Brieža cīņām Kiprā varēs sekot arī Latvijā

Brieža cīņām Kiprā varēs sekot arī Latvijā

Mairis Briedis un viņa treneris Elvis Mihaiļenko
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64

Bigger's Better 2012

Jau šajā piektdienā Kipras pilsētā Limasolā Latvijas labākais bokseris, policists Mairis Briedis piedalīsies "Bigger’s Better" posmā – viena vakara boksa turnīrā, kur astoņi bokseri savstarpējo cīņu laikā trīs raundos (katrs trīs minūtes) noskaidros labāko. Gan Mairim, gan viņa trenerim noskaņojums ir labs un abi ir gatavi gaidāmajam turnīram. Ikviens interesents Brieža cīņas varēs vērot arī tiešraidē - kanālā "Eurosport" pārraide piektdien sāksies 22:00 pēc Latvijas laika.

Boksera treneris Elvis Mihaiļenko, divkārtējs Eiropas čempions profesionālajā boksā, atklāja, ka Mairis profesionālajā boksā pieredzējušākais un, iespējams, arī vieglākais no dalībniekiem. Treneris neslēpj, ka „mūsu plāni Kiprā ir tikai un vienīgi uzvarēt!” Mairis esot ļoti labā sportiskajā formā un turnīram gatavi ir abi – gan sportists, gan treneris. Taču tajā pašā laikā E. Mihaiļenko piebilst, ka nevienu pretinieku nenovērtēs par zemu, pret katru būs vienādi nopietna attieksme. Pats Mairis gan ir piesardzīgāks savos izteicienos un no prognozēm atturas, sakot, ka bokss tomēr ir neprognozējams sporta veids.

No iespējamiem pretiniekiem pazīstami Mairim un viņa trenerim ir divi – Kipras pārstāvis Panajotis Diakoss, kuru viņš uzvarēja pagājušā gada posma ietvaros un Ukrainas sportists Pāvels Žuravļovs, par kuru Mairis bija pārāks pērnā gada Kipras posma finālā, sagādājot ukrainim pirmo zaudējumu viņa profesionālā boksa karjerā. Uzvaras gadījumā Mairis nodrošinās vietu superfinālā, kas norisināsies gada nogalē.

”Bigger's Better” turnīrā labākais bokseris tiek noskaidrots viena vakara laikā pēc izslēgšanas sistēmas - turnīru uzsāk astoņi bokseri ar ceturtdaļfināla cīņām (tās tiek noteiktas ar izlozes palīdzību), savstarpējo cīņu uzvarētāji turpina ar pusfinālu un vakara noslēgumā finālā tiek kronēts viens uzvarētājs. Šajā turnīrā netiek izdalītas svara kategorijas, visi pārstāv vienu absolūto svara kategoriju – supersmagsvaru -, sākot no 91 kilograma līdz pat 150 un vairāk. Katra posma uzvarētājs iegūst 15 000 ASV dolāru, savukārt superfināla uzvarētājs - 30 000 ASV dolāru lielu naudas balvu.

”Bigger’s Better” organizēšana ir franču iniciatīva un turnīra astoņi posmi tiek aizvadīti dažādās valstīs. Sportistus, kas piedalās katrā posmā, uzaicina turnīra organizētāji, lielākoties tie ir bokseri, kas nesen uzsākuši profesionālā sporta gaitas, tāpēc E. Mihaiļenko norāda, ka piedalīšanās šāda veida turnīrā nākamgad visticamāk nebūs aktuāla, jo Maira sasniegumi un prioritātes būs augušas.

Atgādinām, ka pagājušajā gadā Kipras ”Bigger’s Better” posmā Mairis uzvarēja, bet superfinālā Horvātijā zaudēja pusfinālā, tas arī ir līdz šim vienīgais mūsu sportista zaudējums. Šis būs otrais gads, kad Mairis piedalīsies šajā turnīrā.

"Bigger's Better" 2012 Kipras posma dalībnieki:

Kamils Mališs (Polija),
Mairis Briedis (Latvija)
Roberts Teibers (Vācija)
Adrians Lepadotesku (Rumānija)
Lī Kelets (Anglija)
Panajotiss Diakoss (Kipra)
Pāvels Žuravļovs (Ukraina)
Luis Luisons (Kongo/Kipra)

Seko un uzzini vairāk:
Improve Your Experience | Facebook
Lapas - Mairis Briedis - Sākumlapa - draugiem.lv
https://twitter.com/BriedisMairis

Informāciju sagatavoja
Lita Juberte
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā speciāliste

  +1 [+] [-]

, 2012-07-04 15:03, pirms 6 gadiem
F*ck! Iekrīt tieši tajā dienā kad jābrauc pa nakti zvejā

  +1 [+] [-]

, 2012-07-04 15:40, pirms 6 gadiem
Lai izdodas uzvaret ,par lielu Latviju ....

  +1 [+] [-]

, 2012-07-04 15:45, pirms 6 gadiem
jureks rakstīja: F*ck! Iekrīt tieši tajā dienā kad jābrauc pa nakti zvejā
Man tas pats..

     [+] [-]

, 2012-07-04 21:35, pirms 6 gadiem
fck man dūdai dzimene 5dien

nu neko, pa televizoru ies bokss. fck the party people

mairim jākļūst bravūrīgākam. jāsola uzvaras uzvaras kāmēr viņš tiešām to var darīt. vajag asumu.

varētu pateikt, ka pēdēo zvanu no viņa pretiniekiem nesagaidīs, ne viens.

Tev jābūt autorizētam,