Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Pāvels Seļivanovs: "Tā ir Latvijas sporta lielākā problēma"

Pāvels Seļivanovs: "Tā ir Latvijas sporta lielākā problēma"
Spēles moments
Foto: www.cev.lu

Pēc Latvijas sieviešu U-19 izlases zaudējuma Bavārijas pilsētiņā Filsbiburgā Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmajā spēlē volejbolā vienības galvenais treneris Pāvels Seļivanovs ilgi nevarēja nomierināties.

Pēc pārliecinošās Polijas uzvaras nikns bija Latvijas izlases galvenais treneris Pāvels Seļivanovs: “Man tur nav ko komentēt! Meitenes bija nobijušās. Tā vispār ir Latvijas sporta lielākā problēma. Kas nebaidās, tas izsitas uz augšu. Nesaprotu, no kā meitenēm jābaidās? Treniņā trīs pret trīs un sešas pret sešām spēlēja normāli.

Tikko pašas meitenes drusciņ sāka spēlēt, arī Polijas labākā spēlētāja vairs uzbrukumā spēcīgi nesita, tikai “pļukāja”. Viņa zināja, ka, ja būs spēcīgs sitiens, mēs nobloķēsim. Tādām nedrīkst dot iespēlēties. Divreiz apstādini, un cauri, bet viņa mānīja, un mēs tikai skatījāmies, kur krita bumba.”

Rīt spēle ar šīs grupas favorītēm mājiniecēm, kuras pagājušogad Eiropas U-18 čempionātā ieņēma 6. vietu un šodien pirmajā cīņā ar 3:0 (10, 11, 19) neatstāja nekādas cerības uz panākumu Portugālei.

Finālturnīrā, kas septembra sākumā notiks Albānijā, uzreiz iekļūs visu 7 grupu uzvarētājas, bet otro vietu ieguvējas un labākā 3. vietas ieguvēja izlase nodrošinās dalību kvalifikācijas turnīra 3. kārtā.

Izmantotie resursi:
volejbols.lv

     [+] [-]

, 2018-04-27 19:21, pirms 9 mēnešiem
Parasti, ja sporta speelees sportists baidaas, tad vinju nomaina, lai neciestu komanda. Nu ja visus izmeegina un visi baidaas, tad laiz otro sastaavu, lai speelee un pamasastaavs seez malaa. elementaari