Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Latvijas kausā volejbolā Jurdža izcīna "zelta setu", bet uzvar RSU/MVS

Latvijas kausā volejbolā Jurdža izcīna "zelta setu", bet uzvar RSU/MVS
Jelgavnieces ceturtdaļfināla pirmajā spēlē
Foto: Facebook/VKJelgava

Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā par intrigu parūpējās MSĢ/"Zeltalejas" volejbolistes, kas aizspēlējās līdz tā sauktajam zelta setam, taču zaudēja RSU/MVS. VK "Jelgava" ceļš līdz pusfinālam bija vienkāršāks.

Trešdiena bija Latvijas kausa izcīņas diena Latvijas volejbolā – divas ceturtdaļfināla spēles vīriešiem un divas – sievietēm.

Agrākā no tām notika Rīgā, kur RSU/MVS uzņēma MSĢ/”Zeltaleju”. RSU/MVS pēc uzvaras četros setos pirmajā spēlē zaudēja kontrolēja notikumu gaitu laukumā atbildes spēlē, taču ceturtā seta beigās neapturama murjānietēm bija Annija Jurdža, kura guva arī pēdējo punktu setā. Murjānietes uzvarēja ar 3:2 (-18, 21, -22, 27, 8), un tika spēlēts tā sauktais zelta sets. Tajā laimīgu uzvaru ar 15:13 svinēja rīdzinieces, iekļūstot pusfinālā. Jurdža bija rezultatīvākā viešņām ar 25 punktiem (3 – ar servi un 5 – ar bloku). 21 punkti Alisei Pētersonei (5 – ar servi un 2 – ar bloku), bet mājiniecēm rezultatīvākā ar 26 punktu bija Anna Embrekte (5 eisi). 16 punkti Alisei Pastarei un Montai Strazdiņai (4 – ar servi un 5 – ar bloku) un 12 – Svetlanai Baranovskai (3 – ar servi).

Daudz vienkāršāk pusfinālā iekļuva VK „Jelgava”/LLU, kas pēc uzvaras trijos setos pirmajā spēlē viesos atbildes spēlē savā laukumā vienu setu pretiniecēm tomēr uzdāvināja – 3:1 (12, 16, -23, 13), punktu spēlei uzbrukumā pieliekot Simonai Rozītei. Līva Sola uzvarā ieguldīja 19, Ilona Cehanoviča – 15 (3 eisi), Madara Nemme (3 eisi) un Kristīne Dzierkale (6 eisi) – pa 13 punktiem. Viešņām ar 8 punktiem rezultatīvākā bija Paula Naļivaiko.

Rīt pēdējā ceturtdaļfināla spēle, kurā Mārupes SC uzņems VK „Gelbene”. Pirmajā mačā trijos setos uzvarēja Mārupes volejbolistes.

Izmantotie resursi:
Latvijas volejbola federācija

  +1 [+] [-]

, 2018-11-28 22:45, pirms gada
Autor, rakstu pats pārlasīji? Tik nesakarīgs teikumu salikums, ka acis mežģās lasot!

     [+] [-]

, 2018-11-29 10:20, pirms gada
Salūza acis, kas par murgu.
" pēc uzvaras četros setos pirmajā spēlē zaudēja kontrolēja notikumu gaitu laukumā atbildes spēlē, taču ceturtā seta beigās neapturama murjānietēm bija Annija Jurdža, kura guva arī pēdējo punktu setā." KO LŪDZU?
Pirmās spēles rezultāts pa setiem 3:1 RSU/MVS labā, otrā spēlē zaudējums 2:3, setu attiecība 5:4 MSĢ zaudē, kā Jurdža var izcīnīt "zelta setu", kāds zelta sets? un kopš kuriem laikiem tas ir līdz 15 punktiem?