Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:275, Did:0, useCase: 0

Vasiļjevs septītais pēc īsās daļas Hirosimas "Grand Prix"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Vasiļjevs septītais pēc īsās daļas Hirosimas "Grand Prix"
Deniss Vasiļjevs. Foto: AFP/Scanpix

2018. gada pasaules čempionāta sestās vietas īpašnieks daiļslidošanā Deniss Vasiļjevs (Latvija) šodien parādīja septīto labāko īso programmu Japānā notiekošajā "Grand Prix" posmā. Rīt tiks demonstrēta garā programma.

Šodienas īsajā programmā Deniss Vasiļjevs tehniskajos elementos nerādīja savu labāko sniegumu, taču programmas komponentos bija labāko trijniekā. Summā sanāca 72.39 (31.68+40.71), kas 12 sportistu konkurencē daugavpilietim deva septīto vietu. Pirmajā dienā labākais bija mājinieks Soma Uno ar 92.49.

Kā jau ziņots, jaunajā sezonā stājusies spēkā jaunā vērtēšanas sistēma, līdz ar to iepriekš sasniegtie rezultāti patlaban tiek uzskatīti par vēsturiskiem un nav savietojami ar tagadējiem. Vasiļjevs šosezon sāka ar sacensībām Japānā, kur palīdzēja Eiropas izlasei iegūt otro vietu. Oktobra otrajā pusē uzrādīja 228.63 (74.52+154.11) un triumfēja Minskas "Ice Star".

Izmantotie resursi:
isu.org