Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:8, Did:0, useCase: 0

Video: Latvijas sieviešu handbola čempionātā vispirms nogulda vārtsardzi

Latvijas sieviešu handbola čempionāta pusfināla sērijas spēlē interesants vārtu guvums izdevies Jēkabpils Sporta skolas vienības līderei Simonai Ārmanei. Kādā no epizodēm viņa pirmajā metiena mēģinājumā "sapinusies" bumbā, tomēr ātri savākusies un pēc tam jau varējusi iemest bumbu tukšos vārtos, jo pretinieku vārtsardze noreaģēja uz pirmo mēģinājumu. Pusfināla sērijā Jēkabpils ar 2-0 uzvarēja Ludzas "Latgolu" un pirmoreiz kopš 2009. gada sasniedza finālu, kurā tiksies ar Stopiņu NHK vienību.
Vērtējums:

     [+] [-]

, 2018-04-18 13:15, pirms 9 mēnešiem
Kādā no epizodēm viņa pirmajā metiena mēģinājumā "sapinusies" bumbā, tomēr ātri savākusies un pēc tam jau varējusi iemest bumbu tukšos vārtos, jo pretinieku vārtsardze noreaģēja uz pirmo mēģinājumu.

Tā smagi necienīgi pret spēlētāju šādi noraksturot epizodi.
Un kāda velna pēc atstāstījuma izteiksme?

     [+] [-]

, 2018-04-18 15:19, pirms 9 mēnešiem
Raitcha rakstīja: Kādā no epizodēm viņa pirmajā metiena mēģinājumā "sapinusies" bumbā, tomēr ātri savākusies un pēc tam jau varējusi iemest bumbu tukšos vārtos, jo pretinieku vārtsardze noreaģēja uz pirmo mēģinājumu.

Tā smagi necienīgi pret spēlētāju šādi noraksturot epizodi.
Un kāda velna pēc atstāstījuma izteiksme?
par neciņu piekrītu, bet par izteiksmi - kā tad Tu gribēji, lai tiešajā runā būtu?

     [+] [-]

, 2018-04-18 16:51, pirms 9 mēnešiem
No sirds atvainojos, bet, ja no handbola neko nesaprotam, varbūt nekomentējam šo video? Tā nav sapīšanās, handbolā ir tāds termins kā drauds. Autoram mīļajos sporta veidos to sauc par fake. Ja nosaukums ir korekts, tad komentārs par situāciju gan ne. Kā redzams, drauds izdevās perfekti, ja reiz vārtsardze apsēdās.