Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:8, Did:0, useCase: 0

Rīgas atklātajā čempionātā handbolā startēs sešas komandas

Rīgas atklātajā čempionātā handbolā startēs sešas komandas
"Celtnieks" un "Tenax" handbolisti
Foto: Sandra Škutāne

Šodien noslēdzas pieteikšanās Rīgas atklātajam čempionātam, kas norisināsies no 28. augusta līdz 9. septembrim ar finālspēlēm O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolā.

Šobrīd turnīram pieteikušās tās pašas komandas, kas startēja pērn – "Celtnieks Rīga", "Tenax Dobele", HK "Ogre/Miandum", ASK/LSPA, "Jūrmalas Sports" un MSĢ/LAT-2000 (pērn gan startēja MSĢ/LAT-98). Pēdējos trijos gados Rīgas atklātajā čempionātā startējušas sešas komandas.

Rīgas čempionāta apakšgrupu izloze norisināsies pirmdien, 21. augustā, plkst. 12:00 Latvijas Handbola federācijas telpās, Lizuma ielā 1. Katras apakšgrupas uzvarētājas savā starpā sacentīsies par Rīgas čempionu titulu, bet komandas, kas ieņems otrās vietas sacentīsies par bronzas medaļām.

Pērn par Rīgas atklātā čempionāta uzvarētājiem kļuva "Celtnieks Rīga" handbolisti, kas finālspēlē pārspēja iepriekšējo četru gadu čempionus Dobeles "Tenax". Zīmīgi, ka pēdējo četru gadu laikā komanda, kas uzvarējusi Rīgas atklātajā čempionātā, vēlāk triumfējusi arī Latvijas čempionātā.

Turnīru rīko Latvijas Handbola federācija sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi.

Izmantotie resursi:
Latvijas Handbola federācija - Handball.lv