVE Pārbaudes spēle basketbolā sievietēm: Latvija - Lietuva
19:00LIVE Virslīga: Liepājas metalurgs - Ventspils. 2.puslaiks
21:30Šodien Pārbaudes spēle basketbolā sievietēm: Latvija - Lietuva
23:45Šodien Virslīga: FC Daugava (D) - Metta/LU

Pirmdiena, 28. maijs

12:00Latvijas kausa izcīņa regbijā: Valmieras Fēnikss - Banku eksperti/Miesnieki
14:30Virslīga: FC Daugava (D) - Metta/LU
17:00Pārbaudes spēle basketbolā sievietēm: Latvija - Lietuva
19:30Virslīga: Liepājas metalurgs - Ventspils
21:30SA+: A.Pučes intervija ar Arvi Piziku

Otrdiena, 29. maijs

12:00Pārbaudes spēle basketbolā sievietēm: Latvija - Lietuva
14:00Virslīga: Liepājas metalurgs - Ventspils
16:30Virslīga: JPFS/FK Spartaks - Skonto FC
19:00Pārbaudes spēle basketbolā sievietēm: Latvija - Lietuva
21:30SA+: A.Pučes intervija ar Inetu Radeviču

Trešdiena, 30. maijs

15:00Virslīga: JPFS/FK Spartaks - Skonto FC
17:00Pārbaudes spēle basketbolā sievietēm: Latvija - Lietuva
 ĶĪPSALAS SPORTA KLUBS
Zvejnieku iela 12, Rīga
PLUDMALES VOLEJBOLS, TENISA KORTI, sporta zāle BASKETBOLAM, FUTBOLAM, VOLEJBOLAM 

 ACB TENISA KLUBS
Mārupe, Sēļu iela 12
Modernākais tenisa klubs Latvijā : tenisa korti, trenažieru zāle, solārijs un restorāns        

 CENTRĀLAIS TENISA KLUBS
Baldones iela 7, Rīga
Tenisa kortu noma
Tenisa apmācība

Fitnesss un masiera pakalpojumi    

 SPORTA KLUBS BRUŅINIEKS
Rīga, Bruņinieku iela 49, k2
Trenažieru zāle, Aerobika, Pirts, Baseins. 
SVĒTKU ATLAIDES: -30%        

 CITY FITNESS
City Fitness Rīgā
Āzenes iela 5, Lielirbes iela 27, Kuģu iela 24, Marijas iela 13/8, Nometņu iela 39b, Duntes iela 19a

 HELMUTS RODKE
Individuālie treniņi un konsultācijas fiziskajā sagatavotībā       
VietaVārdsPunkti
1pipars84134.26
2virins172124.35
3rabbitmilk124.28
4seskss116.37
5krustojums116.00
6sienazis333114.73
7Kaspars Tauriņš114.63
8marcell113.73
9alex1255113.59
10asirmais113.48
11oskars213112.87
12ibiorioXXX112.70
13zhipers112.58
14hzaluks112.33
15sparks 3112.19
restorāni Rīgā - saņem atlaides