Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Makgregors: "Soda nauda par diskvalifikāciju būtu bijusi desmit miljoni"

Makgregors: "Soda nauda par diskvalifikāciju būtu bijusi desmit miljoni"
Foto: AP/Scanpix

Īru cīkstonis Konors Makgregors atklājis, ka ar Floidu Meivezeru noslēgtajā līgumā bija ierakstīts punkts, kas paredzēja desmit miljonu dolāru lielu soda naudu Makgregoram, ja viņš tiktu diskvalificēts.

UFC titulētais cīkstonis Konors Makgregors augustā boksa cīņā pārliecinoši piekāpās neuzvarētajam boksa čempionam Floidam Meivezeram. Pasākumā Glāzgovā Makgregors, kurš par cīņu saņēma vismaz 70 miljonus dolāru, šodien atklāja, ka lielu daļu honorāra būtu zaudējis, ja MMA paņēmiena izmantošanas dēļ tiktu diskvalificēts.

„Sapratu, ar ko man būs jārēķinās, kad tiesnesis darīja zināmu, ka noņems man punktu pat tad, ja vienkārši pacelšu kāju,” sacīja Makgregors. „Es nesapratu – kā var noņemt punktu bez iepriekšēja brīdinājuma?”

„Tā nu viņi man teica, ka uzreiz noņems punktus,” Makgregors sacīja par iespējamo MMA paņēmienu izmantošanu cīņā. „Un ja es jebkāda iemesla dēļ tiktu diskvalificēts, man būtu jāmaksā desmit miljonu soda nauda. Desmit miljonu! Viņi visus šos nolāpītos noteikumus izdomāja tā, it kā neticētu, ka es cīņai pieeju nopietni. Tā it kā manā nometnē nebūtu tiesnesis no boksa Slavas zāles, kurš piedalījās katrā manā sparingā. Es pievērsu uzmanību boksa noteikumiem un izrādīja cieņu pret tiem, cerēju, ka pretinieki izrādīs cieņu pretim.”

Makgregors arī izteica savu neapmierinātību ar cīņas iznākumu, viņam ciešot zaudējumu, un norādīja, ka atkārtotas cīņas gadījumā rezultāts būtu cits.

„Es zinu, ka, ja būtu vēl viena boksa cīņa ar Floidu, es uzvarētu. Es to vienkārši zinu pēc sajūtām, kādas man bija pirmajā cīņā,” sacīja Makgregors. „Viņam nācās mainīt visu sagatavošanos cīņai, viņš sākumā nesaprata, kas notiek, un bija spiests boksēt pavisam citādi nekā pieradis. Es jūtu, ka šajā cīņā ieguvu pieredzi un mācību, lai nākamajā cīņā viņu pieveiktu.”

Izmantotie resursi:
McGregor: DQ Clause in Mayweather Fight Was $10...

     [+] [-]

, 2017-10-03 20:17, pirms gada
Sākās....

  +1 [+] [-]

, 2017-10-03 20:45, pirms gada
Džeki grib noslaukt vēl ļimakus

     [+] [-]

, 2017-10-03 21:26, pirms gada
Vēl tikai 1 cīņu!
Makgregors vinnētu, būtu jātaisa Superfināls, tad Revanša Mačs, Tad Izšķirošais!

     [+] [-]

, 2017-10-03 22:58, pirms gada
Briedis pret Mcgregor?

     [+] [-]

, 2017-10-04 02:16, pirms gada
Artis39 rakstīja: Briedis pret Mcgregor?
Arti,nu mazliet pasekojam svara kategorijām.
Letiņiem gan vispār ir tikai divi varianti - vot šito pret Briedi un Kambala gan viņam sadotu

Tev jābūt autorizētam,