Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

Ērvings pirms atgriešanās Klīvlendā: "Bostona ir īsta sporta pilsēta"

Ērvings pirms atgriešanās Klīvlendā: "Bostona ir īsta sporta pilsēta"

Kairijs Ērvings
Foto: AFP/Scanpix

NBA starpsezona 2017

Nacionālās basketbola asociācijas kluba Bostonas "Celtics" saspēles vadītājs Kairijs Ērvings sacīja, ka joprojām nespēj noticēt tam, ka tagad spēlē īstā sporta pilsētā. Viņš norādīja, ka atšķirības starp Bostonu un Klīvlendu ir milzīgas.

"Ir patīkami atgriezties austrumkrastā. Dzīvei ir ātrāks ritms. Dažādas kultūras, ēdieni un cilvēki. Vari izbaudīt plašu spektru, it īpaši Bostonā. Aizbrauc uz Klīvlendu, ierodies naktī un kaut kas jau notiktu, taču ir redzama milzīga atšķirība," teica Kairijs Ērvings, kurš uzauga Ņūdžersijā.

Tāpat saspēles vadītājs norādīja, ka liela atšķirība starp to, kā Bostona un Klīvlenda uztver sportu, atzinīgi izsakoties par jauno dzīvesvietu. "Kad iebraucu Bostonā, pie sevis nodomāju: es tiešām tagad spēlēšu īstā sporta pilsētā?" retoriski vaicāja Ērvings, kuram pirmā oficiālā spēle "Celtics" rindās būs tieši izbraukumā pret Klīvlendu.

Kopā ar Lebronu Džeismu un Klīvlendas "Cavaliers" saspēles vadītājs trīs reizes pēc kārtas iekļuva NBA finālā, turklāt 2016. gadā titulu atnesa tieši viņa precīzais metiens. Tomēr Ērvings izlēma, ka vēlas tikt ārā no Džeimsa ēnas un pieprasīja maiņu prom no komandas.

Bostonas "Celtics" jauno sezonu atklās 18. oktobrī pēc Latvijas laika, kad viesosies Klīvlendā. Abas komandas tiek uzskatītas par Austrumu konferences galvenajām favorītēm. "Cavaliers" šovasar papildināja Ērvinga maiņā iekļautais Aizeja Tomass un veterāns Dveins Veids, kamēr Bostonai pievienojās Gordons Heivords.

Izmantotie resursi:
NBA | Kyrie Irving on leaving the Cavs,...

     [+] [-]

, 2017-10-12 17:33, pirms 9 mēnešiem
Ka tik skrienot pēc slavas nesanāk fiasko. Līderim tomēr ir grūtāk , nekā būt Lebja ēnā, var jau būt, ka kļūdos.

  -1 [+] [-]

, 2017-10-12 18:17, pirms 9 mēnešiem
Spēlētājs ļoti labs un skatāms, it sevišķi uzbrukumā, bet pēc šīs pārejas vairs nav manu favorītu lokā.. :/ LETS GO CAVS!!!

  +1 [+] [-]

, 2017-10-12 19:20, pirms 9 mēnešiem
Kārtējais "I bleed green!" līdz treidam

     [+] [-]

, 2017-10-12 19:45, pirms 9 mēnešiem
Visu jau pareiz pateica.

     [+] [-]

, 2017-10-12 20:17, pirms 9 mēnešiem
Aizbrauc uz Klīvlendu, ierodies naktī un kaut kas jau notiktu, taču ir redzama milzīga atšķirība

Aizbrauc uz Jūtu un nekas nenotiks naktī

     [+] [-]

, 2017-10-12 21:15, pirms 9 mēnešiem
Vislabāk viņam sanāk pepsikolas reklāma!

Tev jābūt autorizētam,