Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Aleksandrs Kudrjašovs spēlēs Portugālē

Aleksandrs Kudrjašovs spēlēs Portugālē

Kopā ar komandas kapteini Romānu Saušu (pa kreisi) pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīrā maijā
Foto: www.cev.lu

Latvijas izlases volejbolists Aleksandrs Kudrjašovs bija viens no pirmajiem, kurš pirms šīs sezonas vienojās par spēlēšanu kādā no ārvalstu klubiem. Lai atrastu viņa mājvietu šosezon, nāksies meklēt salas Atlantijas okeānā.

Šodien uz Portugāli, pareizāk sakot, uz Azoru salām Atlantijas okeānā devās Aleksandrs Kudrjašovs, lai jauno sezonu aizvadītu vienā no vadošajiem Portugāles klubiem Associação de Jovens da Fonte do Bastardo.

“Ar aģenta palīdzību līgumu noslēdzu jau maijā,” vasaru ar drošības sajūtu par nākamo sezonu ir aizvadījis Kudrjašovs, kuru portugāļi noskatījuši jau pirms savstarpējās spēles pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīrā Slovēnijā šā gada maijā. “Toreiz piedāvājums bija profesionālā ziņā labākais, kaut arī labas finanses solīja Francijas klubs. Piedāvājums izskatījās pievilcīgs ne tikai tāpēc, ka jāspēlē siltajās zemēs. Tas būs arī kā piedzīvojums, jo Azoru salas atrodas Atlantijas okeānā, diezgan tālu no sauszemes un uz turieni nokļūt nav viegli. Arī tas, protams, noteica manu izvēli, taču galvenais ir profesionālais aspekts. Turklāt komanda spēlēs arī Eiropas Volejbola konfederācijas Izaicinājuma kausā. Nezinu, kāpēc viņi paņēma čali no Latvijas, bet komandā kā otrais cēlājs būs arī igaunis. Plus pieci – seši brazīlieši.”

Pēdējās sezonās komanda kopā ar Lisabonas Benfica regulāri ir cīnījusies par medaļām un šogad būs kādu četru labāko vidū Portugālē. “Izskatās, ka arī citas komandas ir pastiprinājušas sastāvu”, Aleksandram tas sola interesantu čempionātu. “Pirms braukšanas man par klubu šo to pastāstīja Latvijas izlases statistiķis igaunis Marts Pajusalu, kurš bija runājis ar Portugāles izlases statistiķi, un no viņa sapratu, ka tas ir labs klubs. Klubam otro gadu ir jauns treneris, un ceru, ka viņš ir pietiekami motivēts panākumiem. Viņš savulaik ir bijis ilggadējs Portugāles izlases spēlētājs un ilgus gadus spēlējis Vācijas labākajā klubā VfB Friedrihshafen. Atsauksmes ir pozitīvas.”

Izmantotie resursi:
volejbols.lv

Tev jābūt autorizētam,