Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:261, Did:0, useCase: 0

Masaļskis: "No "Dinamo" oficiāla piedāvājuma nebija ne reizi"

Jānis Pārums

Masaļskis: "No "Dinamo" oficiāla piedāvājuma nebija ne reizi"
Edgars Masaļskis
Foto: atlant-mo.ru

Latvijas hokeja vārtsargs Edgars Masaļskis, kurš pašlaik ir bez kluba, intervijā "Sporta Avīzei" atklāj, ka gaida pareizo piedāvājumu un brīdi, kā arī norāda, ka no Rīgas "Dinamo" oficiālu piedāvājumu šogad nav saņēmis.

"Es zinu, cik esmu labs vārtsargs, un šajā vasarā nekļuvu sliktāks. Vajag sagaidīt pareizo piedāvājumu un pareizo brīdi," atzina Masaļskis. "Visās sfērās, ja taisi soli uz leju, pats arī paliec vājāks. Es negribu taisīt šo soli uz leju. Tad labāk izlaižu kādu treniņu vispār, nekā trenējos ar amatieriem. Tad labāk ir trenēties divatā vai trijatā, bet es pats pa saviem vārtiem uzmest nevaru. Man galvenais ir ripas ķeršana un visa kustība. Fiziskos treniņus es varu taisīt, skriet apļus un tādā garā, bet vārtos stāvēšanas prakse ir vajadzīga."

"Tas, ka es gribu spēlēt KHL, tas ir viennozīmīgi, un es ceru, ka KHL atgriezīšos pietiekami ātri, bet pieļauju iespēju, ka sezonu sākšu kaut kur citur," piebilda vārtsargs.

Jautāts, cik reižu Rīgas "Dinamo" piedāvājis vārtsargam līgumu, Masaļskis atbildēja: "Presē ļoti daudz reižu (smejas). Būtībā oficiāla piedāvājuma nav bijis ne reizi. Kaut kādas sarunas pirms pasaules čempionāta bija, cik sapratu no sava aģenta, bija pat apspriestas kaut kādas naudas lietas un līguma saistības. Čempionāts pagāja, laikam redzēja manu ne pārāk labo spēli, un ar to arī viss beidzās."

Masaļskis arī uzslavēja Kristeru Gudļevski, kurš sevi labi parādīja pasaules čempionātā pavasarī: "Mums bija jāuzvar tās spēles, un es biju priecīgs par Kristeru Gudļevski, biju priecīgs, ka uzvarējām. Ja nebūtu šo uzvaru, nākamgad mēs droši vien nebrauktu uz pasaules čempionātu, es pat nezinu, kur tas notiks, varbūt Tokijā... Man ir prieks par to, ka Kristers spēja tajā brīdī parādīt raksturu, parādīt savu labāko spēli, tas noteikti nebija viegli. Vairāk mums nebija, kur atkāpties. Varbūt treneri viņu ar tādu domu arī lika vārtos, ka tas sapurinās komandu. Ar Kristera ienākšanu vārtos komanda stipri mobilizējās, un varbūt beigās tas arī nospēlēja pozitīvi."

Pilnu interviju lasiet otrdienas "Sporta Avīzē"

1 2 36 komentāri

  +9 [+] [-]

, 2013-09-03 13:27, pirms 6 gadiem
So,kurš muld?

 +11 [+] [-]

, 2013-09-03 13:30, pirms 6 gadiem
Prieks kam bojat veselibu un kaut kur spelet,ja nerealu chunguru ienes slieku bizness?

  +2 [+] [-]

, 2013-09-03 13:41, pirms 6 gadiem
Čalīt,To cik Tu esi labs pierāda tas,ka trīs dienas pirms čempionāta sākuma esi bez līguma!!!?Tie kas Tevi pazīst zina tavas nepamatoti augstās ambīcijas!Manuprāt strauji sākas profesionālās karjeras noriets.

  +7 [+] [-]

, 2013-09-03 13:42, pirms 6 gadiem
Izlasej uz Sočiem Masaļskis būs vajadzīgs, bet jautājums ir tāds kurš būs pirmais numus viņš vai Gudļevskis?

  +2 [+] [-]

, 2013-09-03 13:43, pirms 6 gadiem
Atkal tie aģenti. Gan jau, ka aģents gribēja pēc iespējas lielāku piķi nokāst, bet Dinamo - pēc iespējas lētāk dabūt līgumu ar Masalu. Dinamo piedāvāja savu summu līdz PČ sākumam - nekādas vienošanās no aģenta puses nebija un tas bija arī viss.
Nevajag jau apvainoties par kaut ko, ka Dinamo nepiedāvāja līgumu dēļ sliktā snieguma. Visi jau saprot un nenosod viņu, jo Masala tikai atvesoļās pēc traumas.

  +2 [+] [-]

, 2013-09-03 13:44, pirms 6 gadiem
Baigi viņš vajadzīgs tam Dinamo.

     [+] [-]

, 2013-09-03 13:47, pirms 6 gadiem
armandsrulz rakstīja: Izlasej uz Sočiem Masaļskis būs vajadzīgs, bet jautājums ir tāds kurš būs pirmais numus viņš vai Gudļevskis?
Gudļēvskim līgums ar ECHL klubu. Šai līgā uz OS nav pārtraukuma. Klubs var nepalaist.

  +5 [+] [-]

, 2013-09-03 13:49, pirms 6 gadiem
Edža var tikt Dinamo,ja Sedlačeks vai Telly sāk rādīt bālu spēli. Tad jā, iespēja ir.

  +8 [+] [-]

, 2013-09-03 13:51, pirms 6 gadiem
Mieru, Edgars zina ko grib, un viņš savu līgumu dabūs... Padomājiet paši - KHLā ir >20 komandas, tūlīt sāksies spēles. Cik liela iespēja, ka kādā no komandām būs sūdi ar vārtsarga līniju? Pietiekami liela. Kāds netiks galā, satraumēsies utt.
Un tā arī būs Masaļska lielā izdevība noslēgt labu kontraktu.
Pirms pārmest viņam, ka bez līguma, padomājiet paši - šādi viņš dabūs tieši ļoti pieklājīgu summu, ka būs jābrauc kā pažarniekam un jāručī ārā kāds lūzer klubs!

Skaidrs, ka lielie klubi, kam ir visas pozīcijas nokomplektētas ar superspēlētājiem, viņu neņems, bet tādas komandas KHLā ir tikai dažas! Pārējie vēl nezina, kas būs, kas notiks ar viņu vārtsargiem.

  +3 [+] [-]

, 2013-09-03 13:52, pirms 6 gadiem
Sermulītis rakstīja: Edža var tikt Dinamo,ja Sedlačeks vai Telly sāk rādīt bālu spēli. Tad jā, iespēja ir.
Tieši tā. Nomodelējas situāciju. Vārtos Telly, zāģis 0:5, vārtos Sedlačeks, zāģis 1:6, vārtos Telly, zāģis 3:9, vārtos Sedlāčeks, zāģis 0:4. Skaidrs, ka pēc 4-5 zaudēm priekšniecība sāktu šiverēties Edgara virzienā.

     [+] [-]

, 2013-09-03 13:54, pirms 6 gadiem
nu vares ar Spruktu,un Redlihu seedet sporta baara un suukt alu,skatoties kaa citi spele KHL Nez,man jau liekas labak ir mazaks liigums,bet regulara speelu prakse,ne jau velti Yugra atkratijas no Edzas,taatad kaut kas nepatika ! Un Yugra nav nekads top klubs, +/- tas pats kas RD

  +3 [+] [-]

, 2013-09-03 13:56, pirms 6 gadiem
Sermulītis rakstīja: Gudļēvskim līgums ar ECHL klubu. Šai līgā uz OS nav pārtraukuma. Klubs var nepalaist.
Gudlevskim ir Līgums ar AHL klubu Syracuse Crunch un Ahl, laiž savus hokejistus uz OS

  -1 [+] [-]

, 2013-09-03 13:56, pirms 6 gadiem
Skudriniekss rakstīja: Skaidrs, ka lielie klubi, kam ir visas pozīcijas nokomplektētas ar superspēlētājiem, viņu neņems, bet tādas komandas KHLā ir tikai dažas! Pārējie vēl nezina, kas būs, kas notiks ar viņu vārtsargiem.
Kautkā iz KHL vēstures neatceros ka klubi nebūtu tikuši galā ar sevis jau iepriekš nolūkotajiem varotčikiem???

  +1 [+] [-]

, 2013-09-03 14:04, pirms 6 gadiem
fapfap rakstīja: Baigi viņš vajadzīgs tam Dinamo.
Par Masaļski skaidrs - viņš mums vajadzīgs. Par Dināmo?

  -1 [+] [-]

, 2013-09-03 14:13, pirms 6 gadiem
Skudriniekss rakstīja: Tieši tā. Nomodelējas situāciju. Vārtos Telly, zāģis 0:5, vārtos Sedlačeks, zāģis 1:6, vārtos Telly, zāģis 3:9, vārtos Sedlāčeks, zāģis 0:4. Skaidrs, ka pēc 4-5 zaudēm priekšniecība sāktu šiverēties Edgara virzienā.
Vari jau fantazēt, bet tā nenotiks. Edgars nav ne par matu labāks par Telkvistu vai Sedlačeku.
Kaut kā neticu, ka Edža šosezon tiks KHL komandā, bet galvenais ir, lai vismaz tiek kaut kur normālā līmenī spēlēt, jo izlasē viņš būs vajadzīgs.

  -2 [+] [-]

, 2013-09-03 14:19, pirms 6 gadiem
armandsrulz rakstīja: Izlasej uz Sočiem Masaļskis būs vajadzīgs, bet jautājums ir tāds kurš būs pirmais numus viņš vai Gudļevskis?
izlasej?

     [+] [-]

, 2013-09-03 14:26, pirms 6 gadiem
armandsrulz rakstīja: Izlasej uz Sočiem Masaļskis būs vajadzīgs, bet jautājums ir tāds kurš būs pirmais numus viņš vai Gudļevskis?
Domāju, ka viennozīmīgi tas būs Kristers. Patreiz viss liecina par to, ka Masaļskis nebūs savā labākajā formā uz OS, jo vispār nav skaidrs, vai viņš tiks pie normālas spēlēšanas. Turpretīm Kristers, ja nekas nenoies greizi, dabūs milzīgu spēļu praksi visas sezonas garumā. Pēc pēdējiem Masaļska izteikumiem vispār nav skaidrs, vai viņš pats gribēs spēlēt izlasē. Zinot Edgaru, šaubos, vai viņš būtu gatavs spēlēt kā 2. nummurs.

  +2 [+] [-]

, 2013-09-03 14:29, pirms 6 gadiem
Skudriniekss rakstīja: Tieši tā. Nomodelējas situāciju. Vārtos Telly, zāģis 0:5, vārtos Sedlačeks, zāģis 1:6, vārtos Telly, zāģis 3:9, vārtos Sedlāčeks, zāģis 0:4. Skaidrs, ka pēc 4-5 zaudēm priekšniecība sāktu šiverēties Edgara virzienā.
Ja izveidotos tāda situācija, tad vispirms būtu jāatlaiž visi tie klauni, kas slido priekšā vārtsargiem. Ja spēles tiek zaudētas ar 0:5, 0:4, 1:6, tad jau var vainot uzbrucējus par pilnīgu impotenci, spēles neuzvarēsi ar 1 vai vispār 0 goliem. Un ja savos vārtos salaiž tik daudz ripu, tad ļoti iespējams aizsargi arī ir aizmirsuši, kas viņiem darāms. Vienīgais variants kā Edža varētu nokļūt Rīgā ir, ja kāds no esošajiem gūst smagu traumu līdz sezonas beigām, vai arī vienkārši izdomā spēlēt kā idiots, un laist iekšā ripas no centra

  -1 [+] [-]

, 2013-09-03 14:33, pirms 6 gadiem
Edgaram ir vairākas problēmas
1. traumatisks un to zin jebkura KHL komanda
2. smags raksturs un to arī zin jebkura komanda
3. ļoti augstas finansiālas prasības, to zin visi, kas par viņu interesējušies.

Edgars savu naglu iedzina jau tad, kad dzērumā iekūlās potītes traumā. Nepietiek ar to, ka viņš pats tur bija vainīgs, nez kāpēc viņš vēl apvainojās uz klubu (intervijas presē). Edgaram paveicās, ka viņš dabūja 2. vārtsarga vietu Jugrā, bet nekas vairāk viņš tur arī nebija. Viduvēja statistika, biežas traumas utt. Jā, viņš var dažas spēles nospēlēt kā zvaigzne, bet nebūsim naivi, to var jebkurš vārtsargs KHL.

Manas prognozes - Edgars KHL tiek komandā, ja stipri samazina savas finansiālās prasības, turklāt viņam 1. vārtsarga vieta nespīd.

     [+] [-]

, 2013-09-03 14:33, pirms 6 gadiem
Vilis15 rakstīja: So,kurš muld?
Vai tad nav jau skaidrs,ka Sējējs-blefo vienā blefošanā!Mēs jau gribējām,bet redz tie sliktie Latvijas spēlētāji negrib-kaut gan īstenībā nemaz nopietni nerunā...

  +1 [+] [-]

, 2013-09-03 14:40, pirms 6 gadiem
Vilis15 rakstīja: So,kurš muld?
vienkārši nesaka pilnu info. Edagrs var atbildēt ko dzirdējis - viņam nepiedāvāja. bet klubi jau nerunā ar spēlētājiem, jo viņus pārstāv aģenti. tikai aģents zin ko un cik piedāvāja vai nepiedāvāja.

     [+] [-]

, 2013-09-03 14:42, pirms 6 gadiem
Sermulītis rakstīja: Gudļēvskim līgums ar ECHL klubu. Šai līgā uz OS nav pārtraukuma. Klubs var nepalaist.
Ja jau uz U-20 PČ no AHL laiž spēlētājus, tad neredzu problēmu Gudļevski palaist uz OS, ECHL vai AHL līdz pleijofiem 2 mēneši un pietiekoši spēles....

     [+] [-]

, 2013-09-03 15:20, pirms 6 gadiem
Tiem kas gribēja Klep išu redzēt RD - viņš paliek Levā.

     [+] [-]

, 2013-09-03 15:20, pirms 6 gadiem
Vilis15 rakstīja: So,kurš muld?
Ābols muld!Tak jau iemācījies no saviem bosiem to suņu paradumu!

     [+] [-]

, 2013-09-03 15:30, pirms 6 gadiem
Intervija SA ar Edgaru ir intresanta un slikti ja komentē tie ,kuri interviju nav izlasījuši ,tāpat kā tas bija pēc intervijas ar Tribuncovu.

     [+] [-]

, 2013-09-03 15:34, pirms 6 gadiem
Nafig kaut kāds pabira Saldačeks, ja Masaškis ir brīvs ! Skaties no kuras puses gribi - palieka no kādreizējā verenā Dinamo. Projekts kepkām.

  +1 [+] [-]

, 2013-09-03 15:34, pirms 6 gadiem
Varbūt Edžam vairs nav tie gadi un traumas ir vairāk , bet par to , ka viņš vēl var spēlēt un vilkt savu komandu augstākajā līmeni esmu drošs ...

Lai izdodas atrast klubu , kur viņu novērtētu

     [+] [-]

, 2013-09-03 16:05, pirms 6 gadiem
Cereal Guy rakstīja: Nafig kaut kāds pabira Saldačeks, ja Masaškis ir brīvs ! Skaties no kuras puses gribi - palieka no kādreizējā verenā Dinamo. Projekts kepkām.
da nafig pilnu ģinamu ar krieviem, kā kādreiz, ta jau besī.

     [+] [-]

, 2013-09-03 16:22, pirms 6 gadiem
Cereal Guy rakstīja: Nafig kaut kāds pabira Saldačeks, ja Masaškis ir brīvs ! Skaties no kuras puses gribi - palieka no kādreizējā verenā Dinamo. Projekts kepkām.
Un kā Tu domā- kādas finansiālās prasības ir Tavam pieminētajam "Saldačekam" un kādas "Masaškim"? Naudas ir tik cik viņas ir.. Pie tam- zinot Masaļska traumatismu un raksturu- neko pārsteidzošu neredzu.

     [+] [-]

, 2013-09-03 16:46, pirms 6 gadiem
Paga, paga, Gudļevskis AHL vēl neko nav parādījis, tik vien kā dažas puslīdz normālas spēles PČ un jau vārtsargs Nr.1? Masaļskis tomēr ir pārbaudīta un stabila vērtība.

     [+] [-]

, 2013-09-03 16:52, pirms 6 gadiem
Kāpēc nav tas gabaliņš, kur Masala izsakās par izlasi? Pēc tā spriežot, nebūs brīnums, ja viņš turpmāk izlasei atteiks.

     [+] [-]

, 2013-09-03 16:55, pirms 6 gadiem
Shmidzis rakstīja: Ja jau uz U-20 PČ no AHL laiž spēlētājus, tad neredzu problēmu Gudļevski palaist uz OS, ECHL vai AHL līdz pleijofiem 2 mēneši un pietiekoši spēles....
Girgensonu palaida?

     [+] [-]

, 2013-09-03 17:12, pirms 6 gadiem
Rodriguez rakstīja: da nafig pilnu ģinamu ar krieviem, kā kādreiz, ta jau besī.
Skaties,kaa speele latviesi,tikai pec tam nekliedz sezonas vidu,kapec netiekam Play off

     [+] [-]

, 2013-09-03 17:12, pirms 6 gadiem
kasagrande rakstīja: Paga, paga, Gudļevskis AHL vēl neko nav parādījis, tik vien kā dažas puslīdz normālas spēles PČ un jau vārtsargs Nr.1? Masaļskis tomēr ir pārbaudīta un stabila vērtība.
ir Latvijas izlasei savs Dzokers,Juchers

     [+] [-]

, 2013-09-04 07:35, pirms 6 gadiem
Ko te daudz gudri spriest,Edgars pats ,varbūt arī ar aģenta ziņu, ir izvēlējies savu ceļu.Pareizu vai nepareizu,to parādīs laiks.
1 2 36 komentāri