Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

NBA pilnas algas izmaksās līdz 1. aprīlim, tālākā rīcība neskaidra

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

NBA pilnas algas izmaksās līdz 1. aprīlim, tālākā rīcība neskaidra
Dāvis Bertāns, Rodions Kurucs, Anžejs Pasečņiks. Foto: Washington Wizards

Nacionālās basketbola asociācijas vadība klubiem izsūtījusi paziņojumu par tālākajiem plāniem algu izmaksu sakarā. Skaidrs ir tas, ka basketbolisti pilnu atalgojumu saņems līdz 1. aprīlim, bet tālākais rīcības plāns šobrīd nav akmenī kalts.

Kolektīvajā līgumā starp NBA un Spēlētāju asociāciju iekļauti force majeure apstākļi, starp piemēriem ir karš, dabas katastrofas un epidēmijas/pandēmijas, par kādu uzskatāma koronavīrusa plosīšanās visā pasaulē. Šie apstākļi ļauj aizturēt pilnas algas izmaksu, par katru nenotikušo maču spēlētājam nesaņemot 1/92,6 daļu no sezonas algas. Šāds aprēķins ierakstīts, ņemot vērā klubu vidējos sezonas rādītājus – piecas pārbaudes spēles, 82 mači regulārajā sezonā un 5,6 izslēgšanas cīņas.

Tālākais rīcības plāns tiks pieņemts līdz 15. aprīlim, pirms tam informējot klubus un spēlētājus par izvēlēto virzienu. Kad basketbolisti saņems 1. aprīļa čeku, viņi būs nopelnījuši aptuveni 90% no šīs sezonas algas, liecina ESPN aprēķini. Līgas darbība tika apturēta 11. martā, kad Jūtas "Jazz" centrs Rudī Gobērs saslima ar koronavīrusu.

NBA vadība izskata iespēju sezonas izšķirošās spēles aizvadīt augusta beigās. Tiek veiktas sarunas ar arēnām par pieejamajiem datumiem, jo līga cer pēc iespējas mazāk ietekmēt play-off izspēli. Ja sezona tomēr netiks pabeigta, tiek vēstīts, ka klubu īpašnieki rēķinās ar ļoti lieliem finansiālajiem zaudējumiem.

Ja sezona atsāksies un mači tiks aizvadīti, tad spēlētāji algas čekus saņemts pēc aizvadītajām spēlēm. Lielākā daļa basketbolistu sezonas laikā algu saņem 24 reizes, un no pirmajiem 12 čekiem tiek ieturēts 10% escrow nodoklis. Tas nozīmē, ka gadījumā, ja NBA nesasniedz plānoto peļņu, tās starpība tiek kompensēta no šiem 10%. Ja plāns tiek izpildīts, tad šie 10% tiek atmaksāti atpakaļ. Tiek vēstīts, ka jau iepriekš NBA prognozēja, ka peļņa par 100% nesasniegs plānoto.

Izmantotie resursi:
https://www.espn.com/nba/story/_/id...

  +3 [+] [-]

, 2020-03-21 14:25, pirms nedēļas
Izskatās, ka būs jāpiesakās bezdarbniekiem citādi būs jāņem ātrie kredīti, lai izdzīvotu.

  -1 [+] [-]

, 2020-03-21 15:01, pirms nedēļas
Franko rakstīja: Izskatās, ka būs jāpiesakās bezdarbniekiem citādi būs jāņem ātrie kredīti, lai izdzīvotu.
CAK Tu tak esi debīls !!! HE HE !!! aizej labāk YouTube paraudi !!!