Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

RVS volejbolistes uzvar atbildes spēlē, "zelta setā" un kļūst par Latvijas čempionēm

RVS volejbolistes uzvar atbildes spēlē, "zelta setā" un kļūst par Latvijas čempionēm
Pēc bronzas Baltijā RVS kļuva par labākajām Latvijā
Foto: LVF

Latvijas čempionāta finālā atbildes spēlē Rīgā Rīgas Volejbola skolas spēlētājas vispirms četros setos revanšējās par zaudējumu izbraukumā MSĢ/“Zeltalejas” komandai un pēc tam svinēja uzvaru arī tā sauktajā "zelta setā" ar 25:22.

Pēc zaudējuma trijos setos Murjāņos Rīgas Volejbola skolas volejbolistēm šodien savā laukumā bija jāuzvar četri seti – spēle un tā sauktais zelta sets. Tikai tad par čempionēm kļūtu RVS spēlētājas.

1. sets pagāja līdzīgā cīņā. Pēc Kristīnes Reimanes uzbrukuma viešņas panāca 10:7 savā labā, taču drīz vien ar diviem Irbes Andikes Lazdas blokiem pēc kārtas rezultāts bija izlīdzināts – 13:13. Vadībā RVS pēc diviem Lindas Ozolas “eisiem” pēc kārtas un Alises Kjasiles uzbrukuma izvirzījās seta galotnē (21:19) un uzvaru setā neatdeva, to ar vēl vienu bloku pabeidzot Lazdai – 25:21. Rīdzinieces tāpat kā izbraukumā daudz kļūdījās gan servēs, gan uzbrukumā, taču šoreiz tik “nāvīgas” nebija murjāniešu serves.

2. setu labāk uzsāka mājinieces, kuras pēc Lazdas netveramas serves panāca 8:5, taču ar četriem pēc kārtas gūtiem punktiem pretinieces panāca 13:13, liekot RVS vecākajam trenerim Andrejam Odinokovam ņemt pusminūtes pārtraukumu. Mājinieces atbildēja ar savu četru punktu izrāvienu – 20:17. Tomēr sets noslēdzās galotnē, kad setbumba bija arī viešņām (25:24). Marta Kamēlija Levinska vairākkārt sekmīgi uzbruka, bet punktu setam, vispirms pieķerot bumbu blokā, bet tūlīt to raidot pa pretinieču laukuma grīdu pielika Lazda – 28:26.

3. setā pēc Dārtas Lūses serves viešņas no 4:6 panāca 9:6 savā labā, pēc diviem Reimanes “eisiem” palielinot rezultāta starpību līdz 18:12. Mājinieces organizēja sekmīgu pakaļdzīšanos, pēc Lazdas netveramas serves panākot 22:23, taču tas arī bija viss – 22:25 panāca Rūta Linde ar labu servi.

4. setā ar labām Lazdas servēm (arī trīs netveramas serves) mājinieces panāca 11:4. Uz to MSĢ/”Zeltaleja” atbildēja ar vairākām veiksmīgām Reimanes servēm, pietuvojoties līdz 10:13. RVS “ātrvilciens” gan vairs nebija apturams, un viešņu vecākais treneris Ilmārs Pūliņš jau sāka domāt par “zelta setu”, veicot vairāku pamatsastāva spēlētāju nomaiņu, - 25:17 pēc Levinskas uzbrukuma.

Izšķirošajā setā tikai vienreiz vadībā bija MSĢ/”Zeltaleja”, kad pēc bloka tika panākts 9:8. Pēc tam sekoja Elzas Rekneres benefice servēšanā, RVS panākot 14:9 jau savā labā. Ar Reimanes servēm un Pētersones uzbrukumiem viešņas panāca 15:15, taču tā bija pēdējā reize šajā spēlē, kad murjānietēm izdevās panākt mājinieces. Kjasiles uzbrukums pielika punktu šīs sezonas čempionātam – 3:1 (25:21, 28:26, 22:25, 25:22) un 25:22 “zelta setā” RVS labā.

Uzvarētāju labā 24 punktus, četrus no tiem – ar servi, guva Levinska, kurai bija milzīga slodze, uzbrukumā spēlējot 74 reizes. 21 punkts Lazdai, no kuriem 8(!) - ar servi un 6 – blokā, 19 – Adelīnai Gerliņai, kura labi aizstāja komandas kapteini Kristīni Kramēnu, 12 (3 “eisi”) – uzvaras bumbas autorei Kjasilei, 8 (4 netveramas serves) – Reknerei un 7 (3 “eisi”) - Ozolai. Viešņu rindās atsevišķu uzslavu par darbību aizsardzībā pelnījusi libero Inga Ikauniece, bet rezultatīvākās spēlētājas godu ar 15 punktiem dalīja Pētersone (3 – ar servi) un Annija Jurdža. 8 punkti Menardai Brīvulei, 7 – Rūtai Lindei.

“Emocijas ir neaprakstāmas. Visu sezonu par šo medaļu mēs cīnījāmies un tik smagi trenējāmies. Es ļoti lepojos ar meitenēm,” uzreiz pēc čempioņu kausa saņemšanas “sportsTV.lv” teica RVS šodienas spēles kapteine Marta Kamēlija Levinska.

Izmantotie resursi:
Latvijas volejbola federācija

     [+] [-]

, 2019-04-17 23:24, pirms pusgada
Kur tieši bija tā brīnumainā atspēlēšanās????

     [+] [-]

, 2019-04-19 07:06, pirms pusgada
tāds līmenis šobrīd, ka kauns video ielikt?