Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Mārcis Obrumans: "Bijām viņus kārtīgi izanalizējuši"

Mārcis Obrumans: "Bijām viņus kārtīgi izanalizējuši"
"Lūšu" treneris darbībā
Foto: Jēkabpils lūši/Facebook

Pēc uzvaras šīs sezonas pirmajā mačā Baltijas līgā volejbolā ar iespaidiem par spēli dalījās "Jēkabpils lūšu" treneris Mārcis Obrumans un otrā tempa spēlētājs Armands Āboliņš.

“Sākumā jaunajā komandā bija grūtāk, jo ar daudziem spēlētājiem nebiju pazīstams,” pēc mača teica Armands Āboliņš, kurš nokārtoja uzvaru otrajā setā, tā galotnē divreiz pēc kārtas vienatnē nobloķēdams Gati Garklāvu. “Ozolniekos biju jaunākais, tagad kopā ar Ēriku Voroņko un Rihardu Puķīti – vecākais. Spēlējam ātrāk nekā Ozolniekos, un vēl ir jāiespēlējas.”
Jautāts, vai rezultāts ir loģisks, Armands attrauca, ka “ejam uz to, lai vinnētu katru spēli” un norādīja, ka rīt Jelgavā būs grūtāk, arī tāpēc, ka tur ir lielāka zāle, pie kuras daudzi jēkabpilieši vēl nav pieraduši.

“Šogad mums ir trīs līdzvērtīgi otrā tempa spēlētāji, un šoreiz spēlēja Armands Āboliņš un Rihards Puķītis, jo Ēriks Voroņko bija izlaidis pāris treniņus. Tomēr rīt visticamāk spēlēs arī Ēriks,” sākuma sastāvu komentēja lūšu treneris Mārcis Obrumans. “Bijām jau ar rīdziniekiem spēlējuši pārbaudes turnīrā Ventspilī un pirms šodienas mača bijām viņus kārtīgi izanalizējuši. Turklāt labi uzservējām, atspiežot viņu uzbrukumu tālāk no tīkla. Līdz ar to bijām labāki blokā nekā iepriekš. Labāk, nekā biju gaidījis, nospēlēja Pāvels, kurš ilgi bija gaidījis ārstu verdiktu. Ar labu cēlāju apspēlējām pretiniekus uzbrukumā ar ātrumu un dažādību.”

Izmantotie resursi:
volejbols.lv

Tev jābūt autorizētam,