Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:261, Did:0, useCase: 0

"Sochi" galvenā trenera amatā apstiprina tikai dažus mēnešus pieaugušo hokejā strādājušu speciālistu

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

"Sochi" galvenā trenera amatā apstiprina tikai dažus mēnešus pieaugušo hokejā strādājušu speciālistu
Aleksandrs Andrijevskis. Foto: hcsochi.ru

Kontinentālās hokeja līgas klubs “Sochi” galvenā trenera amatā apstiprinājis Jevgeņiju Stavrovski. Šonedēļ no amata aizgāja Aleksandrs Andrijevskis. Rietumu konferences kopvērtējumā aiz Sočiem atrodas tikai viena komanda - Rīgas “Dinamo”.

Jevgeņijs Stavrovskis ir Čerepovecas hokeja audzēknis, un pēdējos gados viņš bijis Čerepovecas “Almaz” junioru komandas treneris. Štābā viņš ienāca 2011. gadā, bet par galveno treneri kļuva 2015. gadā. Kopā ar “Almaz” Stavrovskis kļuva par MHL bronzas medaļnieku. Pagājušajā sezonā Stavrovskis bija Krievijas U17 izlases treneru sastāvā.

Šīs sezonas sākumā Stavrovskis bija Čerepovecas “Severstal” galvenā trenera Andreja Razina palīgs, taču pēc abpusējas vienošanās sadarbība tika pārtraukta, lai 47 gadus vecais speciālists varētu kļūt par “Sochi” galveno treneri. Darbā ar pieaugušo komandu viņam ir tikai pāris mēnešu pieredze.

Sezonas sākumā “Sochi” trenēja Aleksandrs Andrijevskis, bet baltkrievu speciālists šonedēļ pameta amatu. Pēc 14 aizvadītajiem mačiem komandas kontā ir tikai deviņi punkti, un tā Rietumu konferencē atrodas priekšpēdējā vietā, apsteidzot tikai Rīgas “Dinamo”, kas tika pieveikta arī savstarpējā duelī.

Izmantotie resursi:
https://www.hcsochi.ru/article.asp?...