Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:134, Did:0, useCase: 0

M.Vītols un Peiners kopā ar Latvijas jauniešu izlasi dosies uz Ķīnu

M.Vītols un Peiners kopā ar Latvijas jauniešu izlasi dosies uz Ķīnu

Mārcis Vītols un Žanis Peiners (Foto: Renārs Buivids)

No 16.-30.maijam Latvijas jauniešu izlase, kurā startēs 18-22 gadus veci basketbolisti, dosies uz Ķīnu, kur aizvadīs vairākas pārbaudes spēles. Komandas sastāvā iekļauti arī LU basketbolisti Žanis Peiners un Mārcis Vītols.

Kopumā tiks aizvadītas 9 pārbaudes spēles. Zināms, ka tās tiks spēlētas visai intensīvā slodzē – 3 dienās 3 spēles un viena brīva diena pārbraucienam uz citu pilsētu un tā līdz tiks izspēlētas visas 9 spēles. Sīkākas ziņas par gaidāmajiem komandas pretiniekiem tiks sniegtas vēlāk.

Starp šīs izlases kandidātiem sākotnēji bija četri BK ,,Latvijas Universitāte’’ spēlētāji. Bez jau pieminētajiem Žaņa Peinera un Mārča Vītola starp kandidātiem bija arī Armands Ošiņš un Ingars Aizpurs, kuriem, diemžēl, šīs pārbaudes spēles un Ķīnas apmeklējums ies secen.

Latvijas Universitātes basketbola komandu atbalsta: Latvijas Universitāte, Swedbank, Veselības Centrs 4, Radio Naba, Telcom, Nike, Sportland, Cold gel -ratiopharm, Olimpiskais sporta centrs, sportacentrs.com, MedusVeikals.lv, Jaunpils pienotava un Digitālās drukas centrs.

Informāciju sagatavoja Kārlis Dārznieks, BK LU

Tev jābūt autorizētam,