''Lokomotiv'' atriebjas ar uzvaru papildlaikā
Jaroslavļas "Lokomotiv" hokejisti Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Rietumu konferences finālsērijā panākuši neizšķirtu pret Balašihas "MVD" - 1:1. Šodienas spēlē viņi pirmā pagarinājuma izskaņā izrāva uzvaru ar 2:1, uzvaras vārtus iemeta Konstantīns Rudenko.
Pirmajā trešdaļā abas komandas nopelnīja vairākus noraidījumus, tādēļ spēle bija visai saraustīta. Sākumā aktīvāki bija viesi, ''Lokomotiv'' hokejisti, tupretim turpinājumā bīstamāk uzbruka mājinieki, bet abu komandu vārtus glāba vārtsargi. Pirmajās 20 minūtēs rezultāts netika atklāts, tomēr tas tika paveikts jau otrajā trešdaļā.
Lieliska iespēja atklāt spēles rezultātu bija viesu uzbrucējam Zbinekam Irglam - trīs ''Lokomotiv'' hokejisti izskrēja pret vienu miliču aizsargu, veica ātru saspēli, un izveda Irglu vienatnē pret "MVD" vārtsargu Maiklu Gārnetu, taču viņš spēja ripu atvairīt, un Jaroslavļas kluba leģionāram atlika dusmās sist nūju. "Neiemet tu, iemetīs tev," pēc šāda principa nostrādāja mājinieki, pretuzbrukumā tukšu vārtu priekšā izvedot Alekseju Ugarovu, kurš meta nekļūdīgi - 1:0 mājinieku labā. Tieši ar šādu rezultātu noslēdzās otrās spēles 20 minūtes, un viesiem, tāpat kā vakardien, pēdējā periodā bija jāatspēlē vieni vārti.
Tāpat kā vakar, viņiem tas izdevās, turklāt trešdaļas otrajā pusē. Sākotnēji laba iespēja bija ''MVD'' uzbrucējam, kanādietim Metam Elisonam, tomēr viņam neizdevās ripu raidīt tukšajos viesu vārtos. Izturējuši Riharda Zednika nopelnīto mazākumu, viesu hokejisti metās uzbrukumā, un tieši pēc čehu uzbrucēja piespēles vārtus guva Aleksandrs Gaļimovs. Tiesneši devās skatīties videoatkārtojumu, jo uzbrucējs ripu vārtos bija raidījis ar slidu, taču apzināta kustība netika konstatēta un rezultāts kļuva neizšķirts - 1:1. Vienības samierinājās ar šādu pamatlaika iznākumu un gaidīja pagarinājumu.
Pagarinājuma sākumā aktīvāki bija mājinieki, bet viņu apgriezienus piebremzēja aizsarga Filipa Novāka noraidījums. Tiesa, minūti iepriekš mājinieki bija norībinājuši viesu vārtu stabiņu - Deniss Kokarevs meta uzreiz pēc iemetiena, un tikai veiksme glāba ''Lokomotiv''. Mazākumā miliči turējās, cik spēja, un pēc tā izciešanas atkal metās uzbrukumos. Viesi izskatījās gaužām bezpalīdzīgi, tomēr ārējais iespaids bija pilnīgi maldinošs - pēdējā minūtē pie mājinieku vārtiem tika sagriezts pamatīgs karuselis, kas vainagojās ar Konstantīna Rudenko precīzu metienu. Viņi vienatnē tika atstāts pie Gārneta un tuvcīņā uzvarēja pārliecinoši, ripu vārtos ieraidot tikai 28 sekundes pirms pirmā pagarinājuma beigām. Spēlē ar 2:1 uzvarēja ''Lokomotiv'' hokejisti, sērijā panākdami 1:1. Nākamie divi mači viņu laukumā.
KHL, Rietumu konference, fināls, 2.spēle
Balašihas "MVD" - Jaroslavļas ''Lokomotiv'' 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:1)
Vārti: 27:13 Ugarovs (Cvetkovs, Kokarevs) 1:0, 51:15 Gaļimovs (Zednīks) 1:1, 79:32 Rudenko (Černkvists) 1:2
Metieni: 37:22
Soda minūtes: 8:16
Vārtsargi: Gārnets - Gelašvilli
Skatītāji: 5000
Sērijā: 1:1
| Betsafe.com Patiesā viedokļa spēle | |||
| HK MVD Balašiha - Lokomotiv | |||
| 12.47 | -4.15 | 22.30 | ![]() |
| 0% | 0% | 0% | |
| Visas spēles | |||
Tev jābūt autorizētam, lai varētu atstāt komentāru. Varbūt vēlies piereģistrēties?

Skrien Latvija






+18 [+] [-]
p.s. viss sākās ar nevainīgu pārmetienu pagarinājuma pēdējā minūtē....hokejā sīkumu nav!
+8 [+] [-]
-3 [+] [-]
+21 [+] [-]
+12 [+] [-]
Abas komandas ļoti dzelžaini aizsargajas.
Bus interesanta sērija.
+1 [+] [-]
+13 [+] [-]
-1 [+] [-]
+1 [+] [-]
bet pagarinājumā MVD bija labāks.
-3 [+] [-]
+12 [+] [-]
+1 [+] [-]
-2 [+] [-]
-1 [+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
+3 [+] [-]
pirmās spēles papildlaika 9. minūtē mača galvenais tiesnesis par vārtu izgrūstīšanu piešķīra diskutablu soda metienu uz «Lokomotiv» vārtiem. MVD hokejists Aleksejs Cvetkovs bullīti realizēja un atnesa savai komandai uzvaru. Kā šodien secināja KHL tiesnešu departaments, soda metiens piešķirts nepamatoti. Jāsoda esot bijis pavisam cits «Lokomotiv» spēlētājs un nevis ar soda metienu, bet gan divām minūtēm.
+4 [+] [-]
+2 [+] [-]
Paveicās MVD ar bullīti, paveicāss Lokomotīvei (paldies Elisonam).
+6 [+] [-]
+3 [+] [-]
2) Tas neko daudz nedod ,ka viņi ātrāki izskatījās pagarinājumā,tomēr uzvaru guva Lokomotīve!
+6 [+] [-]
[+] [-]
+2 [+] [-]
+3 [+] [-]
+1 [+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
Uz laukuma spēlē spēlētāji, nevis treneri.
+1 [+] [-]
+1 [+] [-]
p.s. redzēs cik spēles pēc kārtas MVD spēlēs pagarinājumus...