Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:134, Did:0, useCase: 0

Eksperta viedoklis: Latvietes turnīru aizvadīja viļņveidīgi

Jānis Pārums

Eksperta viedoklis: Latvietes turnīru aizvadīja viļņveidīgi
Raivo Otersons
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze

"Ja metieni no groza apakšas spēlē ar Dienvidkoreju būtu iemesti, domāju, ka spēli mēs uzvarētu," pēc Latvijas sieviešu basketbola izlases zaudējuma Pekinas olimpiādes basketbola turnīra izšķirošajā spēlē sprieda eSports.lv eksperts Raivo Otersons.

"Korejietes bija ļoti labi sagatavojušās spēlei – pamanījušas taktiku un nespēlēta tā, kā iepriekš. Korejas komanda mērķtiecīgi gatavojās uzvarai šodienas spēlē. Pretinieču spēlē nebija tik daudz avantūru kā pirms tam. Korejietes spēlēja ļoti pragmatiski, disciplinēti un patiešām labi izskatījās. Nospieda mūsējās."

"Korejas metieni bija pietiekami labi sagatavoti un brīvi un savas iespējas viņas izmantoja. Viņas labi izspēlēja bumbu, bija mobilas. Grūti spriest kāpēc, bet mūsu basketbolistes daudz meta garām no groza apakšas. Ja šie metieni būtu iemesti, domāju, ka spēli uzvarētu. Tādā gadījumā spēli kontrolētu mēs un spēles beigas būtu pavisam savādāk."

"Korejas komanda neparādīja neko pārdabisku. Korejietes spēlēja savādāk, ne tā kā mūs būtu gaidījuši. Grūti saprast, kāpēc tik slikti uzbrukām no groza apakšas. Veiksme šodien tiešām nebija mūsu sabiedrotā."

"Kopumā latvietes turnīru aizvadīja ļoti viļņveidīgi. Labas epizodes mijās ar kļūdām un atslābumu. Šodien diemžēl spēlētājām neredzēju uguntiņu acīs. Čempionātā vispār bija daudz labu brīžu, pozitīvu epizožu, bet sliktās līdz nākamajam Eiropas čempionātam, kas notiks Rīgā, vēl var labot. Mēs noteikti esam guvuši labu pieredzi. Komanda ir jauna un tai ir liels potenciāls. Priecē Brumermanes iekļaušanās sastāvā."

"Domāju, ka pietrūka tik augsta līmeņa spēļu pieredzes, lai turnīru aizvadītu tā, kā komandas vadība bija plānojusi. Varbūt mazāk nozīmīgajās spēlēs varēja pataupīt līderes un akcentu likt tieši uz izšķirošajām spēlēm. "

"Vairāk vai mazāk kādā no spēlēm uzplaiksnīja visas vadošās izlases spēlētājas. Problēma drīzāk bija tajā, ka viņas nespēja visas spēles aizvadīt vienlīdz labā līmenī. Beigās tik un tā visnoturīgākā, stabilākā un efektīvākā bija Jēkabsone – Žogota. Labi turnīru aizvadīja arī Kubliņa, savukārt Jansone un Baško vairāk sevi izlika pirmajās spēlēs, vēlāk tikpat labu sniegumu vairs neparādīja. Protams, labāk būtu, ja spēlētājas būtu stabilākas."

Otersons arī prognozēja turpmāko turnīra gaitu: "Domāju, ka finālā spēlēs Austrālija un ASV un tas būs ļoti skatāms mačs. Varbūt pamodīsies Krievija – viņa parasti uzsākt čempionātu smagnēji, bet pēc tam spēlē arvien labāk. Potenciāls ir stipri lielāks nekā krievietes šobrīd spēlē. Man simpatizē Baltkrievija, redzēs kā viņām ies."

  +4 [+] [-]

, 2008-08-17 19:49, pirms 12 gadiem
Nekas visi atkal būs starā pēc turnīra latvijā.

  +3 [+] [-]

, 2008-08-17 20:06, pirms 12 gadiem
Piekrītu Otersonam-nekas jauns jau nebija jāizgudro,atlika tikai iemest savus simtprocentu metienus un lieta darīta... Atlēcošās līdz noteiktam laikam vinnējām ar lielu pārsvaru,prieks bija to vērot..
Lai veicas turpmāk,mazāk nevajadzīgas pašreklāmas,mazāk Paša Augstākā novēlējumu un teātra,un tad Rīgā būs O.K.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +3 [+] [-]

, 2008-08-17 21:52, pirms 12 gadiem
carlsbergs rakstīja: oterson buutu labaak pakluseejis ..nekaads izcilais treneris tu neesi un nebuusi..

puika, ko tu pats esi sasniedzis, lai varētu savu muti tā kā gailēns no laktas virināt?
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +2 [+] [-]

, 2008-08-18 09:18, pirms 12 gadiem
Nav stabilu centra spēlētāju - cīnītāju. Gan Jansonei, gan Kubliņai labāk patīkās ( un arī padodas) paganīties ārā un uzmest 3p. A, kas no apakšas metīs un kapās. Tamanei vajadzēja korejietes (GALVAS TIESU, JA NE DIVAS ĪSĀKAS) zem groza močīt uz nebēdu, nevis mest pa tukšo pa 3 reizēm. Tas pats par Jansoni un Kubliņu. VienīGais prieks, ka Brumermane savu atvēlēto laiku kapāja godam un savus punktus arī guva. Pie tam visā savā atvēlētā laikā stabili. VIEŠ CERīBAS, KA BūS TIEšāM LABS CENTRS (mammas pēdās iet). Ja centri būtu izdarījuši savu, tad arī mazajām būtu brīvākas rokas un plašāks manevra lauks.