Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Naksnīgās boksa čalas: pasaule sajūsmā par izrādi, Beljū slavē arī Briedi

Naksnīgās boksa čalas: pasaule sajūsmā par izrādi, Beljū slavē arī Briedi
Tonijs Beljū
Foto: imago/Focus Images/Scanpix

Pasaules boksa supersērijas finālā iekļuva ukrainis Oleksandrs Usiks, kurš elpu aizraujošā cīņā "Arēnā Rīga" ar tiesnešu lēmumu (114:114, 115:113, 115:113) sagādāja pirmo zaudējumu Mairim Briedim. Sajūsmā par cīņu bija arī daudzi bijušie un esošie bokseri un boksa žurnālisti un virkne citu pazīstamu personu.

Pazīstamais britu bokseris Tonijs Beljū, kurš 5. maijā atkārtoti cīnīsies pret Deividu Heju, uzskata, ka Briedis sevi parādīja no labākās puses: "Tiesnešu lēmums bija taisnīgs, un Brieža akcijas par spīti zaudējumam patiesībā tikai palielinās. Uzslavas pelnījis arī Usiks, kurš sāncenša teritorijā sakāva ārkārtīgi labu cīkstoni. Ļoti maz neuzvarētu bokseru vēlētos šādu cīņu. Usiks un viss šis formāts boksam ir kā svaiga gaisa malks." Starp citu, Beljū iepriekš prognozēja, ka tieši supersērijas favorīts Usiks uzvarēs pusfinālā un tiks finālā.

Šis sīvais un savā ziņā arī minimālais zaudējums tomēr liek Briedim izstāties no Supersērijas, kā arī atvadīties no WBC čempiona titula. Tāpat šis ir pirmais zaudējums Brieža profesionāļa karjerā, tiesa, iepriekš 13 cīņās 11 nokautus veikušais Usiks šoreiz tam tuvumā īsi netika, un Briedi joprojām neviens nokautā nav nosūtījis.

     [+] [-]

, 2018-01-28 14:27, pirms gada
Dusmoties, ka pa TV nav bezmaksas translācijas ir tas pats, kas dusmoties, ka nelaiž bez maksas uz Coldplay vai U2 koncertu.

Par lielisku šovu ir jāmaksā!!!

 +12 [+] [-]

, 2018-01-28 14:38, pirms gada
Redz, sportacentra visu zinošajiem ekspertiem - vienbalsīgi un bez variantiem uzvar Usyks, bet pasaulē redzēja līdzīgu cīņu. Liek padomāt par šo to.. Cik pasaule stulba, bet sportacentra eksperti gudri!
Muļķa Zaeurlands, muļķa toto kantori. Sporta centra ekspertus par bukmeikeriem, bet Nameju par dalībnieku. Latvijai būt ali trofeja, bet toto kantori - sen jau multimiljonāri!
Slēpts komentārs: strops

  +1 [+] [-]

, 2018-01-28 14:48, pirms gada
strops rakstīja: Jā ,pa šādu izrādi būtu jāmaksā, bet kamēr tādi zagļi deputāti iedzinuši lielu daļu tautas nabadzībā, viņi nav spējīgi samaksāt. Man jāizvēlas: maizi bērniem, vai es skatos boksu un mazie sūkā ķepu.
Alternatīvas bija redzēt arī "vienkāršajai tautai"

  +3 [+] [-]

, 2018-01-28 14:52, pirms gada
strops rakstīja: Jā ,pa šādu izrādi būtu jāmaksā, bet kamēr tādi zagļi deputāti iedzinuši lielu daļu tautas nabadzībā, viņi nav spējīgi samaksāt. Man jāizvēlas: maizi bērniem, vai es skatos boksu un mazie sūkā ķepu.
Jautājums, ja nevari nodrošināt bērnam primāras lietas vai bija vērts bērnu radīt? Viegli vainot visā citus, bet reizēm ir vērts paskatīties uz sevi pašu vai vaina nav tevī.

  +6 [+] [-]

, 2018-01-28 14:55, pirms gada
Zviedrijā un Krievijā bija par brīvu TV translācijas.

  -2 [+] [-]

, 2018-01-28 15:01, pirms gada
Donalds Daks rakstīja: Dusmoties, ka pa TV nav bezmaksas translācijas ir tas pats, kas dusmoties, ka nelaiž bez maksas uz Coldplay vai U2 koncertu.

Par lielisku šovu ir jāmaksā!!!
visi elitārie sporta pāraides vienmēr būs par maksu jāskatās normālā kvalitātē

  +7 [+] [-]

, 2018-01-28 15:13, pirms gada
Tas viašrots jau paši sačakarejās, uzliktu cenu 3 eiro par konkrēti cīņu un viss - domāju, ka paši nopelnītu daudz vairāk nekā tagad, kad bija 10 eiro un pirka mazāk. Pats personīgi nepirku, bet nejau tāpēc, ka žēl būtu. Drīzāk tāpēc, ka tā parādu savu attieksmi pret to kantori, jau ir piečakarējuši konkrētais kantoris pāris reizes. + tas viaplay pēc tam ir miskastē metams, man tur nekas piesaistošs nav redzams

  +6 [+] [-]

, 2018-01-28 15:28, pirms gada
Bowijs rakstīja: Tas viašrots jau paši sačakarejās, uzliktu cenu 3 eiro par konkrēti cīņu un viss - domāju, ka paši nopelnītu daudz vairāk nekā tagad, kad bija 10 eiro un pirka mazāk. Pats personīgi nepirku, bet nejau tāpēc, ka žēl būtu. Drīzāk tāpēc, ka tā parādu savu attieksmi pret to kantori, jau ir piečakarējuši konkrētais kantoris pāris reizes. + tas viaplay pēc tam ir miskastē metams, man tur nekas piesaistošs nav redzams
Tur tā lieta, nafi* to viaplay ja vienīgais kas interesē ir pati cīņa.
Slēpts komentārs: strops

  +4 [+] [-]

, 2018-01-28 16:38, pirms gada
"Briedi joprojām neviens nokautā nav nosūtījis"
Tas izklausās tā, it kā Mairis pastāvīgi zaudē un neviens nekādi nevar viņu nokaitēt!
Mairis, nereizi nav bijis knockdown, kur nu vēl nokautets!

  +2 [+] [-]

, 2018-01-28 16:46, pirms gada
Bet, šādas cīņas NEVAR būt brīvi pieejamā TV kanālā.
............
Var, es vakar skatījos pa ukraiņu Inter, brīvi uztverams, nekodēts SAT TV kanāls no Sirius pavadoņa, pilnīgi legāli.

  +5 [+] [-]

, 2018-01-28 17:23, pirms gada
otins rakstīja: Bet, šādas cīņas NEVAR būt brīvi pieejamā TV kanālā.
............
Var, es vakar skatījos pa ukraiņu Inter, brīvi uztverams, nekodēts SAT TV kanāls no Sirius pavadoņa, pilnīgi legāli.
Ja pādomātu, saprastu, kādēļ pie mums boksu nekad nerādīs bezmaksas. Tevis pieminētais Inter TV tik tiešām ir bezmaksas. Bet par cik viņš ir viens no skatītākajiem Ukrainas kanāliem, viņi ar reklāmām vien spēj atpelnīt translāciju tiesību izmaksas. Bez tam, ļoti ilgu laiku (iespējams vēl tagad) īpašnieki bija pro-krieviski noskaņoti un nodarbojās ar propogandu, kas var nozīmēt, ka tiek finansēts ne vien no reklāmām, bet arī Krievijas puses.
Mums pilnīgi neviens kanāls pats par sevi nespēj izdzīvot uz reklāmām vien..neviens. Par LTV1, LTV7 auditoriju un attiecīgi budžetu vispār nav vērts runāt. Savukārt, MTG nav nekāda saistība ar Latviju, un viņiem pie kajas, vai tur cīnas Briedis, Huks vai Ūsiņš. Viņiem tas ir bizness.

  +5 [+] [-]

, 2018-01-28 17:46, pirms gada
strops rakstīja: Jā ,pa šādu izrādi būtu jāmaksā, bet kamēr tādi zagļi deputāti iedzinuši lielu daļu tautas nabadzībā, viņi nav spējīgi samaksāt. Man jāizvēlas: maizi bērniem, vai es skatos boksu un mazie sūkā ķepu.
Tipiska 9 klases nepabeiguša gaterista, alkoholiķa runa. Deputāti zagļi, atlaidiet saiemu un tā tālāk.
Kurš tos zagļus deputātus ievēlēja, vari pastāstīt? Kāda tauta, tādi arī deputāti.

  +3 [+] [-]

, 2018-01-28 17:50, pirms gada
strops rakstīja: Redzi,vienkāršie reņģedāji rada tautai pēcnācējus. Vairums nestaigā kopā ar tevi zem varavīksnes karogiem.
Jā, jā, šis arī no tās pašas tipiskās alkogaterista runas Viņam vainīga valdība, deputāti un, protams, varavīksnes karogs, kur ta nu bez tā pieminēšanas

  +1 [+] [-]

, 2018-01-28 17:53, pirms gada
Donalds Daks rakstīja: Dusmoties, ka pa TV nav bezmaksas translācijas ir tas pats, kas dusmoties, ka nelaiž bez maksas uz Coldplay vai U2 koncertu.

Par lielisku šovu ir jāmaksā!!!
Tad jau sākam piķot par jebkuras labas sporta spēles skatīšanos! Un kā ar neskaitāmajām garlaicīgajām boksa cīņām? Ja par lielisku šovu ir jāmaksā, tad vai varu prasīt atpakaļ naudu, ja šovs nav lielisks? Un pat neizteikšos, cik idiotiski ir salīdzināt boksa skatīšanos pa TV ar iešanu uz koncertu.

  +2 [+] [-]

, 2018-01-28 18:00, pirms gada
Vēl viens iemesls kādēļ bokss nav iekļauts TV abonēšanas cenā - tas ir 1x pasākums. Nopērc, vienreiz notranslē un ar to viss beidzies. TV kompānijai nopērkot filmu, seriālu translāciju tiesības ir ar ko aizpildīt ētera laiku krietni ilgāk - parādi 1x, tad atkārtojumu, un pēc pusgada atkal no jauna var radīt.

  +1 [+] [-]

, 2018-01-28 18:04, pirms gada
WreckLV rakstīja: Vēl viens iemesls kādēļ bokss nav iekļauts TV abonēšanas cenā - tas ir 1x pasākums. Nopērc, vienreiz notranslē un ar to viss beidzies. TV kompānijai nopērkot filmu, seriālu translāciju tiesības ir ar ko aizpildīt ētera laiku krietni ilgāk - parādi 1x, tad atkārtojumu, un pēc pusgada atkal no jauna var radīt.
Ko neteiksi, visas sporta spēles ir 1x pasākums, bet tas kkā nav traucējis citiem.

  +2 [+] [-]

, 2018-01-28 18:13, pirms gada
Mixes rakstīja: Ko neteiksi, visas sporta spēles ir 1x pasākums, bet tas kkā nav traucējis citiem.
NĒ, nav. Boksā katra cīņa principā ir pati par sevi. Vienai cīņai lielākas likmes. Un katra šī cīņa tiek tirgota atsevišķi, kamēr piemēram hokeja sezonas translāciju tiesības tiek tirgots kā viens kopums. Un TV kanālam sezonālo sporta veidi translāciju tiesības neizmaksā ne tuvu tik dārgi.

     [+] [-]

, 2018-01-28 18:14, pirms gada
Mixes rakstīja: Tad jau sākam piķot par jebkuras labas sporta spēles skatīšanos! Un kā ar neskaitāmajām garlaicīgajām boksa cīņām? Ja par lielisku šovu ir jāmaksā, tad vai varu prasīt atpakaļ naudu, ja šovs nav lielisks? Un pat neizteikšos, cik idiotiski ir salīdzināt boksa skatīšanos pa TV ar iešanu uz koncertu.
Bet kaut kā jau tu piķo par jebkuru spēli, ko skaties tv. Kaut vai vienkārši abonējot tv.

Par to vienreizējo pasākumu - domāju, ka vienas šādas boksa cīņas pašizmaksa ir daudz lielāka, nekā kādai sporta spēlei, piemēram.

  +2 [+] [-]

, 2018-01-28 18:28, pirms gada
WreckLV rakstīja: NĒ, nav. Boksā katra cīņa principā ir pati par sevi. Vienai cīņai lielākas likmes. Un katra šī cīņa tiek tirgota atsevišķi, kamēr piemēram hokeja sezonas translāciju tiesības tiek tirgots kā viens kopums. Un TV kanālam sezonālo sporta veidi translāciju tiesības neizmaksā ne tuvu tik dārgi.
Pirms tam runāji par atkārtošanas iespējam, kas visiem sportiem ir sliktas jeb ir 1x pasākumi. Nezinu, cik kas maksā, bet vai dažādu sportu un turnīru fināli ir baigi lētāki? Vai kkāds LTV vai TV3 arī liktu maksāt papildus par boksu? Jebkurā gadījumā likt maksāt diezgan lielu summu par 1x translāciju ir kretiniski un ir pliks alkatības rezultāts.

  +2 [+] [-]

, 2018-01-28 18:30, pirms gada
AllBlacks rakstīja: Bet kaut kā jau tu piķo par jebkuru spēli, ko skaties tv. Kaut vai vienkārši abonējot tv.

Par to vienreizējo pasākumu - domāju, ka vienas šādas boksa cīņas pašizmaksa ir daudz lielāka, nekā kādai sporta spēlei, piemēram.
Protams, ka abonements maksā, tāpēc pašsaprotamas lietas nemaz neizceļu. Šeit skaidri un gaiši ir runa par papildus samaksu, lai redzētu pasākumu, ko ļoti daudzi grib redzēt.

  -1 [+] [-]

, 2018-01-28 19:12, pirms gada
WreckLV rakstīja: Ja pādomātu, saprastu, kādēļ pie mums boksu nekad nerādīs bezmaksas. Tevis pieminētais Inter TV tik tiešām ir bezmaksas. Bet par cik viņš ir viens no skatītākajiem Ukrainas kanāliem, viņi ar reklāmām vien spēj atpelnīt translāciju tiesību izmaksas. Bez tam, ļoti ilgu laiku (iespējams vēl tagad) īpašnieki bija pro-krieviski noskaņoti un nodarbojās ar propogandu, kas var nozīmēt, ka tiek finansēts ne vien no reklāmām, bet arī Krievijas puses.
Mums pilnīgi neviens kanāls pats par sevi nespēj izdzīvot uz reklāmām vien..neviens. Par LTV1, LTV7 auditoriju un attiecīgi budžetu vispār nav vērts runāt. Savukārt, MTG nav nekāda saistība ar Latviju, un viņiem pie kajas, vai tur cīnas Briedis, Huks vai Ūsiņš. Viņiem tas ir bizness.
Tikai nevajag jaukt iekšā propagandu. Ja Inter TV kanāls darbojas, tātad tas atbilst Ukrainas likumiem. Jā, tas ir bizness. Kāpēc gan nenopelnīt, ja ir tāda iespēja. Es nesūdzos un nevienu neapsūdzu, bet šo cīņu redzēju legāli un bez maksas.

  +1 [+] [-]

, 2018-01-28 19:14, pirms gada
AllBlacks rakstīja: Tipiska 9 klases nepabeiguša gaterista, alkoholiķa runa. Deputāti zagļi, atlaidiet saiemu un tā tālāk.
Kurš tos zagļus deputātus ievēlēja, vari pastāstīt? Kāda tauta, tādi arī deputāti.
Deputāti jau tur tikai grašus paņem, lielākais kumoss tāpat Lembergam tiek. Bet Aivariņš tak malacis, turpinam sist plaukstiņas!

  +2 [+] [-]

, 2018-01-28 19:18, pirms gada
strops rakstīja: Nashy, 14:52, pirms stundas, ignorēt, atbildēt
strops rakstīja: Jā ,pa šādu izrādi būtu jāmaksā, bet kamēr tādi zagļi deputāti iedzinuši lielu daļu tautas nabadzībā, viņi nav spējīgi samaksāt. Man jāizvēlas: maizi bērniem, vai es skatos boksu un mazie sūkā ķepu.
Jautājums, ja nevari nodrošināt bērnam primāras lietas vai bija vērts bērnu radīt? Viegli vainot visā citus, bet reizēm ir vērts paskatīties uz sevi pašu vai vaina nav te

Redzi,vienkāršie reņģedāji rada tautai pēcnācējus. Vairums nestaigā kopā ar tevi zem varavīksnes karogiem.
Tu laikam mani nesaproti, redz tu vaino deputātus pie tā, ka nespēj nopelnīt pietiekami. Bet es varu derēt, ka pats vainu esi kaut kādās atkarībās, vai dzīvo pāri saviem līdzekļiem, vai vienkārši esi slinks dīvānā pirdē*s kurš vienkārši neko nedarot grib labumu. Mīļais cilvēk ja pats sevi nespēj motivēt nopelnīt vairāk vai rast papildus ienākumus tā ir tevis paša vaina, parstāj vainot citus. No katras situācijas ir izeja kamēr vēl neesi zem zemes. Vienmēr var dabūt kādas haltūras vai vēl ko, ja tev tiešām ir tādas vajadzības ir tikai vajadzīgs gribasspēks un vēlme, lai mainītu savu, savas ģimenes dzīvi.

  +3 [+] [-]

, 2018-01-28 19:26, pirms gada
otins rakstīja: Tikai nevajag jaukt iekšā propagandu. Ja Inter TV kanāls darbojas, tātad tas atbilst Ukrainas likumiem. Jā, tas ir bizness. Kāpēc gan nenopelnīt, ja ir tāda iespēja. Es nesūdzos un nevienu neapsūdzu, bet šo cīņu redzēju legāli un bez maksas.
Kas sportacentrā masveidā pa slimību - selektīvā domāšana/lasīšana kad redz, un saprot tikai to, ko vēlas redzēt/saprast?! Es tev sniedzu iemeslus, kādēļ Inter TV var atļauties translēt bezmaksas, un kādēļ latvijas kanāli nevar. Viss.
Un par propogandu.. es nepinu. Es vienkārši pateicu, vienu no vietām, no kurienes Inter Tv rauj naudu bezmaksas translācijām.
Ja netici, https://en.censor.net.ua/news/40105...

palasīt sīkāk var te : https://en.censor.net.ua/search/qui...

  +2 [+] [-]

, 2018-01-28 19:58, pirms gada
WreckLV rakstīja: Kas sportacentrā masveidā pa slimību - selektīvā domāšana/lasīšana kad redz, un saprot tikai to, ko vēlas redzēt/saprast?!
Nja, te nu tev jāpiekrīt Mani arī šitas vienmēr kaitina un tas, kā viņš atbildēja uz tavu komentāru, bija vnk fantastika
otin, tu vispār nejēdz izlasīt teikumu un saprast, kādā kontekstā tā propaganda bija pieminēta? Vāks ar šitiem...

  +1 [+] [-]

, 2018-01-28 20:17, pirms gada
Es,protams,lieliski saprotu,ka iespējas bez maksas paskatīties tik unikālu boksa maču ir apsveicamas. Taču kāda jēga tik unikālu sacīksti vērot draņķīgā kvalitātē?! Vēlreiz saku,ka Inter TV NAV HD kanāls. Tad kāpēc neiespringt un nepameklēt kaut kur citur jau HD kvalitātē? Tagad ir tik daudz iespēju. IP TV, dažādas sat.tv iespējas, strīmi plus, dabiski, ka legālais Viaplay, par ko te valstī ir nereāls un nepamatots cepiens.
Viasat kantoris ir pilnīgs mēsls,pats savā laikā mocījos, lai tiktu no viņiem vaļā, taču bija iespējas Lattelekomā abonēt un pēc tam atcelt abonomentu vai uzlikt likmi Olybet pa €1 un saņemt pa brīvu Viaplay abonomentu. Daudz iespēju, ja gribas paurbināt smadzenes un kaut ko pašam izdarīt. Pretīga visa šitā interneta čīkstēšana no visām pusēm. Nu ja kādam €10 ir astronomiska summa, kuras dēļ bērns paliek bez pusdienām, nu tad lai pārvērtē savas eksistences jēgu!

     [+] [-]

, 2018-01-28 20:59, pirms gada
Nashy,ostin es maču skatījos tiešraidē un bez maksas. Runa ir par tiem, kuri no no visas Latvijas to nespēj.Jūs vienkārši esat valdošās kliķes ierēdņi, kuras aizslaucīs mēslainē.

     [+] [-]

, 2018-01-28 21:13, pirms gada
strops rakstīja: Nashy,ostin es maču skatījos tiešraidē un bez maksas. Runa ir par tiem, kuri no no visas Latvijas to nespēj.Jūs vienkārši esat valdošās kliķes ierēdņi, kuras aizslaucīs mēslainē.
Strops, es esmu vienkāršs zemnieks un man uz mājas jumta ir SAT antena. Kāpēc man maksāt par kaut kādu HD, ja es labā kvalitātē varu noskatīties bez maksas?

     [+] [-]

, 2018-01-28 21:36, pirms gada
Atraduši par ko lamāties, nerādīja bezmaksas. Mēs dzīvojam kapitālismā, rāda tas, kurš var atļauties iegādāties simtiem tūkstošu vērtās translācijas tiesības. Un ja kāds to iegādājas, tam jāspēj ar reklāmām to atpelnīt.
Skatījos Match TV (ja nemaldos), tur cīņas pirmajā pusē, ik pēc katra raunda bija reklāmas (kaitinoši, boksā trenera saruna ar bokseri ne mazāk interesanta, kā pati cīņa).
Tagad parēķiniet, cik tas toto kantoris, kas katrā pārtraukumā demonstrēja savus pakalpojumus, maksā Match TV, ņemot vērā, ka Krievijā ir 140 milj. iedzīvotāju? Un cik būtu jāmaksā par reklāmas laiku Rimi vai Aldarim, lai piemēram LTV7 spētu to 100 000 euro vērto tiešraidi atpelnīt, ņemot vērā, ka Latvijā dzīvo droši vien ap 1,8 milj. iedzīvotāju, no kuriem droši vien cīņu skatījās 10-20%?
Beidziet ņaudēt, pakustiniet smadzenes. Kāpēc, lai kāda televīzija nodrošinātu cīņu bez maksas? Kāpēc? Kaut vienu loģisku iemeslu kāds varētu nosaukt?

     [+] [-]

, 2018-01-28 21:44, pirms gada
Gribētu uzteikt Briedi, lai arī zaudējums, kopumā paliek patīkama "uzvaras" garša. Uzvara tik lielā mērā, ka kā jau Beljū saka, pēc šīs cīņas Brieža akcijas tikai celsies. Iespējams, ka daudziem, kuri agrāk Briedi uztvēruši, kā maisu dauzītāju ar domu "paskatīsimies, ko viņš izdarīs pret nopietnu pretinieku", pēc šīs cīņas tikai augs respekts pret Mairi, kā nopietnu spēku. Mairis beidzot visiem pierādīja, ka viņš ir pasaules elites bokseris, kā līdzīgs ar līdzīgu cīnoties pret visticamāk topošo pasaules pirmo numuru.
Gribētos domāt, ka nu būs plašāk pavērtas durvis sarunām par nopietna līmeņa un nopietna honorāra cīņām turpmāk.