Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:274, Did:0, useCase: 0

Komandu sacensībās Francija šokē Austriju, Raiham čempionāts beidzies

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Komandu sacensībās Francija šokē Austriju, Raiham čempionāts beidzies
Francijas komanda
Foto: AFP/Scanpix

Ar negaidītu Francijas komandas uzvaru šodien Garmišpartenkirhenē notiekošajā pasaules čempionātā kalnu slēpošanā noslēdzās komandu sacensības. Francija finālā pārspēja Austriju.

No 16 startējušām komandām lielākā daļa deva atpūtu savām lielākajām zvaigznēm, ļaujot labāk sagatavoties nedēļas nogalē paredzētajām individuālajām disciplīnām. Finālu bez pārsteigumiem sasniedza Austrija, bet tās pretiniece bija Francija.

Franciju finālā ieveda Siprians Rišārs, veicot lielisku pēdējo nobraucienu pusfinālā pret Zviedriju, bet pēc tam izdarīja to pašu finālā, nodrošinot savai komandai uzvaru. Austrija varēja nemaz netikt finālā, jo daudz netrūka, lai tā izstātos ceturtdaļfināla stadijā pret Horvātiju. Romeds Baumans parūpējās par to, lai nenotiktu sensācija.

Francijas komandas sastāvā bija: Taina Bariosa, Anemone Marmotana, Tesa Vorleja, Gotjē Detejsērs, Tomass Fanara un jau pieminētais Sipriens Rišārs.

Jāpiebilst, ka Austrijas komandas sastāvā šodien savainojumu guva 32 gadus vecais Benjamins Raihs, kuram līdz ar to čempionāts beidzies. Trīskārtējais pasaules čempions ceturtdaļfinālā pret Horvātiju piedzīvoja kritienu paralēlajā slalomā. Raiham, kuram šajā čempionātā vēl bija paredzēts piedalīties slalomā, individuālās sacensības Garmišpartenkirhenē neizdevās diez ko sekmīgi – supergigantā 5. vieta, superkombinācijā 4. vieta, bet nobraucienā 7.

Rītdienas programmā milzu slaloms sievietēm.

Izmantotie resursi:
FIS-Ski - International Ski Federation - News -...