Sevastova: "Spēju dažādot savu spēli, un tas kļuva par uzvaras galveno iemeslu"

Sevastova: "Spēju dažādot savu spēli, un tas kļuva par uzvaras galveno iemeslu"

Anastasija Sevastova
Foto: AP/Scanpix

6:4, 7:5

Anastasija Sevastova - Qiang Wang

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova pēc iekļūšanas Dubaijas "Premier" turnīra pusfinālā norādīja, ka par ceturtdaļfināla uzvaras galveno iemeslu uzskata to, ka spēja dažādot savu spēli, kā arī izteicās par konkurenci sieviešu tenisā.

"Domāju, ka man tīri labi sanāca variēt ar saviem sitieniem šodienas spēlē," pēc uzvaras 6:4, 7:5 pār ķīnietis Cjanu Vanu teica Anastasija Sevastova sarunā ar Dubaijas turnīra preses dienestu. "Proti, viņa ir ļoti laba tenisiste. Viņa sāka spēli sekmīgi, taču es pamazām tiku savā ierastajā ritmā. Sāku dažādot spēli ar pāris lēnajiem sitieniem, dažiem augstajiem sitieniem. Vienkārši centos neļaut pretiniecei ieiet savā ritmā, tāpat vien atsitot bumbiņu. Domāju, ka tas arī bija uzvaras galvenais iemesls. Jā, likās, ka arī servju uzņemšana sanāca tīri labi. Man tā vismaz liekas."

Sevastovai tika vaicāts, vai viņas mērķi ir kļuvuši daudz lielāki pēc pagājušās sezonas sekmēm. "Grūti teikt," atbildēja Sevastova, kura jaunnedēļ uzstādīs savu rekordu WTA rangā (pašlaik 30. pozīcija). "Protams, ka augstāka ranga vieta rada cerības uz panākumiem, jo tu sāc domāt, ka vari pieveikt pārējās meitenes. Taču, kā jau teicu iepriekš, tas nav viegli. Ir grūti spēlēt tādā veidā. Ar to es domāju, ka katrā turnīrā kāda meitene, no kuras tas netika gaidīts, uzvar vai aizspēlējas ļoti tālu, un no tā var secināt par lielo konkurenci."

"Vai tas mani pārsteidz? Nedomāju," turpināja Sevastova. "Tagad tenisu spēlēt prot visas. Tas nāk par labu sieviešu tenisam, tas nāk par labu mums visām. Šeit nav tik liela līmeņu atšķirība kā dažreiz vīriešu tenisā (smaida). Tāpēc es domāju, ka, ja kāda jauna meitene ienāk elitē, tas nāk par labu visām tenisistēm."

Sevastovai apsveikumu turnīra mājaslapā veltīja arī Kolms Maklolins, turnīra valdes priekšsēdētājs: "Mūsu visu vārdā apsveicu Sevastovu ar pusfināla sasniegšanu. Viņai nācās aiziet no profesionālā tenisa 2013. gadā, taču izdevās sekmīgi atgriezties 2015. gadā. Mēs esam iepriecināti, ka viņas atgriešanās tenisā noritējusi tik veiksmīgi un novēlam viņai panākumus arī nākotnē."

Par vietu finālā Sevastovai būs jāsacenšas ar 2011. gada čempioni Karolīnu Vozņacki vai tikai 17 gadus veco amerikānieti Sisi Bellisu.

Izmantotie resursi:
Sevastova First Into Semifinals at Dubai Duty...
https://pbs.twimg.com/media/C5WRfRa...

     [+] [-]

, 2017-02-23 23:08, pirms gada
Autors, 18.13: 2.rindkopa...2.,3. rinda- ...PĀR ĶĪNIETIS Cjanu Vanu...Kā neizglītots latviešu valodas fans vairāk par -2 ballēm autoram nevaru piešķirt...
Lai Anastasijai sekmes pusfinālā!

     [+] [-]

, 2017-02-23 23:15, pirms gada
P.s. 23.10 neredzu vēl informāciju, ka pusfināls būs ar "Vozņacki" (nesaprotu, kā būtu pareizais uzvārds pēc SC ekspertu zināšanām).

Tev jābūt autorizētam,