Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Maija beigās atjaunotajā "Daugavas" stadionā norisināsies "Rīgas kausi" vieglatlētikā

Maija beigās atjaunotajā "Daugavas" stadionā norisināsies "Rīgas kausi" vieglatlētikā
Foto: Rīgas kausi 2018

Mēneša izskaņā, 29. maijā, norisināsies lielākās un nozīmīgākās sacensības vieglatlētikā - Rīgas kausi. Atjaunotajā Daugavas stadionā sportisti no 25 pasaules valstīm cīnīsies par uzvaras centimetriem un sekundēm, sagādājot kā sev, tā arī atbalstītājiem emocijas, adrenalīnu un vakaru, kas ieies vēsturē.

Ar lielu nepacietību startam gatavību paziņojuši vadošie Latvijas vieglatlēti. Tomēr spēcīgu konkurenci viņiem sagādās arī sportisti no tuvākām un tālākām zemēm. Par Rīgas kausiem brauks cīnīties Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Nīderlandes, Vācijas, , Lielbritānijas un citu valstu pārstāvji, kā arī gaidāmi tālāki viesi - no Jamaikas un Kenijas.

Īpašu šo svarīgo notikumu padarīs arī pavisam nesen atjaunotā sacensību norises vieta - Daugavas stadions. Stadiona vadītājs Elmārs Martinsons atklāj: “Šī gada ietvaros stadions piedzīvojis nebijušas pārmaiņas, piemēram, tagad tribīnēs ir gandrīz divas reizes vairāk sēdvietu, tāpat ir jauns tablo, kā arī šobrīd stadions atbilst augstākajiem Starptautiskās vieglatlētikas federācijas kvalitātes standartiem.” Viņš uzskata, ka šāda estētiska vide būs patīkama un baudāma ne vien Rīgas kausu apmeklētājiem, bet būs arī sportistu veiksmīgiem startiem labvēlīga.

Lepnumu par pauž arī Latvijas Vieglatlētikas savienības prezidente Ineta Radeviča: “Pati personīgi Rīgas kausus gaidu ar lielu saviļņojumu - šeit esmu startējusi es, mana mamma, tētis, tante. Tās ir īpašas sajūtas. Šogad pasākumu gaidu arī ar atbildības sajūtu par to sekmīgu norisi. Ceru, ka sacensības kļūs par svarīgu posmu mūsu sportistiem, gatavojoties Eiropas Čempionātam. Domāju, tas būs lielisks un emocionāli pacilājošs vakars ikvienam sportististam un skatītājam.”

Rīgas kausi ir senākās un tradīcijām bagātākās starptautiskās sacensības vieglatlētikā Latvijā. Kopumā sacīkstes notiks 15 disciplīnās, bet Rīgas kausi tradicionāli tiks izcīnīti 6 no tām.

Vairāk aktuālās informācijas par pasākumu: Rīgas Kausi

Informāciju sagatavoja
Sintija Melne
Rīgas kausi 2018
komunikāciju koordinatore

     [+] [-]

, 2018-05-18 17:20, pirms 8 mēnešiem
Kurš zina ko sīkāk par apmeklēšanu? Kādas cenas? Cik interesanti skatītājiem vērot sacensības? Vai ir kaut kādas programmiņas sagatavotas? Cik labi atspoguļota informācija utt.?
Rodas vēlme aiziet paskatīties, bet ja ir ērti un viegli pieejama info uz vietas.

     [+] [-]

, 2018-05-18 17:38, pirms 8 mēnešiem
Fuņa, te tak ir links uz mājaslapu

     [+] [-]

, 2018-05-18 18:43, pirms 8 mēnešiem
Нeдaвнo нaткнулcя на блoг чувака кoторый нaкaчал тeлo домa с помощью поясa миоcтимулятoрa, в нaчалe нe пoвeрили, но рeшили с жeной попробовать. Чeрeз недeлю были в шoке oт результaта: помaлeньку уходит пузo, выриcовывaются кубики, подкaчал спину, а жeна убрала в талии пару caнтиметров. Дa и прикoл что нe надo ничeгo дeлать прocтo надeл и включил, дa и пo времeни вcегo 20 минут в дeнь. Этo рeальнo cамый лeнивый и быcтрый cпocоб похудеть и подкaчатьcя, да и стоит копейки, вoт тот блoг там все подpобнo описано--- Блог Домашнего качка

     [+] [-]

, 2018-05-18 19:33, pirms 8 mēnešiem
Banss rakstīja: Fuņa, te tak ir links uz mājaslapu
Gribētos dzirdēt sīkāk no kāda cilvēka,kurš ir bijis klātienē. Kā izskatās no malas.