Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Pirmo reizi ''Rīgas Kausu'' ietvaros norisināsies sacensības bērniem

25.maijā Ogres stadionā pirms starptautiskajām vieglatlētikas sacensībām “Rīgas Kausi 2017” norisināsies vieglatlētikas sacensības bērniem vecuma grupās no astoņiem līdz vienpadsmit gadiem.

Sacensību mērķis ir popularizēt vieglatlētiku, kā arī veselīgu un sportisku dzīvesveidu bērnu un jauniešu vidū, kā arī rosināt bērnus atklāt savas spējas un talantus vieglatlētikā.

Starptautisko vieglatlētikas sacensību “Rīgas Kausi 2017” direktore Ineta Radēviča: “Bērnu un jauniešu iesaiste vieglatlētikā ir viens no Latvijas Vieglatlētikas savienības stratēģiskajiem uzdevumiem. “Rīgas Kausu” ietvaros jau tradicionāli ir norisinājušās aktivitātes bērniem - talantīgo jauniešu meklēšanas akcija “Iesaki talantu”, kā arī Latvijas vieglatlētu bērnu simbolisks 30m skrējiens sacensību atklāšanā. Latvijā ir daudz talantīgu bērnu un jauniešu, kas varētu turpināt Latvijas vieglatētu sasniegumus un popularizēt Latvijas tēlu pasaulē. Tādēļ profesionālas bērnu sacensības ir formāts, kas varētu motivēt jaunos sportistus saistīt savu nākotni ar vieglatlētiku.”

Šogad „Rīgas kausi 2017” bērniem tiks izcīnīti trīs disciplīnās – šķēpa mešanā(bērnu šķēps iesācējiem), 30m skrējienā un tāllēkšanā zēniem un meitenēm. Finālisti atklās starptautiskās vieglatlētikas sacensības “Rīgas Kausi 2017” ar 100m fināla skrējienu.

Sacensībās aicināti piedalīties visi Latvijas bērni, kuri dzimuši 2006., 2007., 2008. un 2009.gadā, līdz 20.maijam aizpildot reģistrācijas anketu https://rigaskausi.lv/lv#registration.

“Rīgas Kausi” ir starptautiskas vieglatlētikas sacensības, kas norisināsies jau 54.reizi, pulcējot dalībniekus no vairāk kā 27 valstīm. Sacensības organizē Rīgas dome sadarbībā Latvijas Vieglatlētikas savienību, veikalu tīkla “Sportland”, kā arī Ogres novada pašvaldības atbalstu. Sacensības informatīvi atbalsta laikraksts “Diena”.

Informāciju sagatavoja:
Evita Zālīte