Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Pirmo uzvaru Latvijas volejbola čempionāta finālsērijā komentē Mārcis Obrumans un Jurijs Deveikus

Pirmo uzvaru Latvijas volejbola čempionāta finālsērijā komentē Mārcis Obrumans un Jurijs Deveikus
Mārcis Obrumans "Credit24" meistarlīgas finālčetrinieka laikā Sāmsalā
Foto: www.facebook.com/volleyee

“Credit24” meistarlīgas Latvijas čempionātā volejbolā šodien uzvarētāji pretiniekiem atvēlēja tikai pa vienam setam. Vai spēle atbilda rezultātam, ar pārdomām pēc spēles dalās “Jēkabpils lūšu” treneris Mārcis Obrumans un “Biolars/Jelgava” treneris Jurijs Deveikus.

Abās sērijās pirmās spēles beidzās četros setos. Tikai scenārijs bija cits. Jēkabpilī sīvā cīņā pirmo setu uzvarēja viesi, bet otro – mājinieki.

“1. setā bieži iznāca uzbrukumi pret vienu vai pusotru bloku, taču mūsu malējie uzbrucēji nevarēja gūt punktus. Pretinieki cēla augšā bumbas aizsardzībā un pārvērta punktos. Tas mums bija neliels šoks,” pēc spēles teica Jēkabpils komandas treneris Mārcis Obrumans. “Arī servju uzņemšana nedaudz piekliboja. Nosacīts pārsteigums visā mačā bija tas, ka Raimonds Vilde dalīja laiku cēlājiem. Katrs no viņiem ir nedaudz savādāks, un tas viņiem ir pluss, ka ir divi tik līdzvērtīgi spēkos cēlāji.

Uzskatu, ka 2. setā pats kā treneris kļūdījos, kad pārāk uzvilkos pēc tam, kad tiesnesis nefiksēja pretiniekiem nepareizu novietojumu pēc atgriešanās laukumā. Gribu noskatīties video, taču liekas, ka man ir taisnība. Tā man būs mācība, lai šādas epizodes nevarētu iespaidot.

Gribu uzslavēt pretinieku bloku. Mums no laika gala ir grūti spēlēt pret Rīgas komandas bloku. Vidējie bloķētāji ļoti labi pārvietojas. Vai nu viņi labi lasa spēli, vai arī perfekti izpilda doto uzdevumu. Mūsu komanda nepārsteidza. Vienīgais, gribētos lielāku stabilitāti.”

Nākamā spēle par 1. vietu sērijā līdz trim uzvarām jau sestdien Rīgā, un Mārci apbēdina fakts, ka vienlaikus ar viņu spēli 49. vidusskolā savu maču RVS sporta zālē Cieceres ielā aizvadīs arī jēkabpiliešu jaunā maiņa Jēkabpils juniori, kas Rīgā ar RVS aizvadīs otro finālspēli Nacionālajā līgā 2: “Šodien zālē bija apmēram 500 skatītāji, un Jēkabpilī bija fantastiska atmosfēra. Žēl, ka Rīgā abas mūsu komandu spēles sākas vienlaicīgi – sešos pēcpusdienā. Uz Rīgu brauks vismaz viens lielais autobuss ar līdzjutējiem, un viņi labprāt noskatītos abus šos mačus. Arī zālē būtu simpātiskāka atmosfēra.”

Daugavpilī “Biolars/Jelgavas” volejbolisti zaudēja otrajā setā, bet iemesli bija pavisam citi. “Jā, uzvarējām diezgan pārliecinoši,” piekrita Jelgavas kluba treneris Jurijs Deveikus.”2. setā paši pieļāvām muļķīgas kļūdas, kaut arī bijām vadībā. Kopumā labi servējām (spēlē netveramo servju attiecība 8-0 jelgavnieku labā. - autors), un tas pretiniekiem sagādāja grūtības uzbrukt 3. zonā. Līdz ar to mums bija vieglāk gan blokā, gan aizsardzībā. Jau sestdien nākamā spēle Jelgavā. Šī spēle jāaizmirst pēc iespējas ātrāk, un jādomā tikai par nākamo maču.”

Izmantotie resursi:
volejbols.lv

     [+] [-]

, 2018-04-12 23:50, pirms 10 mēnešiem
Kāpēc tik reti tiek ielikti treneru komentāri????

     [+] [-]

, 2018-04-13 02:34, pirms 10 mēnešiem
Вы забудете о сигаретах на следующее утро, если воспользуетесь этим современным советом БРОСИТЬ КУРИТЬ БЕЗ УСИЛИЙ! Ни физический, ни моральных усилий прикладывать не нужно. По этому методу я просто забыл о сигаретах и не курю 2 года, а стаж 26 лет был!a