Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Miļkevičs: "Vieglatlēti, uz kuriem likām lielas cerības, atkal pievīla"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Miļkevičs: "Vieglatlēti, uz kuriem likām lielas cerības, atkal pievīla"
LVS prezidente Ineta Radeviča un LVS ģenerālsekretārs Dmitrijs Miļkevičs
Foto: Romāns Kokšarovs, F64

Berlīnē izvadītajā Eiropas čempionātā Latvijas vieglatlēti kopumā nostartēja pavāji. Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) ģenerālsekretārs Dmitrijs Miļkevičs atzīst, ka gada svarīgākajās sacensībās mūsu sportistu rezultāti sagādāja vilšanos, lasāms laikrakstā "Diena".

2018. gada Eiropas čempionāts mūsu vieglatlētiem varētu būt nesekmīgākais kopš valsts neatkarības atgūšanas. "Jā, es piekrītu, ka čempionāts tiešām bija neveiksmīgs," atzīst Dmitirijs Miļkevičs. Funkcionārs gan norāda, ka daži jaunie parādīja labu sniegumu, piemēram, barjersprinteris Maksims Sinčukovs, šķēpmetēji Patriks Gailums un Gatis Čakšs. No pieredzējušajiem ģenerālsekretārs uzslavē 400m sprinteri Jāni Leiti, kurš divas reizes uzlaboja valsts rekordu.

"Sportisti, uz kuriem likām lielas cerības, atkal pievīla," secina Miļkevičs. Salīdzinot ar iepriekšējiem sezonas rezultātiem, Eiropas čempionātā meta krietni tuvāk, norāda LVS pārstāvis, kurš ir gatavs noskaidrot neveiksmju iemeslus. "Lielākā vilšanās droši vien bija Elvijs Misāns." Mūsu vadošajam trīssoļlēcējām tika radīti lieliski apstākļi, lai sagatavotos, taču gada svarīgākajās sacensībās netika sasniegts cerētais rezultāts. Šajā sakarā ģenerālsekretārs norāda uz ieskrējiena problēmu, nevis lēciena tehniku, turklāt neapmierinājusi šī sportista attieksme.

Eiropas čempionātā mūsu vieglatlētu rezultāti nebija tie labākie. Vadoties no Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) vispārējiem kritērijiem, tikai 23 gadus vecā sprintere Gunta Latiševa-Čudare sasniedza tādu vietu, lai varētu pretendēt uz nākamās sezonas C sastāvu, savukārt A vai B sastāva kritēriji palika neaizsniegti.

Laikraksts informē, ka LOV noteikumi tikuši atviegloti - vieglatlētikā der arī sezonas laikā sasniegtais rezultāts. Piemēram, sieviešu šķēpmešanā līdz 30. augustam jāsasniedz 63m atzīme, līdz ar to Līna Mūze var kvalificēties LOV sastāvam ar Latvijas čempionātā paveikto (63.18). Eiropas čempionāta devītās vietas ieguvēja Madara Palameika šogad uzrādījusi 62.98m, tādējādi pietrūkst divu centimetru. Miļkevičs sola censties pārliecināt olimpiskās vienības vadību, ka Palameika ir cienīga būt LOV sastāvā.

Latvijas vieglatlētu labākie sasniegumi Eiropas čempionātā

VietaSportists (-te)Disciplīna
9.Madara Palameikašķēpmešana
10.Gunta Latiševa-Čudare400m sprints
11.Rolands Štrobindersšķēpmešana

Izmantotie resursi:
Laikraksts "Diena", Māris Zembergs
lov.lv/atlase-vasaras-veidiem

  +3 [+] [-]

, 2018-08-14 14:34, pirms gada
Palameikai kaut kā tā neveiksmes ieilgušas. Jau kopš Rio nevar neko parādīt svarīgākos mačos. Objektīvi nav nekāda iemesla atstāt vienībā. Man viņa neko netņem, ne ar par ko esmu baigi gaidījis un vīlies. Ja būtu labā vietā protams priecātos, bet citādi tīti netrāli.
Pie Palameika kādu brīdi vēl tur kura trenējās. Ir/bija rezultāti? Varbūt pārāk liels komforts un laiks pašai pamainīt treneri?! Vai attieksmi.

  -3 [+] [-]

, 2018-08-14 14:52, pirms gada
Un jēga grūst naudu atlētika ,ja nav rezultātu

     [+] [-]

, 2018-08-14 14:52, pirms gada
HMB- SIRMUCIISHA FANBOYSS!!!! rakstīja: Shitiem tuuristiem buutu jaatnem LOK finanses, pilniigs pazors!!!!

Mūze un Sirmais atzīst, ka Somijā dārgākais ir ēšana. Ēšanas reize vienam cilvēkam izmaksā ap 30 eiro. "Turklāt man vēl ar vienu gaļas gabaliņu nepietiek... Ēšanai tiešām mums katram dienā sanāk tērēt ap 75-80 eiro. Somijas cenas nav salīdzināmas ar Latvijas," norāda Sirmais.
Atkal tu bez mammas atļaujas no pampera pipsi esi izvilcis, un uz Sirmo kurbulē?Aizmirsi ,kā raudāji Tukumā, kad poliči tevi par zīmju laušanu paņēma aiz olām?

  +1 [+] [-]

, 2018-08-14 14:57, pirms gada
Es atkal skatos gana pozitīvi, tik daudz daudzsološu vieglatlētu kā šobrīd, es pēdējos gadus neatceros...

  +2 [+] [-]

, 2018-08-14 14:59, pirms gada
comon88 rakstīja: Un jēga grūst naudu atlētika ,ja nav rezultātu
Vieglatletika ir pamatu pamats, sporta karaliene. Un sobrid mums ir vairaki kandidati uz medalam nakotne, loti jauni sportisti.

     [+] [-]

, 2018-08-14 15:04, pirms gada
HMB- SIRMUCIISHA FANBOYSS!!!! rakstīja: Kas jums tukumaa tas zimes saspraustas apakalaas vai joprojaam krustojumos bez STOP zimeem?? :
Mēs te apspriežam Misānu ,Palameiku ,Čudari,bet tev atkal čuras galvā saskrējušas ,un vienīgais ko vari atcerēties ir Sirmais,Sirmais,Sirmais!

     [+] [-]

, 2018-08-14 16:39, pirms gada
diemžēl jāpiekrīt, ka Palameika jāatstāj ārpus LOV. jau ilgstoši par valsts naudu labāko gatavību nodrošina uz komercmačiem un pelna naudu. bet svarīgākajos startos vairs nav gatava, būtu tikai noderīgi lai vienu ciklu gatavojas par savu naudu un ieplāno labāko formu uz oficiālajiem mačiem

  +1 [+] [-]

, 2018-08-14 17:00, pirms gada
HMB- SIRMUCIISHA FANBOYSS!!!! rakstīja: Kapec tiek dzeesti mani komentaari, mana Analiize???
Tavas analīzes ir laboratorijā. Galvenais ārsts teica, lai citiem nerādot.

     [+] [-]

, 2018-08-14 18:31, pirms gada
Daniel rakstīja: diemžēl jāpiekrīt, ka Palameika jāatstāj ārpus LOV. jau ilgstoši par valsts naudu labāko gatavību nodrošina uz komercmačiem un pelna naudu. bet svarīgākajos startos vairs nav gatava, būtu tikai noderīgi lai vienu ciklu gatavojas par savu naudu un ieplāno labāko formu uz oficiālajiem mačiem
Vai viņai būs tas LOV vai nebūs, naudas braucieniem pietiks!Jo ir jau vēl privātais sponsors, kā LŠK un Ventspils olimpiskais centrs Nu netiks kāds jaunais perspektīvais uz nometni ,toties meitēnam būs pilns instagrams ar bilžām!!!

     [+] [-]

, 2018-08-14 18:48, pirms gada
Leitis norm nostartēja, pārējiem ekskursijas brauciens. Nav jau pirmā reize