Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:8, Did:0, useCase: 0

Jēkabpils SS veic apbrīnojamu izrāvienu un uzvar mājās

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Jēkabpils SS veic apbrīnojamu izrāvienu un uzvar mājās
Dinija Purviņa (sarkanajā formā). Foto: IHF/EHF Womens Trophy

Latvijas Virslīgā handbolā sievietēm šodien tika aizvadīta viena spēle, un Jēkabpils SS savā laukumā ar 40:27 pieveica "Latgolu".

Spēles sākumā labāku sniegumu demonstrēja "Latgols" handbolistes, kuras vairākas reizes ieguva divu un pat trīs vārtu pārsvaru. Turklāt tas vēl nebija viss –, pateicoties daudzpusīgam uzbrukumam, izdevās panākt plus seši (15:9). Šķita, ka viešņas kontrolē notikumus laukumā un dodas pretī uzvarai, taču tikai šajā brīdī pamodās Jēkabpils komanda.

Laukuma saimnieces atbildēja ar sešiem vārtiem pēc kārtas sešu minūšu laikā, visnotaļ ātri panākot izlīdzinājumu, un temps netika samazināts. Jēkabpils SS guva arī 13 no nākamajiem 16 vārtiem (izrāviens 19:3), pilnībā sagraujot pretinieces morāli un nodrošinot uzvaru. Noslēdzoties duelim, tablo vēstīja 40:27 Jēkabpils labā.

Uzvaru ar desmit vārtiem kaldināja Gita Kaulakane, bet astoņus rezultatīvus metienus pievienoja Dinija Purviņa. Vēl trim Jēkabpils spēlētājām izdevās gūt piecus vārtus, un pieci precīzi metieni arī "Latgols" rezultatīvākās handbolistes Žanetes Kukurānes kontā.

Ar četrās spēlēs izcīnītajām trīs uzvarām Jēkabpils SS handbolistes ieņem otro vietu, atpaliekot tikai no Salaspils, kas uzvarējusi visos mačos. Tikmēr "Latgolam" pretēja bilance – viena uzvara un trīs zaudējumi. Latvijas čempionātā sievietēm piedalās piecas komandas, un Ludzas vienība ir ceturtā.