Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:8, Did:0, useCase: 0

"Ogre/Miandum" uzņems "Jūrmalas Sportu"

"Ogre/Miandum" uzņems "Jūrmalas Sportu"
Foto: Ritvars Raits

Šovakar plkst. 18:00 Rīgas atklātā čempionāta A apakšgrupā spēkiem mērosies "Ogre/Miandum" un "Jūrmalas Sports" komandas.

Pirms trim dienām tieši ar A grupas komandu spēli tika atklāts Rīgas čempionāts – pašreizējie čempioni "Celtnieks" pārliecinoši ar 37:24 apspēlēja "Jūrmalas Sportu". Savukārt piektdien cīņas uzsāka arī B apakšgrupa, Dobeles "Tenax" handbolistiem sagraujot MSĢ/Latvijas jaunatnes izlasi (MSĢ/LAT) ar 39:24.

Ogrēnieši saglabājuši pērnās sezonas kodolu un papildinājuši sastāvu ar rezultatīvāko 1. līgas spēlētāju Mārtiņu Dāvidnieku, kurš "Ogre/Miandum" rindās spēlēja jau pirms divām sezonām, kad Skrīveri/Aizkraukle bija Ogres komandas fārmklubs.

Kas attiecas uz "Jūrmalas Sportu", tad jau minēts, ka komandu atstājuši vairāki spēlētāji (Mareks Černousovs un Toms Popens pārgājuši uz "Celtnieku", Edgars Grīnbergs uz ASK/LSPA), taču komanda ieguvusi arī vērā ņemamus papildinājumus - Kasparu Piševu no Ludzas "Latgola", kā arī divus ASK/LSPA spēlētājus – Māri Grēberi un Egonu Miemi. Tieši jaunieguvums Grēberis bija jūrmalnieku rezultatīvākais spēlētājs Rīgas čempionāta atklāšanas spēlē pret "Celtnieku".

Rīgas atklātā čempionāta grupu turnīra spēles turpināsies arī rīt, kad plkst. 17:00 ASK/LSPA mērosies spēkiem ar Dobeles "Tenax". Noslēdzošās Rīgas čempionāta apakšgrupu spēles, kā arī finālspēles notiks nākamnedēļ. Turnīra finālā sacentīsies katras apakšgrupas uzvarētājas, bet par trešo vietu – otro vietu ieguvējas. Finālspēles 9. septembrī notiks Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolā plkst. 13:00 (spēle par trešo vietu) un 15:00 (spēle par pirmo vietu).

Rīgas atklāto čempionātu rīko Latvijas Handbola federācija sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi.

Kalendārs/rezultāti
Turnīra tabulas
Statistika

Izmantotie resursi:
Latvijas Handbola federācija - Handball.lv