Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Zauerlands: "Rīgā katram būs iespēja kļūt par jauno karali"

Ints Megnis
Ints Megnis

Zauerlands: "Rīgā katram būs iespēja kļūt par jauno karali"
Naoja Inoue pēc uzvaras Supersērijas cīņā. Foto: EPA/Scanpix

Pasaules boksa Supersērijas (WBCC) pusfināla dueļos uzvarētāji nav paredzami - arī Maira Brieža un Kšištofa Glovacka cīņā, kas jau nākammēnes notiks Rīgā, intervijā paudis organizācijas vadītājs Kalle Zauerlads.

Supersērijā pilnā sparā rit otrā sezona, kas tiek aizvadītas trijās svara kategorijās. Pagājušajā nedēļas nogalē notika pusfināli visvieglākajā un otrā vieglā svara kategorijā, bet 15. jūnijā "Arēnā Rīga" tiks aizvadīti pusfināli pirmajā smagajā svarā.

"Kāda boksa nakts tā bija," Zauerlands izteicies par pagājušās sestdienas pusfināla cīņām. "Džošs Teilors jau ir Skotijas leģenda, pēc lieliskās cīņas pret vēl vienu īstenu karavīru. Finālā viņam un Redžisam Progreisam būs 50 pret 50 iespēja. Abi cīnītāji izskatās ļoti pārliecināti."

"Tikmēr Naoja Inoue parādīja atkal, kāpēc tiek saukts par Monstru. Viņa spēks ir kā no citas planētas. Viņa kopējais cīņas laiks turnīrā tagad ir piecas minūtes un 29 sekundes. Vai šis puisis uzvarēs turnīru desmit minūtēs?" par visvieglāko svara kategoriju spriež Zauerlands. "Inoue ir fenomens. Viņa fināls pret Nonito Donairi būs sensacionāls. Arī Donaire izskatās ļoti komfortabli un spēcīgi."

Rīgā notiks arī otrs pirmā smagā svara pusfināls, kurā Endrjū Tabiti cīnīsies ar Junieru Dortikosu. "Nevaram sagaidīt, kad noskaidrosim mūsu pēdējos finālistus. Tomēr ir neiespējami paredzēt uzvarētājus. Šīs svara kategorijas tronis ir brīvs un katram ir iespēja kļūt par jauno karali."

"Briedis acīmredzami ir par iespēju atgriezties pēc tam, kad pērn pēc punktiem pusfinālā zaudēja Usikam. Viņš cīnīsies pret stipri sitošu kareivi labā formā Glovacki, kurš apsolījis, ka Rīgā ringā gaidāms karš," pauž Zauerlands. "Tortikosam un Tabiti šobrīd notiek aizraujoša vārdu cīņa sociālajos medijos un viņi abi gribēs pierādīt, ka ir labākie pasaulē šajā kategorijā."

Izmantotie resursi:
https://worldboxingsuperseries.com/...

     [+] [-]

, 2019-05-22 17:47, pirms pusgada
"Tortikosam un Tabiti šobrīd notiek aizraujoša vārdu cīņa sociālajos medijos un viņi abi gribēs pierādīt, ka ir labākie pasaulē šajā kategorijā."

Tortikoss Staburadzes reklāmas seja?

     [+] [-]

, 2019-05-22 19:23, pirms pusgada
M rakstīja: "Tortikosam un Tabiti šobrīd notiek aizraujoša vārdu cīņa sociālajos medijos un viņi abi gribēs pierādīt, ka ir labākie pasaulē šajā kategorijā."

Tortikoss Staburadzes reklāmas seja?

     [+] [-]

, 2019-05-22 19:36, pirms pusgada
Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – https://cuu.su/latmk Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!