Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:275, Did:0, useCase: 0

Kādreizējais pasaules čempions daiļslidošanā Takahaši nolēmis atgriezties profesionālajā sportā

Andrejs Siliņš

Kādreizējais pasaules čempions daiļslidošanā Takahaši nolēmis atgriezties profesionālajā sportā
Daisuke Takahaši
Foto: RAI Novosti / Scanpix

LETA--AFP. Kādreizējais pasaules čempions daiļslidošanā Daisuke Takahaši no Japānas nolēmis atgriezties profesionālajā sportā.

Pašlaik 32 gadus vecais Takahaši par sportista karjeras beigām paziņoja pirms četriem gadiem, tomēr tagad pēc sava tautieša Juzuru Hanju iegūtajām zelta medaļām Soču un Phjončhanas olimpiskajās spēlēs nolēmis atgriezties.

Takahaši vēl Soču Olimpiādē izcīnīja sesto vietu, tomēr tagad daiļslidotājs uzsver, ka nolēmis atgriezties tieši jauno sportistu panākumu iedvesmots. Phjončhanas olimpisko spēļu laikā viņš bija daiļslidošanas sacensību komentētājs televīzijā.

"Šī pieredze ir likusi man saprast, ka vēlos slidot un sacensties tik emocionāli saspringtā gaisotnē," savu lēmumu atgriezties skaidroja Takahaši.

Vien 1,65 metrus garais Takahaši 2010.gadā kļuva par pasaules čempionu, kā arī togad Vankūveras olimpiskajās spēlēs izcīnīja bronzu, kļūstot par pirmo stiprā dzimuma japāņu daiļslidotāju, kurš izcīnījis godalgu četrgades nozīmīgākajās sacensībās.

Pēc Soču olimpiskajām spēlēm Takahaši tika diagnosticēts hronisks locītavu iekaisums labajā kājā.

Izmantotie resursi:
LETA