Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2861, Did:0, useCase: 0

LHF valde noraida "Kurbada" aicinājumu atcelt naudas sodu par aizskarošo plakātu

Ints Megnis
Ints Megnis

LHF valde noraida "Kurbada" aicinājumu atcelt naudas sodu par aizskarošo plakātu
Deivids Sarkanis (priekšplānā). Foto: HK "Mogo"

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) valde pirmdien noraidījusi valsts čempiones "Kurbads" apelāciju par 300 eiro naudas sodu, kas tika piešķirts fanu izveidota aizskaroša plakāta dēļ.

Decembra sākumā uzbrucējs Deivids Sarkanis mainīja klubus "Optibet" hokeja līgā, no "Kurbada" pārejot pie tās sīvākās konkurentes "Mogo". Jau pāris dienu vēlāk abas komandas tikās savā starpā un uz šo maču "Kurbada" līdzjutēji bija sagatavojuši plakātu "Deivids Sarkanis - pedālis". Kaut tas tika ātri novākts, LHF Disciplinārā komisija tāpat piesprieda "Kurbadam" 300 eiro naudas sodu.

Pirmdien LHF valde izskatīja "Kurbada" apelāciju par šo naudas sodu, raksturojot, ka plakāts "saturējis cilvēka cieņu aizskarošu tekstu". Valde nolēmusi atstāt spēkā Disciplinārās komisijas piemēroto naudas sodu.

"Īsti šim sodam nepiekrītam, tā nebija kluba iniciatīva, tomēr tie bija mūsu fani, plakāts bija. Lai neradītu līdzīgus precedentus, piešķīra mums sodu," iepriekš sarunā ar Sportacentrs.com notikušo komentēja "Kurbada" pārstāvis Jānis Straupe. "Par plakātu neko nezinājām, kad to ieraudzījām, centāmies situāciju ātri novērst. Atzīstam, ka plakāts nebija ar pozitīvāko ziņu. Mēs savus līdzjutējus cienām un atbalstām, bet šis bija ne visai smuki."

12. decembrī notikušajā mačā "Kurbads" piekāpās ar rezultātu 2:3. Simboliski, ka uzvaras vārtus divas minūtes un 20 sekundes pirms pamatlaika beigām iemeta tieši Sarkanis.

Izmantotie resursi:
https://lhf.lv/lv/article/6151/lhf-...