Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Sestdien Jelgavā ar vairāk nekā 400 sportistu dalību noslēgsies "Sportland" kauss

Rolands Eliņš

Sestdien Jelgavā ar vairāk nekā 400 sportistu dalību noslēgsies "Sportland" kauss
Rolands Štrobinders. Foto: Romāns Kokšarovs, F64

Vairāk nekā 400 dalībnieku sestdien piedalīsies šī gada Sportland vieglatlētikas kausa trešajā posmā Jelgavā, Zemgales Olimpiskā centra stadionā.

Par Sportland kausiem sacentīsies trīs vecuma grupu sportisti – U18, U20 un pieaugušie.

Pieteikto dalībnieku vidū ir Māra Anna Zīverte (100m), Zane Zemīte (trīssoļlēkšana), Lāsma Zemīte (100m, 100m/b), Laine Donāne (šķēpa mešana), Kristīne Blaževiča (100m/b, šķēpa mešana), kā arī Rojs Puks un Oskars Bambals (800m), Uģis Jocis un Alberts Blajs (3000m), Krišjānis Suntažs un Rolands Štrobinders (šķēpa mešana) un Mareks Ārents (kārtslēkšana). Starp pieteiktajiem dalībniekiem ir arī vairāki sportisti no Lietuvas. Viņu starpā arī Eiropas U23 čempione trīssoļlēkšanā (2015) Dovile Kilti.

Jelgavā vieglatlēti atgriezīsies 8. un 9. augustā, lai piedalītos Latvijas čempionātā pieaugušo un U23 vecuma grupai. Savukārt 22. augustā Jelgavā tiksies šķēpa metēji Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša piemiņas kausā.

Sacensību sākums plkst. 12.00.

Sacensības vienlaikus būs arī Jelgavas pilsētas čempionāts un trenera Ulda Samsona balvas izcīņa vieglatlētikā. Sacensību organizatori sarūpējuši plašu balvu fondu gan absolūti augstvērtīgākā rezultāta īpašniekiem, labākajiem diska metējiem, Latvijas un Jelgavas pilsētas rekordu labotājiem, kā arī šo sportistu treneriem.

Visas sacensībās iesaistītās personas aicinātas ievērot LVS izstrādātās vadlīnijas vieglatlētikas sacensību organizēšanai un norisei COVID-19 izplatīšanās laikā.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Bļusina
Latvijas Vieglatlētikas savienības
Komunikācijas vadītāja

     [+] [-]

, 2020-07-16 16:37, pirms 3 mēnešiem
Kur ta Palameiķis?