Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Barjerskrējējam Sinčukovam septītā vieta NCAA finālsacensību 400 metru distancē

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Barjerskrējējam Sinčukovam septītā vieta NCAA finālsacensību 400 metru distancē
Maksims Sinčukovs
Foto: Arizona Athletics

LETA. Latvijas barjerskrējējs Maksims Sinčukovs piektdien Jūdžinā izcīnīja septīto vietu Nacionālās koledžu asociācijas (NCAA) čempionāta vieglatlētikas finālsacensībās 400 metru distancē.

Par NCAA čempionu kļuva Antigvas un Barbudas skrējējs Rajs Bendžamis no Dienvidkarolīnas Universitātes, 400 metru barjeroto distanci veicot 47,02 sekundēs. Tas vieglatlētikas vēsturē ir visu laiku otrais labākais rezultāts un tikai par 0,24 sekundēm atpaliek no pasaules rekorda, ko 1992. gadā uzstādīja amerikānis Kevins Jangs.

Tikmēr Arizonas Universitātes students Sinčukovs finišēja pēc 50,63 sekundēm, finālā mērķi sasniedzot septītajā vietā starp astoņiem konkurentiem. Sportista personīgais rekords ir 50,35 sekundes, kas tika sasniegts pērn.

Maijā izšķirošajās atlases sacensībās Latvijas pārstāvis finišēja pēc 50,62 sekundēm, tobrīd labojot Latvijas U-23 rekordu, bet finālsacensību priekšsacīkstēs viņš distanci veica vēl ātrāk - 50,49 sekundēs.

Sinčukovs tika iekļauts arī NCAA sezonas simboliskajā izlasē. Viņš bija vienīgais Latvijas vieglatlēts, kurš šogad sasniedza NCAA finālsacensības. Tas kādam izdevās pirmo reizi kopš 2015. gada.

Izmantotie resursi:
LETA