Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:134, Did:0, useCase: 0

Video: Šneps: "Īsziņām nav nekāda sakara ar draudiem vai šantāžu"

Trešdienas rītā notika Latvijas Basketbola savienības ārkārtas valdes sēde, kurā tika pieņemts lēmums pārtraukt darba attiecības ar finanšu direktoru Arvīdu Grigaļāviču, kā arī 19. martā sasaukt vēl vienu valdes sēdi. Pēc šodien notikušās sēdes aktuālo situāciju komentēja gan Basketbola savienības prezidents Valdis Voins, gan tās ģenerālsekretārs Edgars Šneps.

Valda Voina komentārs – 00:00 - 16:00
Edgara Šnepa komentārs - 16:00 - 20:16
Vērtējums:

  -2 [+] [-]

, 2018-03-14 15:12, pirms 9 mēnešiem
vakar ienāca rēķins par pagājušo vasaru?!!! Parādiet man šo uzņēmēju, kurš tā darīja.

Nu tipa, es Tevi pabarošu, izguldīšu, pavadāšu ar autobusu, lidmašīnu. Par to atlīdzību paprasīšu kaut kad pēc 8 mēnešiem. A varbūt aizmirsīšu vispār. Man vnk laba sirds, patīk bbols, uzsaucu. Visu cieņu šī uzņēmēja grāmatvedei, kurai tādas putras jāstrebj. Manējā, piemēram, par kko tādu prasa papildu samaksu, turklāt priekšapmaksas veidā.

Šito Tu man neiestāstīsi nekad, NEKAD!!!

  +6 [+] [-]

, 2018-03-14 15:15, pirms 9 mēnešiem
Nu tas ir ārprāts, te tak viss ir skaidrs.. puikas strādā pēc ierastās shēmas.. Šneps ir stipri nobijies, jo, pa lielam, karjera valsts struktūrās ir beigusies, un diez vai ir tik zinošs, lai tiktu kādā līdzvērtīgā privātā struktūrā.. Izbrīna stulbums, ka tādas lietas tiek kārtotas sms veidā, laikam viņi tur konkrāti zažraļisj..

  +7 [+] [-]

, 2018-03-14 15:18, pirms 9 mēnešiem
Omg, paskatities uz Šnepeļa ķermeņa valodu, runas izteiksmes veidu. Te pat nav jābūt ekspertam, lol

 +10 [+] [-]

, 2018-03-14 15:41, pirms 9 mēnešiem
Interesanti Šneps pats nesaprot, ka viņš ar šito sagrauj basketbola reputāciju, kuru citi daudzu gadu laikā atjaunoja

  +2 [+] [-]

, 2018-03-14 15:47, pirms 9 mēnešiem
AB rakstīja: Interesanti Šneps pats nesaprot, ka viņš ar šito sagrauj basketbola reputāciju, kuru citi daudzu gadu laikā atjaunoja
Ja viņš būtu ieinteresēts darīt visu to labāko basketbola labad ,tad LBL būtu sakārtots un bez bardaka.Jocīgi sanāk,pats dievojas ,ka ir pareizais un visu dara ar vislielāko sirdsapziņu ,bet tai pašā laikāLBL ir stagnējis , kaut vai salīdzinot ar pagājušo gadu.

  +3 [+] [-]

, 2018-03-14 15:54, pirms 9 mēnešiem
Viss skaidri redzams pie šīs intervijas ar Šnepu! Katrs iedomājaties sevi viņā vietā ... kā jūs uzvestos, ja patiešām jūs nebūtu vainīgi un visu būtu darījuši pēc labākās sirdsapziņas? Manuprāt cilvēka uzvedība būtu daudz savādāka un runas maniere tai skaitā. Mēs daudz ko nezinam, un varam tikai iztēloties ko džeki tur muhļī! Godīgs cilvēks un vīrietis atkāptos no amata, pat ja viņš nebūtu vainīgs. Gan, lai pasargātu savu godu, gan arī, lai nenodarītu kaitējumu basītim!

  -3 [+] [-]

, 2018-03-14 16:23, pirms 9 mēnešiem
Tā ir ar tādiem amatieriem, kas uzreiz lien pie lielās šprices. Būtu vismaz pāris gadus papraktizējies kā Aivariņa peška un uzkrājis pieredzīti, kā tādas lietas bīdīt.

  +5 [+] [-]

, 2018-03-14 16:40, pirms 9 mēnešiem
A ko tam zutim(Šnepam) tagad darīt...? Piesūcies,kā dēle turēsies pie amata..Nožēlojami un pretīgi...Un tādu kadru,kā Šneps,ir pilnas valsts iestādes,politiskā vide u.t.t.. Un tas tikai vēl vienu reizi akcentē,kāds bardaks ir Latvijā visos iespējamos līmeņos...

  +6 [+] [-]

, 2018-03-14 16:56, pirms 9 mēnešiem
Tagad varam iedomāties, kā šis Voins vadīja policiju, ja ar tik salīdzinoši vienkāršu darbu kā, piemēram, sporta federācijas vadīšana, netiek galā?! Izskatās kā apmaldījies.

  -3 [+] [-]

, 2018-03-14 17:23, pirms 9 mēnešiem
Skudriniekss rakstīja: Tagad varam iedomāties, kā šis Voins vadīja policiju, ja ar tik salīdzinoši vienkāršu darbu kā, piemēram, sporta federācijas vadīšana, netiek galā?! Izskatās kā apmaldījies.
Loģiski, viņi jau pa lielam tikai sanāk, noklausās atreferējumus un aiziet, pa reizei kaut ko nolemj. Es to nosauktu par sava veida hobiju. Par to nemaksā.

  -1 [+] [-]

, 2018-03-14 17:24, pirms 9 mēnešiem
marciss77 rakstīja: A ko tam zutim(Šnepam) tagad darīt...? Piesūcies,kā dēle turēsies pie amata..Nožēlojami un pretīgi...Un tādu kadru,kā Šneps,ir pilnas valsts iestādes,politiskā vide u.t.t.. Un tas tikai vēl vienu reizi akcentē,kāds bardaks ir Latvijā visos iespējamos līmeņos...
Bardaks sākas no pašiem cilvēkiem.

     [+] [-]

, 2018-03-14 17:58, pirms 9 mēnešiem
Skudriniekss rakstīja: Tagad varam iedomāties, kā šis Voins vadīja policiju, ja ar tik salīdzinoši vienkāršu darbu kā, piemēram, sporta federācijas vadīšana, netiek galā?! Izskatās kā apmaldījies.
Ja okupācijas gados tam voinam būtu tik daudz neatklātu lietu, viņš ātri izlidotu no policijas priekšnieka amata + nekad nekur valsts labā nestrādātu, ja nu vienīgi atnes padod.
Neatkarības gados tādam voinam 100 000+ neatklātu lietu, viesiem tas pie vienas vietas.

  -3 [+] [-]

, 2018-03-14 19:28, pirms 9 mēnešiem
Бpocить кypить нaвceгда всего за день? Лeгкo, нo только этим дедовским методом - БРОСИТЬ КУРИТЬ БЕЗ УСИЛИЙ! Излeчит дaжe опытных курильщиков с 30-40 летним стажем. Кypилa 14 лет пo пaчкe-полторы вдeнь, но бросила без физический и моральных усилий за 1 день!

     [+] [-]

, 2018-03-14 20:06, pirms 9 mēnešiem
Es laikam esmu kurls! Klau, kāds ir tas pēdējais jautājums, uz ko Šneps neatbild? Nekādīgi nevaru saklausīt.

     [+] [-]

, 2018-03-14 21:12, pirms 9 mēnešiem
Fiasko rakstīja: Es laikam esmu kurls! Klau, kāds ir tas pēdējais jautājums, uz ko Šneps neatbild? Nekādīgi nevaru saklausīt.
Es ar trešo reizi izlobīju, ka jautāja, vai Jučmanis bija pelnījis prēmiju.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2018-03-15 11:34, pirms 9 mēnešiem
Мужики, развести любую женщину на интим не прилагая при этом никаких усилий реально, я узнал из этой статьи ФортеЛАв Не важен возраст и как ты выглядишь! Я несколько раз пользовался - безотказный эффект!

     [+] [-]

, 2018-03-15 12:32, pirms 9 mēnešiem
One Man Show! rakstīja: Viss skaidri redzams pie šīs intervijas ar Šnepu! Katrs iedomājaties sevi viņā vietā ... kā jūs uzvestos, ja patiešām jūs nebūtu vainīgi un visu būtu darījuši pēc labākās sirdsapziņas? Manuprāt cilvēka uzvedība būtu daudz savādāka un runas maniere tai skaitā. Mēs daudz ko nezinam, un varam tikai iztēloties ko džeki tur muhļī! Godīgs cilvēks un vīrietis atkāptos no amata, pat ja viņš nebūtu vainīgs. Gan, lai pasargātu savu godu, gan arī, lai nenodarītu kaitējumu basītim!
Beidz, jebkurš cilvēks pozīcijā, kurā nāk smuka naudiņa turētos kaut ar visām 4. Var, protams, tēlot svēto, bet apgalvot, ka nevainīgs cilvēks atkāptos no šāda amata ir naivums, nekas vairāk. Sasmērējies jau viņš ir, un zaudēt viņam vairs nav ko.

Bet visa šī situācija liek nedaudz aizdomāties...jēga vispār kam palielināt budžetu? Ja grib, lai latvijā jebkurš sporta veids attīstītos ir jāsāk no 0, jo cilvēki, kas šobrīd atrodas federācijās nav tie, kas grib sportu jebkādā veidā attīstīt... tie ir tie, kas pirms došanās pensijā cenšas nogrābt lielāko kumosu..