Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:134, Did:0, useCase: 0

Štālbergs: "Kandidātu sarakstā ir gan pašmāju treneri, gan ārzemnieki"

Andrejs Siliņš

Štālbergs: "Kandidātu sarakstā ir gan pašmāju treneri, gan ārzemnieki"
Artūrs Štālbergs. Foto: estlatbl.com

Latvijas vīriešu basketbola izlases jaunais ģenerālmenedžeris Artūrs Štālbergs valstsvienības paplašinātajā galveno treneru kandidātu sarakstā iekļāvis gan pašmāju, gan ārzemju speciālistus, aģentūrai LETA atklāja Štālbergs.

"LBS valdei sniedzu savu redzējumu par darba plānu nākamajiem diviem gadiem, kuros būs divi lieli turnīri - Eiropas čempionāts un Tokijas olimpiskās spēles, sākot jau no kvalifikācijas. Tāpat piedāvāju savu redzējumu par izlases treneru sastāvu. LBS ir lēmusi uzticēt man šos pienākumus, par ko ir liels prieks," galvenos pārrunu tematus iezīmēja Štālbergs.

Izlases ģenerālmenedžera vieni no galvenajiem pienākumiem būs komplektēt valstsvienības personālu - izraudzīties galveno treneri, viņa palīgus, medicīnisko personālu, menedžerus.

"Ir paplašinātais kandidātu saraksts, kurā iekļauti gan pašmāju treneri, gan ārzemnieki. Tuvākajā laikā būs arī plašāka informācija par uzvārdiem," atklāja Štālbergs.

Iepriekšējā sezonā Štālbergs trenēja Latvijas komandu "Liepāja", bet turpmāk strādās tikai kluba administrācijā.

"Pēc sezonas beigām kluba vadībā izlēmām, ka neturpināšu trenēt komandu. Aizvadītajā sezonā tika dots pirmais grūdiens kluba attīstībā. Klubs ir veiksmīgi gadu strādājis, taču ir lietas, kurām jāpievērš vairāk lietu tā vadībā. Izlēmām, ka trenera statusu izbeidzu un palieku kā kluba direktors. Trenēšana un izlases ģenerālmenedžera amats nav apvienojami, taču to var savienot ar darbu kluba valdē," stāstīja Štālbergs.

Izmantotie resursi:
LETA

  +2 [+] [-]

, 2019-06-06 14:26, pirms 4 mēnešiem
Intresanti kas tad vadīs Liepājas komandu?

     [+] [-]

, 2019-06-06 14:35, pirms 4 mēnešiem
Veiksmi Štālbergam jaunajā amatā! Personiski domāju, ka būs labs GM.

  -2 [+] [-]

, 2019-06-06 15:38, pirms 4 mēnešiem
Nu nezinu.Ka treneris Liepaju noslicinaja.Apsaluta...........0..........Neticu ka ka menedzeris bus labaks,jo ka speletajs ari bija nu nekads.Zel ka atkal paradas ..comu...faktors!

  +3 [+] [-]

, 2019-06-06 15:53, pirms 4 mēnešiem
zvaka gals rakstīja: Nu nezinu.Ka treneris Liepaju noslicinaja.Apsaluta...........0..........Neticu ka ka menedzeris bus labaks,jo ka speletajs ari bija nu nekads.Zel ka atkal paradas ..comu...faktors!
Pēc Tavas loģikas ir skaidrs, ka Porziņģis būs labs treneris, jo kā spēlētājs ir superzvaigzne un tas nozīmē, ka trenera darbā nebūs nekādu problēmu arī būt izcilam.

  -1 [+] [-]

, 2019-06-06 16:08, pirms 4 mēnešiem
zvaka gals rakstīja: Nu nezinu.Ka treneris Liepaju noslicinaja.Apsaluta...........0..........Neticu ka ka menedzeris bus labaks,jo ka speletajs ari bija nu nekads.Zel ka atkal paradas ..comu...faktors!
Liepāju viņš tikai sāka celt pamazām un ceru ka pāris gados tur kas labs arī sanāks tic tagad jādomā kas tur treneris būs vai tik ne Jurēvičš nepāries trenera ārodā.

  +1 [+] [-]

, 2019-06-06 19:04, pirms 4 mēnešiem
vai starp kandidātiem - pašmāju treneriem ir arī A.Štalbergs? ka tik visi sarakstā esošie nebūtu vājāki ..

  +1 [+] [-]

, 2019-06-06 19:07, pirms 4 mēnešiem
Tur jau ir tas joks ka vins visos posmos bija NEKADS.Ambicijas lielas ,bet piepildijuma nav.Loti atgadina Valteru Valmiera.

  -1 [+] [-]

, 2019-06-06 22:00, pirms 4 mēnešiem
Tikmēr Bagatski jau nocēla Ukraina, mēs nokavējām.

     [+] [-]

, 2019-06-07 17:24, pirms 4 mēnešiem
laiks slēgt "bodīti", ar nosaukumu, "Latvijas izlase". Viss jāpārceļ uz brīvprātības principiem, visi darbi jādara sabiedriskā kārtā. tad redzēsim, vai atradīsies entuāzisti, kuri strādās nesavtīgi, basketbola labā. Ja atradīsies, ar laiku varēs sniegt atbalstu arī finansiāli, saprāta robežās saprotams, nevis kā tagad, kad ber milzīgas summas, "caurā maisā".