Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:8, Did:0, useCase: 0

Dobeles jaunās handbolistes triumfē turnīrā Lietuvā

Jānis Pārums

Dobeles jaunās handbolistes triumfē turnīrā Lietuvā
Dobeles sporta skolas 2002./2003. g.dz. handbola komanda

Aizvadītajā nedēļas nogalē Druskininkos (Lietuva) norisinājās starptautiskais jauniešu handbola turnīrs Albinasa Arbačauska piemiņai, kurā uzvarēja Dobeles sporta skolas 2002./2003. gadā dzimušās handbolistes.

Līdzīgi kā iepriekšējā turnīrā Polijā, komandas sastāvs bija veidots no Dobeles sporta skolas handbolistēm, kā arī papildināts ar vairākām Latvijas jaunatnes izlases spēlētājām no citām pilsētām.

Jau turnīra pirmajā spēlē dobelnieces izcīnīja pārliecinošu uzvaru, apspēlējot Utenas komandu ar 41:21. Anna Aleksa Stankeviča uzvaru kaldināja ar 15 vārtiem, bet Krista Minova izcēlās deviņas reizes. Arī otrajā spēlē tika gūts pārliecinošs panākums, pārspējot "Zarasai".

Visspraigākā izvērtās noslēdzošā spēle pret mājinieci, Druskininku komandu. Pēc pirmā puslaika dobelniecēm bija vien minimāls pārsvars, bet otrajā puslaikā viņas atrāvās, vienubrīd panākot arī +5. Visā spēlē uzvara ar 32:29.

Par trim labākajām spēlētājām mūsu komandā tika atzītas Anna Aleksa Stankeviča, Krista Minova un Letīcija Veinberga.

Zīmīgi, ka šopavasar Larisas Veinbergas un Jūlijas Šamrickas vadītā komanda piedalījusies trijos turnīros, visos ieņemot godalgotās vietas – marta vidū tika gūts panākums Lietuvas pilsētā Alītā, tam sekoja trešā vieta "Lakonjik Cup" turnīrā Polijā, kam tagad pievienots triumfs arī Druskininkos.

Dobeles SS rezultāti turnīrā Druskininkos

Dobeles SS - Utenos SC 41:21 (21:12)
Dobeles SS: Stankeviča 15/3, Minova 9, Veinberga 5, Zarovska 5, Prūse 3, Cibuļska 2, Buivide 1, Šarapova 1/1

Dobeles SC - Zarasai 29:14 (18:7)
Dobeles SS: Cibuļska 6/1, Stankeviča 5/1, Zarovska 5, Prūse 4, Minova 3, Veinberga 3/1, Buivide 3.

Dobeles SS - Druskininku SC 32:29 (11:10)
Dobeles SS: Stankeviča 12/2, Minova 9/2, Veinberga 5, Buivide 2, Prūse 2, Cibuļska 2.

Izmantotie resursi:
Latvijas Handbola federācija - Handball.lv