Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Andrejs Odinokovs: "Ļoti žēl, jo varējām uzvarēt"

Andrejs Odinokovs: "Ļoti žēl, jo varējām uzvarēt"

Latvijas komanda (otrais no kreisās - Andrejs Odinokovs)
Foto: www.cev.lu

Pēc zaudējuma Horvātijai pasaules U-20 čempionāta kvalifikācijas turnīrā volejbolā Latvijas sieviešu izlases treneris Andrejs Odinokovs uzskata, ka bijusi iespēja uzvarēt.

1. setā vadībā izvirzījās Horvātija, taču Latvija ne tikai noķēra, bet arī apsteidza pretinieces – 18:15. Tomēr galotnē pārāka izrādījās Horvātija, kas pēc tam tikai vēl 2. seta sākumā atļāva vadībā izvirzīties Latvijai, kontrolējot notikumu gaitu laukumā.

„Neesmu apmierināts,” pēc komandas sapulces teica Latvijas komandas glavenais treneris Andrejs Odinokovs. „Ļoti žēl, jo varējām uzvarēt. To neļāva nedisciplinētība aizsardzībā. Arī servju uzņemšanā zaudējām svarīgus punktus. Pirmajā setā libero neuzņēma bumbu, ko vajadzēja uzņemt, kaut gan servēja horvātietes šodien ļoti labi. Visai komandai jāuzdod sev jautājums, kur pirmajā un otrajā setā palika komandas disciplīna? Trešajā setā jau veicām vairākas maiņas.”

Pozitīvo Odinokovs saskatīja arī šodien: „Patika, kā nospēlēja Elza Smilškalne un Diāna Černiševa. Rīt gan mums pretī stāsies pavisam citas klases komanda. Būs vēl grūtāk, tomēr spēlētājām, lai spēlētu pieaugušo volejbolu, ir jāsper solis uz priekšu savā spēlētprasmē. Šodien izšķirīgajos brīžos neguvām trīs – četrus punktus, ko varējām, bet rīt jāmēģina kļūdīties mazāk.”

Izmantotie resursi:
Latvijas Volejbola Federācija

     [+] [-]

, 2017-01-08 18:38, pirms gada
Ja treneris šitā var pareikt, tad LV izlase futenē arī var uzvarēt pasaules kausā!!!

Tev jābūt autorizētam,