Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Video: Gailums: "Ar Vasiļevska šķēpu pagaidām tālu neesmu metis"

Jānis Freimanis
20 gadus vecais un 201 centimetru garais šķēpmetējs Patriks Gailums šovasar Eiropas čempionātā Berlīnē piedzīvoja debiju lielajās sacensībās pieaugušo konkurencē. Zinātāji saka, ka puisim iekšā ir, vajag tikai noslīpēt tehniku. Interesanti, ka Patriks nesen iegādājies šķēpu no Latvijas rekordista Vadima Vasiļevska. Bet paralēli sportošanai Gailums Rīgas Tehniskajā universitātē studē enerģētiku un elektrotehniku.

P.S. Tuvākajās dienās portālā Sportacentrs.com varēsiet noskatīties arī pilno interviju ar jauno šķēpmetēju Patriku Gailumu.
Vērtējums:

     [+] [-]

, 2018-09-02 22:17, pirms 9 mēnešiem
Gudrs, tātad intelektuāls sportists. Redzēju kā meta šķēpu vairākos LV mačos. Stabils metiens, nāks klāt briedums, fiziskais.. veselība turēsies, tad no šī čala noteikti būs LV TOP škēpmetējs, nevis TOP, bet pēc 2-3 gadiem, saku ka būs LV 1!

     [+] [-]

, 2018-09-03 10:20, pirms 9 mēnešiem
Tummis rakstīja: Gudrs, tātad intelektuāls sportists. Redzēju kā meta šķēpu vairākos LV mačos. Stabils metiens, nāks klāt briedums, fiziskais.. veselība turēsies, tad no šī čala noteikti būs LV TOP škēpmetējs, nevis TOP, bet pēc 2-3 gadiem, saku ka būs LV 1!
Žēl tik, ka LV top šķēpmetējs ārzemēs ir tūrists