Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:274, Did:0, useCase: 0

Pasaules čempions Hiršers gūst traumu treniņā

Pasaules čempions Hiršers gūst traumu treniņā

Marsels Hiršers
Foto: AFP/Scanpix

Austrijas kalnu slēpošanas zvaigzne Marsels Hiršers pirmajā treniņā uz sniega guvis potītes traumu, kas neļaus turpināt sagatavošanās procesu turpmākās sešas nedēļas.

Vakar, 17. augustā, esošais pasaules čempions milzu slaloma un slaloma disciplīnās Marsels Hiršers aizvadīja savu pirmo treniņu uz sniega jaunajā sezonā.

Moltālera ledājā, Austrijā, Hiršers piedzīvoja kritienu trenējoties slaloma disciplīnā, kā rezultātā tika lauzta kreisās kājas potīte.

Hiršers ar helikopteru tika nogādāts Zalcburgas slimnīcā, kur tika konstatēts lūzums. Lai arī operācija neesot nepieciešama, trauma neļaus Hiršeram atgriezties uz slēpēm ātrāk par oktobra sākumu.

Hiršers savā karjerā ir izcīnījis sešus lielos kristāla globusus, kā arī 9 reizes bijis uz pjedestāla pasaules čempionātos, no tiem sešas uz augstākā pakāpiena.

Jaunā kalnu slēpošanas pasaules kausa sezona sāksies oktobra beigās, kad 28. un 29. oktobrī, Zeldenē (Austrija) tiks aizvadīts pirmais PK posms milzu slalomā.

Tev jābūt autorizētam,