Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:8, Did:0, useCase: 0

U-21 handbolistu treneris: "Trešā vieta bija paredzams iznākums"

U-21 handbolistu treneris: "Trešā vieta bija paredzams iznākums"

Andrejs Narnickis
Foto: Romualds Vambuts

Latvijas U-21 izlases galvenais treneris Andrejs Narnickis pēc starta pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīrā izteicās, ka ieņemtā vieta bijusi paredzama, ņemot vērā spēku samērus.

Jāatgādina, ka kvalifikācijā Latvija vispirms ar 20:26 piekāpās Krievijai, tad ar 15:38 kapitulēja Nīderlandei, bet pēdējā spēlē ar 27:24 pārspēja Itāliju, ieņemot savā kvalifikācijas grupā trešo vietu un nekvalificējoties finālturnīram, kas jūlijā notika Alžīrijā. Vienīgo ceļazīmi ieguva Krievija.

"Pret Nīderlandi spēlētāji nebija gatavi tādam tempam – nīderlandieši bija ātrāki, fiziski labāki un tehniski sagatavotāki. Viņi bija kā komanda, kas piecus gadus kopā trenējušies – savstarpējā saprašanās laukumā viņiem bija krietni labāka. Spēle pret Krieviju, manuprāt, bija līdzīgāka nevis tāpēc, ka mēs spēlējām labāk [nekā pret Nīderlandi], bet gan tāpēc, ka krievi nedemonstrēja savu labāko sniegumu. Itālija jau bija aptuveni mūsu līmeņa komanda un spēles gaita varēja arī mainīties uz otru pusi, ja mēs pieļautu pāris kļūdas vai neiemestu metienus," atzina Narnickis.

Treneris norādīja, ka iznākums ir visumā objektīvs: "Tas bija prognozējams rezultāts. Bija zināms, ka Krievija un Nīderlande ir grupas favorītes. Krievijai četri spēlētāji Čempionu līgā spēlē, tas tomēr kaut ko nozīmē. Mums galvenais bija dot starptautisku spēļu pieredzi jaunajiem, 1998. un 1999. gadā dzimušajiem, spēlētājiem. Varbūt kāds viņus pamanīs, uzaicinās atrādīties. Jāskatās ar skatu uz nākotni."

"Kurzemnieks pēdējā spēlē izšāva, taču viņam vajadzēja vairāk iemest arī pirmajos divos mačos, paši redzējāt, kāds viņam procents (pirmajās divās spēlēs Kurzemnieks realizēja vien 2 no 11 metieniem, trešajā 9 no 11 – aut.)," Narnickis norādīja, ka viņam paticis Emīla Kurzemnieka sniegums spēlē pret Itāliju, bet pirmajās spēlēs viņš savas tomēr nav izmantojis. "Pirmajā spēlē labi nospēlēja Toms Lielais, taču turpinājums nebija tik veiksmīgs. Vairāk gaidīju arī no Nila Kreicberga, bet viņam spēle negāja."

Izmantotie resursi:
Latvijas Handbola federācija - Handball.lv

Tev jābūt autorizētam,